Orcamp Portatif Ocak İncelemesi

Gezginler, kampçılar ve diğer tüm doğaseverler için pratik kullanımı olan her ürün çok tercih edilmektedir. Bu ürünler taşıması kolay, hızlı kurulup toplanabilen, yer kaplamayan ve en önemlisi ihtiyaçlarımızı karşılamasıdır. Bu yazımızda tam da aradığımız özelliklere uygun harika bir ürünü inceledik. Sizler için hazırladığımız Orcamp portatif ocak incelemesine tüm yönleri ile aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Orcamp Portatif Ocak İncelemesi

Kamp ocakları, uzun süreli kamplarda veya ateş yakmanın yasak olduğu lokasyonlarda sıkça terchi edilen ürünlerdendir. Orcamp Portatif Kamp Ocağı da bu özelliklerde bir üründür. Kamp ocağı, kendinden çakmaklı ve oldukça hafifi bir üründür. Tasarım itibariyle de oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Ocak, 7/16 vidalı uzun tüplerin tamamı ile çalışabilme özelliğine sahiptir. Yaygın tabir ile 227 gram kartuşların birçoğunda kullanılabilmektedir.

Orcamp Portatif Kamp Ocağı

Orcamp Portatif Kamp Ocağı, öncelikle beyaz, kırmızı, siyah ve turuncu olmak üzere 4 renk seçeneği ile karşımıza çıkmakta. Bizim incelediğimiz ürünlerin rengi ise kırmızı ve turuncu renkler. Ürünler, özellikle doğada oldukça şık bir görüntüye sahip. Doğa da fotoğraf çekmeyi sevenlere özellikle bu iki rengi önerebiliriz. Portatif ocak, kendinden çakmaklı bir yapıya sahip. Bu özellik elinizi gaza yaklaştırmadan yakmanızı sağlayan iyi bir özellik. Doğada olası yanıklara karşı alınmış bir önlem gibi görünüyor.

Ürün, 340x254x81 mm boyuta sahip. Boyutunun küçük olması sizi korkutmasın, düz zemin üzerinde orta boyutta bir tencereyi taşıyabilir. Taban genişliği orta boy büyüklükte tencereye uygun tasarlanmıştır. Bir adet kartuş tüp ile yemeğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kartuş tüp, orta güçle kullanıldığında yaklaşık 2 saat yanma süresi bulunmaktadır. Ürünün diğer bir özelliği ise kilit mekanizmasının olmasıdır. Kilit mekanizması, biz kullanıcılar için önemli bir ayrıntı diye düşünüyoruz. Ürünü kaldırırken üstündeki parçayı ters çevirirseniz daha az yer kapladığını da görürsünüz. Otomatik kendinden çakmaklı bir üründür. Bu özelliği ile de kolaylıkla ateşinizi yakabilirsiniz.

Kamp ocağı plastik taşıma çantası ile birlikte gönderilmektedir. Taşıma çantası ile rahatlıkla sırt çantalarınıza yerleştirebilirsiniz. Gittiğiniz alanlara taşımakta zorluk çekmezsiniz.

Orcamp Portatif Ocak Teknik Bilgiler

  • Tüketim : 180gr/saat (maximum güçle kullanıldığında) Ortalama güçle kullanıldığında;227 gram uzun kartuş tüple yaklaşık 2 saat yanma süresi
  • Güç : 2,30 Kw bütan-propan
  • Ağırlık : 1420gr
  • Ebat : 340x254x81mm

Orcamp Portatif Ocak Genel Özellikleri

  • Elektrostatik boyalı gövde
  • Emaye Izgara
  • Orcamp markalı 227 gram uzun kartuş tüpe uyumludur
Orcamp Portatif Ocak

Fark Yaratan Detaylar: Portatif ocak, kartuş tüp ile kullanılmaktadır. Yer kaplamayan bir ürün olduğundan gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Ürün, hafif olmasından dolayı rahat taşınabilir özelliktedir. Kamp mutfağı malzemelerinde bulunması gereken özellikler hafif, portatif ve kaliteli olmasıdır.

Feragatname: Ürün fiyatları inceleme sırasındaki fiyatlardır. Ürün incelemeleri kaynaklar niteliğinde yapılır. Aldığınız ürünün sorumluluğu size aittir. Üründe oluşabilecek hatalardan ve fiyat değişikliklerinden kaynaklanabilecek sorunlardan Kampbros sorumlu değildir.

Not: Ateş yaktığımız alanlarda dikkatli olalım.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...

Dünyanın En Büyük Gölleri

Durgun suyu ve sessizliğiyle bakan herkese ilham veren göl...