İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

Ülkemizin Marmara Bölgesi’nde bulunan ve en çok göç alan ili İstanbul’da yaşam giderek zorlaşıyor. Son yıllarda çalışma saatlerinin uzaması, dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını, evde çalışma modelinin hayatlara sirayet etmesi, çocukların okuldan mecburen uzaklaşması gibi unsurlar da şehir hayatını olumsuz etkiledi. Fakat Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul, olumsuzluklardan daha çok etkileniyor. İstanbul’a yakın kamp alanları keşfi, bu engeli ortadan kaldırmanın en şık ve ekonomik yolu. Aracınızla, kimi zaman da toplu taşımayla ulaşabileceğiniz yirmi gözde kamp alanını sizler için derledik. Öyleyse hep birlikte, istanbul kamp alanları listemizi aşağıdan inceleyelim.

1- İğneada Longozu

İstanbul’a yakın kamp alanları listemizin ilk adresi İğneada Longozu. Longoz, kelime anlamıyla uzak, yoğun ve karanlık orman anlamına geliyor. Çokkültürlü bir yapıya sahip olan Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy mevkiindeki İğneada, Türkiye’nin saklı cennetlerinden. İğneada’nın çevresine adeta çit ören bu alan Marmara Bölgesi’nin akciğeri sayılır. Ülkemizin de en önemli doğal yaşam alanlarından.

İstanbul’a yakın kamp alanları listemizin ilk adresi İğneada Longozu. Bu avantajlı olma özelliğini de ücretli ve ücretsiz kamp alanı imkanıyla yaratıyor. Dilerseniz Longoz Ormanları’nın eşsiz doğası içinde çadırınızı kurarak kamp yapabilirsiniz. Ücretsiz kamp yapacak kişiler için, Longoz Ormanları içerisinde yer alan kullanıma açık tuvalet ve çeşmeyi kullanabilirsiniz. Yiyecek, içecek ve diğer kamp ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır. Ücretli kamp alanlarında konaklama imkanı var. Ayrıca ücretli kamp alanları; camping işletmeler ve glamping tesisler olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Şehir hayatının yorgunluğu sonrası doğada bir mola vermek isteyenler için ücretli kamp alanlarının ayrıcalığı daha çekici gelir. Ayrıca, İstanbul’a yakın kamp alanları arasında ücretli ve ücretsiz alternatifler oldukça fazla. Longoz Ormanları’nda hizmet veren glamping ve kamping alanları ise şu şekilde:

 • Ayastefanos Camping
 • Biricik Camping
 • Bay Edi
 • Çapulcu Mehmet Dedenin Yeri
 • Longosphere Glamping

2- Seferoğulları Camping

Ağva, son yıllarda İstanbul’un trend yerlerinden biri haline geldi. Şile’ye bağlı bir semt olan Ağva, tarihsel olarak da oldukça zengin. Latince dilinde su anlamına gelen Ağva, İstanbul’un kuzeyinde Göksu ve Yeşilçay derelerinin ortasında konumlanmakta. Yeşilçay balıkçılara; Göksu ise turistik amaca hizmet ediyor diyebiliriz. Kano, deniz bisiklet, bisiklet gibi aktivelerini de değerlendirebileceğiniz Ağva’da kamp yapmak isteyenlere ev sahipliği yapacak Seferoğulları Camping’e göz atalım.

Seferoğulları Camping, İstanbul’a yakın kamp alanları listemizin bir diğer gözde işletmesi. Aile işletmesi olması, doğa içerisinde kendine özgü bir sıcaklık taşımasını sağlıyor. Bünyesinde bulunan çadır ve bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Ağva’nın eşsiz doğasında konumlanan camping alanı; doğa yürüyüşü, hamak keyfi, çadır ve bungalov konaklaması, bisiklet gezisi gibi aktivelere de olanak sağlıyor. Duş, buzdolabı, ateş alanı, çamaşırhane, karavan alanı, otopark vb pek çok kamp işletmesi hizmeti mevcut.            

Son olarak, Seferoğulları Camping güncel fiyat listesi ve rezervasyon için 0537 880 35 00 numaralı telefondan iletişim sağlayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

3- Karakiraz Köyü Kamp Alanı

Şile’ye bağlı olan Karakiraz köyü sakini olmak için yapmanız gereken iki şey var. Bunlardan bir tanesi İstanbul’dan kırk beş kilometre sürecek yolculuk yapmak; ikincisi ise çadır ve karavan… Karakiraz köyü, kamp yapmak için herkesin bildiği bir yer değil. Bu anlamda adeta gizli cennet. Sahile araçla beş dakika, ilçe merkezine ise on beş kilometre uzaklıkta. Kamp için tesis ve kalabalık olma ihtimali olan alanları tercih etmeyenler için biçilmiş kaftan. İstanbul’a yakın kamp alanları arasında yer alan Karakiraz köyünde size sadece doğa sesleri eşlik ediyor.

Kamp için yiyecek ve içecek ihtiyacınızı yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır. Herhangi bir tesis içinde yer almadığı için tuvalet, elektrik, su gibi imkanlar mevcut değil ve bu kampın da güzelliği burada saklı.

4- Kilimli Koyu Kamp Alanı

İstanbul’a yakın kamp alanları listesi oluştururken Ağva’dan tek bir tesis tanıtmak bölgenin doğasına haksızlık olur. Ağva’da çadır kampı için bir diğer lokasyon ise Kilimli Koyu. Eşsiz manzarası ve doğası ile Kilimli Koyu, şehir hayatının karmaşasını sıfırlayan adreslerden bir tanesi. Kilimli Koyu’nda, diğer kamp alanlarının aksine içerisinde ve çevresinde tesis mevcut değil. Bu özellik Kilimli Koyu’nu İstanbul’a yakın kamp alanları içinde eşsiz ve biricik kılıyor. Çevresinde tesis olmayıp, aynı zamanda tesislere de yürüme mesafesinde. Kuş ve dalga sesleriyle uyandığınız bir sabahı yürüyüşle daha keyifli ve sağlıklı bir hale getirmek istemez misiniz? Cevabı evet olanlar için yürüyüş parkuru mevcut. Ücretsiz olan kamp alanında, kendi çadır ve karavanınızda konaklayabilirsiniz. Tuvalet, elektrik ve su gibi ihtiyaçlarınızı civardaki işletmelerden karşılayabilirsiniz. Koy içerisinde tesis bulunmadığı için kendi yiyecek ve içecek ihtiyacınızı yanınızda getirirseniz zorluk yaşamazsınız.

5- Woody Wille Kamp Alanı

Ağva’nın eşsiz doğası için bambaşka bir kamp alanına daha ev sahipliği yapıyor. İstanbul’a yakın kamp alanları listesinde karşımıza çıkan bir diğer kamp tesisi: Woody Wille Kamp Alanı. Woody Wille, doğal yaşam içerisinde konfor alanı sunuyor. Çadır ve karavanın yanında bungalov ev seçeneği de bulunan bu tesis, Ağva merkeze on altı kilometre uzaklıkta. Denizde yüzmeyi tercih etmeyenler için tesis içinde havuz da mevcut. Tuvalet, duş, ısıtma, piknik masası ve piknik alanı, Wİ-Fİ, ortak kullanımlı mutfak alanı, otopark gibi imkanlar kamp tatilinizi kolaylaştıran etmenlerden. Kamp ücreti ve Wood Wille Kamp Alanı hakkında bilgi almak için 0216 727 72 23 ve 0532 507 75 50 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6- Polonezköy Tabiat Parkı

Polonezköy, İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alıyor. Polonezköy’ün lokasyon olarak şehre yakınlığı, İstanbul’a yakın kamp alanları listesinde öne çıkmasını sağlıyor. Özellikle hafta sonları gezilerinde tercih edilmekte. İstanbul’un en büyük tabiat parkı olan Polonezköy Tabiat Parkı, ortalama olarak üç bin hektarlık bir alana sahip. 1994 senesinden beri tabiat parkı olma özelliği taşıyan alan, yüzlerce hayvan ve bitki çeşitliliğine de ev sahipliği yapıyor.

Polonezköy Tabiat Parkı’nda kamp ve günübirlik piknik dışında, bunun yanında doğa yürüyüşü, bisiklet turu için de elverişli olması keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Polonezköy Tabiat Parkı’nın giriş ücreti bulunmamakta. İçerisinde çadır kiralayabileceğiniz alanlar mevcut. Fiyatlar ise çadırların boyutuna göre değişiklik gösteriyor.

Polonez Köy Giriş Ücretleri Ne Kadar?

 Polonezköy kahvaltıcı mekanlarıyla meşhur. Ne var ki hafta sonu kahvaltısı için tercih ettiğiniz bu cennetten geri dönmek istemeyeceksiniz. O halde çadırınız her zaman bagajınızda hazır olsun. Değilse bile çaresi var: 2. Koy Plaj ve Çadır Kamp Alanı. Çadır kiralama alternatifi bulunan işletme içerisinde duş, tuvalet, elektrik gibi temel ihtiyaçlar mevcut. Ayrıca, açık büfe, market ve restorandan da faydalanabilirsiniz.

Polonezköy Tabiat Parkı giriş ücreti beş lira olmakla birlikte, ayrıca giriş yapacağınız araca göre değişkenlik göstermektedir. 2021 araçlara özel giriş ücreti listesi şu şekilde:

 • Öğrenci / İndirimli: 2,5 TL
 • Tam Bilet: 5 TL
 • Otobüs: 135 TL
 • Midibüs: 75 TL
 • Minibüs: 45 TL
 • Otomobil: 15 TL
 • Motosiklet: 10 TL
 • Bisiklet: 5 TL

Ulaşım: Anadolu yakasından gelecek kişiler, Kavacık yolunu takip ederek bu doğa harikasına ulaşım sağlayabilirler. Yaklaşık iki – üç kilometre ilerledikten sonra sizi Polonezköy tabelası karşılayacak.

Avrupa yakasından gelecek kişiler, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra Kavacık tabelasını göreceklerdir. Sağa ayrılan yolda ilerleyince Kavacık yoluna girilecek ve sonrasında Polonezköy tabelası takip edilecektir. Ayrıca, toplu taşıma kullanarak gelecek kişiler, 137 numaralı Kavacık Beykoz; 138 numaralı Ümraniye-Beykoz otobüs hattı mevcuttur.  Son durak: Cumhuriyet Köyü, Polonezköy’e beş kilometre uzaklıktadır. 

7- Kaptanın Mezarı Kamp Alanı

İsmiyle akıllardan çıkmayan Kaptanın Mezarı Kamp Alanı, İstanbul’a yakın kamp alanları listemizin bir başka cennet noktası. Kamp alanı, İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva kıyılarında. İlçe merkezine on dört kilometre uzaklıktaki kamp alanı, doğayla sizi baş başa bırakmaya yemin etmiş gibi. Herhangi bir işletmeye bağlı olmadığı için tuvalet, elektrik, su gibi ihtiyaçlarınızı çevre işletmelerden karşılamanız gerekiyor. Yiyecek ve içecek ihtiyacınızı yanınızda getirmeniz ise kampınızı kolaylaştıracaktır.

8- Sahil Kamp İstanbul

İstanbul’un gürültüsünden kaçmak isteyenler için bir diğer adres: Şile. Geniş ve keyifli ormanlarıyla adeta başka bir dünyanın kapılarını açan Şile, İstanbul’a yakın kamp alanları listesinin başını çekiyor. Bunun en büyük sebebi de deniz ve orman gibi iki farklı ve tercih etmesi zor güzelliğe ev sahipliği yapıyor olması.

Şile’de herhangi bir orman noktasında kamp yapabilirsiniz. Tesis olarak ise, sahile yürüme mesafesinde bulunan Sahil Kamp İstanbul oldukça ideal. Sahil Kamp İstanbul’a kendi çadırınız ya da karavanınızla gidebilirsiniz. İşletme içerisinde yer alan bungalov ve hobbit evlerde de konaklayabilirsiniz. Tesisin deniz ve kumsalı ziyaretçilerden tam puan almış. Şile ilçe merkezine yaklaşık otuz beş kilometre uzaklıkta bulunan Sahil Kamp, diğer kamplardan biraz fazla olanaklara sahip. Ayrıca Sahil Kamp içinde faydalanabileceğiz imkanlar şunlar: tuvalet, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, çadır ve bungalov konaklama yeri, Wi-Fi, restoran ve kafeterya, bulaşıkhane ve çamaşırhane, buzdolabı, bungalov, taş ve villa odalarda klima ve TV, çocuk oyun alanı ve otopark alanı. Çeşitli konaklama ücretleri için 0216 419 74 40 – 0530 049 17 90 numaralı telefonlardan arayarak bilgi alabilirsiniz.

9- Ballıkayalar Tabiat Parkı Kamp Alanı

Ballıkayalar Tabiat Parkı Kamp Alanı, İstanbul’a yakın kamp alanları arasında doğa sporuna elverişli olması sebebiyle ayrıcalıklı bir noktada. Yürüyüş, bisiklet, tırmanma parkuru gibi çeşitli aktiviteler ile kamp tatilinizi renklendirmek istemez misiniz? Keyifli bir hafta sonu geçireceğiniz kamp alanına, İstanbul’dan ulaşım oldukça basit. Tuzla-Gebze yolunda sizi karşılayacak olan Tavşanlı tabelasını takip edin ve Tavşanlı’yı geçtikten sonra Ballıkayalar Tabiat Parkı’ndasınız. Aynı zamanda kamp alanında piknik masaları, gölet, yürüyüş parkuru, tırmanma parkuru, bisiklet parkuru mevcut. Son olarak tuvalet, elektrik ve su ise bulunmuyor. Ayrıca Giriş için her araç türü farklı bir ücret ödüyor.

10- Sardala Koyu Kamp Alanı

Sardala Koyu, İstanbul’a yaklaşık iki saat mesafede bulunan bir kamp alanı. Kandıra üzerinden Bağırganlı köyüne geçerek Sardala Koyu’na ulaşabilirsiniz. Sardala Koyu, kayalıkların ve koyun şekli ile fotoğraf tutkunlarının ilgi odağı. Tertemiz el değmemiş doğasıyla, mavi ve yeşilin uyumuyla adeta büyüleneceksiniz. Sardala Koyu Kamp Alanı’nda çadır kampı ve trekking yapabilir denize girebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir tesis içerisinde yer almadığı için tuvalet, market, su gibi imkanlar da bulunmuyor. Bu koyda çadır ya da karavan kampı yapacakların yiyecek içeceğini yanında getirmesi kolaylaştırıcı olacaktır.

11- Kerpe Kartal Kayalıkları Kamp Alanı

Kandıra, İstanbul’a yakın kamp alanları arasında adeta filmlerden kopup gelen doğasıyla bambaşka bir yerde. Böylelikle Kandıra’dan böyle ahenkle bahsetmemizi sağlayan yerlerden bir tanesi de Kartal Kayalıkları. Fakat Kartal Kayalıkları, Karadeniz’e kıyısı olması sebebiyle kış kampları için pek tercih edilmiyor. Çam ağaçların kokusu ciğerlerinize dolarak uyanmak ve buz gibi berrak suyunda yüzmek isterseniz İstanbul’dan yaklaşık iki saat sürecek bir araba yolculuğu yapmanız yeterli olacaktır. Son yıllarda keşfedilen kamp alanlarından olduğu için hafta sonu epey kalabalık. Hafta içi ise daha sakin. Son olarak, tesis içerisinde yer almadığı için tuvalet, su, yiyecek gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için Kerpe’de bulunan market ve benzin istasyonunu kullanmanız gerekiyor.

12-Pembe Kayalar Kamp Alanı

Kandıra’nın güzellikleri bitmiyor. Pembe Kayalar Kamp alanı, Kefken’de. Günübirlik kampçılar özellikle balık tutmak için tercih ediyorlar. Kayalıkların gün ışığıyla pembe rengi almasıyla Pembe Kayalar adını alan yerleşke, sessiz sakin kamp tercih edenler için ideal. Her ne kadar içerisinde tesis bulunmasa da tuvalet ve su ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alanlar mevcut. Sahil kenarında olması özellikle yaz aylarında tercih edilmesini sağlıyor.

13- Kuzu Yaylası Milli Parkı Kamp Alanı

Kuzu Yaylası, Kocaeli’nin Kartepe ilçe sınırlarında. 1390 metrelik rakıma sahip olmasıyla Kocaeli’nin en yüksek noktalarından bir tanesi. Kamp, sizi karşılayan yemyeşil bir yolla adeta daha yolculuk halindeyken başlıyor. Giriş için ufak bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca Tuvalet ve su gibi ihtiyaçlarınızı kamp alanı girişindeki tesiste karşılayabilirsiniz. Gece sizi karşılayacak olan soğuk ve keskin havaya karşı direnebilecek uyku tulumu tercih etmekte fayda var. İstanbul’a yakın kamp alanları listesine başka bir soluk getiren Kuzu Yaylası’nda yaşayan hayvanların kiracısı olarak kamp yapacağımızı da unutmamak lazım.  

14- Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alani

Eriklitepe, Gölcük’te yer alıyor ve İstanbula yaklaşık iki saat uzaklıkta. Bitki örtüsü açısından zengin olması, ulaşımının kolaylığı, seyir kuleleri, piknik alanları, bungalov ve çadır kampı için alanları ile İstanbul’a yakın kamp alanları arasında tercih edilenlerden. Eriklitepe’de ayrıca ücretsiz otoparktan faydalanabilir, yemeğinizi kır restoranında yiyebilirsiniz. Bungalov tercih edenler bir ücret karşılığında konaklayabilir; kendi çadırında konaklayacak olanlar ise ortak tuvaleti kullanabilirler. Kamp alanı içerisindeki büfeden alışveriş yapabilir; kamelyada kendi hazırladığınız yemeği yiyebilir ve çocuk oyun alanında çocuklarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Son olarak giriş ücretleri, aracın türüne ve kamp alanının kullanımına göre farklılık gösteriyor.

15-Beşkayalar Tabiat Parkı Kamp Alanı

Beşkayalar Tabiat Parkı, Kocaeli sınırlarında ve İstanbul’a yaklaşık iki saat uzaklıkta. Kayın ve gürgen ağaçlarının gölgesinde kamp yapmak isteyenler Beşkayalar Tabiat Parkı Kamp Alanı’nı tercih ediyor. Beşkayalar Tabiat Parkı, İstanbul’a yakın ama uzak kamp alanları listesinde içerisinde bulunan şelaleyle bambaşka bir yerde duruyor. Su sesi eşliğinde uyuyarak şehrin gürültüsünü kulaklarınızdan silmek istemez misiniz?

Beşkayalar Tabiat Parkı Kamp Alanı harika bir doğaya sahip fakat çevresinde tesis bulunmadığı için yiyecek ve içeceğinizi yanınızda getirmenizde fayda var. Tuvalet, su, piknik masası gibi olanaklar mevcut. Giriş ücreti ise araç türüne göre değişkenlik göstermekte.

16- Erikli Şelalesi Kamp Alanı

Erikli, İstanbul’a yakın şelale kıyısındaki kamp alanlarından bir diğeridir. Erikli Şelalesi Kamp Alanı, İstanbul’a iki saat uzaklıkta. Kamp alanında yer alan duş ve tuvaletler büyük kolaylık sağlıyor. Meşhur Erikli Şelalesi’nde ayrıca çadır alanı, yürüyüş parkuru, restoran ve piknik için ayrılmış masalar da mevcut. Kamp alanına giriş ücretsiz ancak Wİ-Fİ, elektrik gibi imkanlardan faydalanmak isteyenler Erikli Şelalesi çevresindeki işletmeleri tercih ediyorlar.

17-Akçakese Kamp Alanı

Akçakese, Şile sınırları içerisinde bulunan harika bir kamp alanı. İlçe merkezine sadece on sekiz kilometre uzaklıkta olması ulaşım açısından da tercih ediliyor. Şile’nin eşsiz doğası ve denizi içerisinde çadırınızı kurarak, sessiz ve keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Kamp alanı içerisinde su ve duş imkanı mevcut. Üstelik tesis, sahile yürüme mesafesinde ayrıca Akçakese Kamp Alanı’nda çadır ve karavan alanı, yürüyüş parkuru var. Tuvalet imkanı ve elektrik ise Akçakese köyünden temin edilebilir. Kamp alanında büfe market gibi olmadığı için yiyecek ve içeceğinizi alarak gelmeniz kolaylık sağlayacaktır.  

18- Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı, Şile’nin Hacıllı köyünde yer alıyor. Şelale biraz küçük ve bunun yanında içerisinde yer alan ağaçlar ise oldukça büyük. Bu yüzden de özellikle yaz aylarında gölgelik alanlarında kamp yapmak için ideal. Şelalenin suyu dere ile birleşiyor. Dere kenarına kurduğunuz çadırınızda kuş sesleri eşliğinde ayakkabılarınızı çıkarın ve toprağın sizi nötrlemesine izin verin. Tüm bunları yapmadan önce alışveriş yaparak gelin ki böylesine doğa harikası içinde aç kalarak keyfinizi kaçırmayın 🙂

19- Semizkum Mocamp

Semizkum Mocamp, Silivri’nin Semizkumlar yerleşkesinde bulunuyor. Kumsal yaklaşık iki yüz elli metre uzunluğunda olması sebebiyle üç yüz çadır ve karavana ev sahipliği yapma kapasitesine sahip. İstanbul’a yakın kamp yapılacak yerler listesinde Semizkum Mocamp’ı ön ön plana çıkaran, konforlu kamp alanlarından olması. Tuvalet, sıcak su, çadır ya da karavan konaklaması, duş, Wİ-Fİ, elektrik çamaşırhane, windsurf, çocuk oyun alanı, canlı müzik, ambulans ve güvenlik mevcut. Güncel kamp ücretleri hakkında bilgi edinmek için 0212 711 20 58, 0212 711 29 06, 0532 642 42 06 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

20. Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanı

Danamandıra’ya Çatalca, Gümüşpınar yolu aracılığıyla ulaşmak mümkün. Tabiat Parkı özelliği taşımasından da anlaşılacağı üzere yeşil içerisinde kamp yapmaya gidiyorsunuz. Göl çevresi çadır kurmak ve yemek yemek için uygundur. Aynı zamanda seyir terasında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kamp yapacaklar için tuvalet ve su ihtiyacını karşılayabileceğiniz alanlar mevcut ancak alışveriş yapabileceğiniz market, büfe benzeri işletmeler olmadığı için yiyecek ve ihtiyaç ihtiyacınızı yanınızda getirmelisiniz. Girişi ücretli olan bu kamp alanına gelirken yanınızda fotoğraf makinenizi getirmeyi ihmal etmeyin.

İstanbul’a yakın kamp alanları listemizde yirmi kamp alanına yer verdik. Bir bonus da bizden:

BONUS : Sinekli Gölü Kamp Alanı

Sinekli Gölü’ne ulaşım Silivri üzerinden yapıldığı zaman oldukça kolay. Tesis olmadığı için çadırınızı gök kenarında dilediğiniz yere kurabilirsiniz. Sinekli köyü içerisinde bulunan göl, günübirlik piknikçilere de ev sahipliği yapıyor. Su ihtiyacını girişteki çeşmeden; yiyecek ve içecek ihtiyacınızı ise Sinekli köyünden karşılayabilirsiniz. İstanbul’a yakın kamp alanları listesindeki diğer lokasyonlar gibi huzurlu bir doğaya sahip. Ayrıca kampa giriş ücretlidir. Aynı zamanda Tesiste piknik masalarından, ateş yakma alanından ve kır lokantasından faydalanabilirsiniz.

İstanbul’a yakın kamp alanları listemizin sonuna geldik. Şehir hayatını tercih ederken bir yandan da şehir hayatından bunalanları şehrin kaosundan bir parça olsun uzaklaştıran doğa harikası lokasyonları, olması gerektiği gibi bırakmayı ihmal etmeden evimize dönmek umuduyla. Son olarak şunu unutmamak gerekiyor, doğa çöplerimize ev sahipliği yapmak için değil, bize kucak açmak için bekliyor.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

Gülseren Aydın
Gülseren Aydın
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü, Dramatik Yazarlık ve Dramaturgi Anasanat Dalı mezunu. Şu anda dramaturg ve senaryo yazarı olarak çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Doğayla İç İçe: Kamp Yapmanın Keyfini Çıkarın

Kamp yapmak, modern yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğayla iç...

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...