Hakkımızda

Kampbros Hakkında

Aktiviteleri herkes için daha ulaşılabilir hale getirmek amacıyla 2017 yılında kuruldu. İki gezgin arkadaş tarafından kurulan Kampbros, Dünya’nın her yerinde insanların doğa yerlerini ve aktivite alanlarını keşfetmesini sağlamayı amaçlıyor.

İnsanın doğa ile olan bağlarını biliyor, bu bağın daha da güçlenmesi için çabalıyoruz. 2017 yılından bu güne markalar ve doğaseverleri bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Kamp Bros marka adı; benzer hayalleri olan gezginleri tanımlamak için kullandığımız özgür insanlar ağını temsil etmektedir. Bir markadan çok daha fazlasını, birbirini tanımayan insanlardan oluşan global bir ağı temsil ediyoruz.

Neler Yaptık?

Kamp Severler İçin

Kamp hayatı, kamp alanları, kamp ekipmanları hakkında aradığınız bir çok içeriği Kampbros’da bulabilirsiniz. Kamp hayatını keşfetmek, Kampbros ile daha kolay!

Karavan Severler İçin

Karavan modelleri, karavan kafeler, karavan parkları ve karavan yaşam stili hakkında bilgilendirici içerikler Kampbros’da. Karavan yaşam tarzını Kampbros ile keşfedin.

Bungalov Severler İçin

Bungalov evler, tiny house, kabinler, taş evler ve dağ evleri hakkında aradığınız içerikler Kampbros’da. Farklı mimariler keşfetmeye ve konaklamaya Kampbros ile başlayın.

Macera Severler İçin

Hiking rotaları, trekking parkurları, kano, dalış veya sörf hakkında birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici içerikler Kampbros’da. Outdoor aktiviteleri keşfetmek çok kolay!

Kampbros ile doğaya at kendini.

Her yıl milyonlarca doğasever Kampbros ile aktivite alanlarını, gezilecek yerleri, yeni keşfedilen yürüyüş rotalarını ve çok daha fazlasını keşfediyor.