Orcamp Kamp Tencere Seti İncelemesi

Kamplarda en çok kullanılan ürünler hiç kuşkusuz portatif ürünlerdir. Ayrıca bir ürünün kampa uygun olmasının en önemli özelliklerinden de biridir. Bunun yanında ağırlığı ve hacmi de bu önemli özelliklerdendir. Bu kısa açıklamada sıraladığımız 3 önemli özellik; Portatif tasarımı, ağırlığı ve hacmi bir ürünün kampa ne kadar uygun olduğunun göstergelerindendir. Sizler için bu inceleme içeriğimizde sıraladığımız 3 özelliğe de oldukça uygun bir ürün inceledik. Orcamp Kamp tencere seti incelemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Genel İnceleme

Kamp mutfağı bir Adana mutfağı kadar zengin olmasa da ilginç ve farklı lezzetlerle karşımıza çıkıyor. 🙂 Bu zengin mutfağın lezzetli yemeklerini yapmak elbette o kadarda kolay değil. Kamp mutfağında sergilenen yemeğin lezzeti, ekipmandan geçiyor bizce. Odun ateşinin yüksek sıcaklığında, ızgarada veya kamp ocağında, mutfaklarda kullandığımız ekipmanlar yeterli gelmiyor maalesef. Bu inceleme içeriğimizde kamp mutfağı için tasarlanmış kamp tencere setini inceledik.

Temel kamp mutfağı malzemeleri içerisinde en önemlisi kuşkusuz tencere setleridir. Tencere setinin içerisinde, kolaylıkla saklayıp ve taşımanız için bir file bulunmaktadır. Ürün, kutu içerisinde file torbası ile satılmaktadır. Bununla birlikte 2 adet farklı boyutta tencere ve kapağı (büyük tencere 19cm çap – küçük tencere 17cm çap), 1 adet çaydanlığı, 1 adet tavası (19,5 cm çap), 2 adet plastik tabak, 4 adet plastik kase, 1 adet katlanır kollu kepçe, 1 adet tahta spatula ve 1 adet bulaşık süngeri setin içerisinde yer almaktadır.

Ürünün ağırlığı, 1276 gr olduğundan çok rahat bir şekilde file yardımı ile taşınabilmektedir. Ayrıca ürün, ergonomik boyutlara ve hafifliğe sahiptir. Üstelik tencerelerin tutacak kısımlarının katlanabilir özellikte olması hacim açısından iyi düşünülmüş bir detaydır. Kullanım anında tutacakları açıp güvenli şekilde yemek pişirebilirsiniz. Hatta tutacak saplarının sert plastik ile kaplı olması, olası yanıklara karşı alınmış ekstra önlemlerden birdir.

Aynı zamanda set içerisinde yer alan, tencereler, çaydanlık ve tava çizilmeye dayanıklı, korozyon direncine ve uzun süreli dayanıklılığa sahip olmasını sağlayan sert anodize alüminyumdan yapılmıştır. Özellikle bu detayı da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Plastik tabakları, kaseleri, spatula ve kepçesi ile ürün içeriği dopdolu diye düşünmekteyiz. Ürün, kamp için ana ihtiyaçlar ile birlikte gelmesi ayrıcalık yaratmış diyebiliriz.

Teknik Özellikler

 • Tava: 19,5 cm çap
 • Büyük tencere: 19 cm çap
 • Küçük tencere: 17 cm çap
 • Ebat: 156 x 96 mm
 • Ağırlık: 1276 gr

Tencere Seti Ürün İçeriği

 • 2 adet Tencere
 • 1 adet Çaydanlık
 • 1 adet Tava
 • 2 adet Plastik Tabak
 • 4 adet plastik Kase
 • 1 adet Katlanır Kollu Kepçe
 • 1 adet Tahta Spatula
 • 1 adet Bulaşık Süngeri
 • Saklama ve taşıma için özel file çanta

Fark Yaratan Detaylar: Kullanıcı yelpazesi oldukça geniş bir üründür. Hatta örnek vermek gerekirse, balıkçılar ve piknikçiler örnekler arasında yer almaktadır. Orcamp kamp tencere seti iç içe geçen tasarımı ve hafif yapısı ile çok kullanışlı bir üründür. Bu yüzden yer kaplamayan bir ürün olduğundan gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Kamp mutfağı malzemelerinde bulunması gereken özellikler hafif, portatif ve kaliteli olmasıdır. Özellikle Orcamp bu tasarımı ile tüm kriterleri karşılamış. Böylelikle biz gezginlere ise bu pratik ürünleri deneyimlemek düşüyor.

Feragatname: Ürün fiyatları inceleme sırasındaki fiyatlardır. İncelemeleri, üretici kaynakları doğrultusunda yapılır. Aldığınız ürünün sorumluluğu size aittir. Üründe oluşabilecek hatalardan ve fiyat değişikliklerinden kaynaklanabilecek sorunlardan Kampbros sorumlu değildir.

Not: Ateş yaktığımız alanlarda dikkatli olalım.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Doğayla İç İçe: Kamp Yapmanın Keyfini Çıkarın

Kamp yapmak, modern yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğayla iç...

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...