RoarCamp İle Doğayı Yeniden Keşfedin!

RoarCamp İle Doğayı Yeniden Keşfedin!

Konu Başlıkları

RoarCamp Nedir?

Gençlerin kamp, eğlence ve doğayla iç içe oldukları eşsiz bir yola çıkacakları , doğada çeşitli etkinlikler ile maceradan maceraya koşacakları “Kamp Kültürü” içeren organizasyondur. RoarCamp ekibi sizin için rotayı planlayarak ulaşım , gerekli kamp ekipmanları (Çadır, Mat, İlkyardım Çantası) tedarik eder.

Kamp Kültürü\ RoarCamp

Kampta güvenilir ve zahmetsiz bir şekilde uygun hizmet sağlar. Uygun ve çeşitli yemek seçenekleri organize eder. Size kalan ise uygun programı seçerek 50 gençle birlikte bu maceraya atılmak.

Kamp Kültürü\ RoarCamp

RoarCamp Deniz Turu

Gençlerin, Türkiye’nin en güzel koylarında ve tabiat ormanlarında çadırlarını kurup çeşitli aktivitelerle bir hafta boyunca denizin ve kumun keyfini “50 gençle” çıkaracakları RoarCamp programıdır.

Deniz Turu\ RoarCamp

Deniz Rotası


  1. İzmir – Otogar-ABD Havalimanı (Hareket Noktası)
  2. Aydın-Didim (1 Gece)
  3. Muğla-Bafa Gölü
  4. Muğla-Marmaris (2 Gece)
  5. Muğla-Fethiye-Kelebekler Vadisi
  6. Antalya-Alanya (2 Gece)
  7. Antalya-Köprülü Kanyon
  8. Antalya Otogar-Havalimanı

Konaklama: Didim/1 Gece, Marmaris/2 Gece, Antalya/2 Gece olarak planlanmıştır. (5 gece – Camping alanında, Çadır) Çadırlar, 4 mevsime uygun, süpriz hava koşullarına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Program Tarihi


RoarCamp 1 (18-24 Haziran 2018)
RoarCamp 2 (09-15 Temmuz 2018)
RoarCamp 3 (27 Ağustos-02 Eylül)
RoarCamp 4 (6-12 Ağustos 2018)

Rotamız

1. Aydın-Didim

Ege’nin gözbebeği Didim‘de inanılmaz güzelliğe sahip Altınkum‘da Apollan tapınağı ve zeytinlikleriyle tam bir tarihi doğa harikasında bulunuyorsunuz. Deniz, güneş ve kum üçlüsünün vazgeçilmezliğini, doğal güzellikleriyle birleştiren tarih, doğa ve eğlence için en doğru adreste olduğunuzu gezinizin ilk anında hissettiren Didim, size unutulmaz anılar kazandıracak bir yer.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Didim\ Aydın

2. Muğla-Marmaris

Muğla, Marmaris; muhteşem doğası, eşsiz koyları, berrak denizi ve görkemli antik kentleriyle sizi karşılayan özel bir şehir. Ege Denizi kıyılarındaki en popüler turizm merkezlerinden biri olan kent, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da gözdesi. Ege’nin özel şehirlerinden biri olan Marmaris, tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir camp tatilini öne sürüyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Marmaris \ Muğla

3. Muğla-Fethiye-Kelebekler Vadisi

Kelebekler VadisiWorld Heritage Foundation tarafından, üzerindeki endemik bitki türlerinin zenginliği nedeniyle dünya üzerinde korunması gerekli 100 dağdan biri olarak ilan edilen Babadağ’ın eteklerinde bulunan gizli bir cennettir. Doğanın ve denizin keyfini bir arada çıkarabileceğiniz eşsiz bir yer.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Kelebekler Vadisi \ Muğla

4. Antalya-Köprülü Kanyon

Doğal havuza dönen ve bir plajı andıran serin Köprülü Kanyon sularında yüzebilir, çevre de bulunan hamak ve çardaklarda keyifinize keyif katabilirsiniz. Taşköprünün altında bulunan, botlarla (Rehber aracılığıyla) Kanyon’un ileri kaynaklarına doğru gidip mağaraları ve çevresini gezebilirsiniz.  Dünyaca ünlü rafting yapılan ırmakların başında gelen Köprüçay Irmak‘ı, Manavgat Şelalesi, kaya duvarları ve  yemyeşil örtüyle kaplı muhteşem doğasıyla keşfedilmeyi bekleyen efsane Kanyon!

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Köprülü Kanyon\ Antalya

5.Antalya-Alanya

Yemyeşil bir doğanın mavilikler ile buluştuğu bir deniz ve altın sarısı sımsıcak kum taneleri , eşssiz güzelliğe sahip çam ağaçlarının gölgesi ve bol oksijen ile camping noktası Alanya‘nın Avsallar bölgesindedir. Eşsiz doğası ve unutulmaz manzarası ile her yıl onbinlerce ziyaretçisine kapılarını açmakta ve kampçı gençlerin unutulmaz seyehatlerine ev sahipliği yapmaktadır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Alanya\ Antalya

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye Kamp Alanları Haritası

Eksik ya da yanlış bilgi olduğunu mu düşünüyorsunuz? İletişim kanallarımızdan bize bildirerek düzeltmemize yardımcı olun.

 

 

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp