Orcamp Katlanabilir Ayaklı İkili Kamp Ocak İncelemesi

Geçtiğimiz yaz aylarında ülkemizin yangınla olan sınavı çok kötü geçtiğinden, her alan içerisinde (ATEŞ YAKMAK YASAKTIR) yazıları ile karşılaştık. Bu yasakları kapsayan kamp alanları da fazlasıyla bulunmaktaydı. Umarız bu yangınlar bir daha olmaz ve doğanın güzelliklerine gölge düşmez. İstediğiniz her an ateşinizi sorunsuz kullanabilmek için Orcamp katlanabilir ayaklı ikili kamp ocak ürününü sizler için inceledik.

Orcamp Katlanabilir Ayaklı İkili Kamp Ocak İncelemesi

Yapılan yenilikler sayesinde hem doğayı koruyoruz hem de zarar vermiyoruz.

Çadır ve karavancılar için yemek pişirmek, artık sanata döndü desek yalan olmaz. Kahvaltıların vazgeçilmezi kreplerden tutun da akşam yemeklerini süsleyen soslara kadar her şey yapılmaktadır. Sosyal medya kullanıcılarının yayınladığı; doğada neler pişirilir, nasıl pişirilir ve nasıl yapılır paylaşımları bol bol yer almaktadır. Katlanabilir ayaklı ikili kamp ocak tam bu nokta da biz kampçıların yardımına yetişiyor. Kamp alanlarında ya da sakin bir koy içerisinde kamp yaparken (ateş) problemi yaşamamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Orcamp Katlanabilir İkili Kamp Ocak
Orcamp Katlanabilir İkili Kamp Ocak

Orcamp katlanabilir ayaklı ikili kamp ocak, pratik kullanımı sayesinde size kolaylık sağlayacak bir üründür. Kamp ürünlerinin çeşitliliği arttıkça, kolaylıkları da artmaktadır. Kamp yaparken ya da piknik gezilerinizde aracınız ile rahatlıkla yanınıza götürebilirsiniz. Ayak aparatları katlanabilir olduğundan yer sorununuz olmaz. Ürün, hem hafif hem de katlayıp yerden tasarruf ettirdiği için çok kullanışlıdır. Ayakları kapalı halde 51 x 18 x 14, kullanım için ayakları açık halde 59 x 39 x 25 ölçülere sahiptir. Ağırlığı 3.6kg olduğundan taşımakta zorlanmazsınız. Rüzgarlık aparatı sayesinde ateş söndü ya da yanmıyor derdiniz olmaz. Ateş yakılan alanı çevreleyen aparat yemekleriniz eşit pişmesine yardımcı olur. İki adet kullanım özelliği bulanan ürünü, ister kartuş tüple, ister piknik tüpü ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün, çift brülör ile ortalama güçte kullanıldığında; 450 gr kartuş tüple 1 saat, piknik tüpü ile 4,5 kullanım süresi sağlamaktadır. Geziciler için her detay düşünülmüş diyebiliriz. Orcamp ürününün iki adet ocağı bulunmaktadır. Bu özellik kalabalık gruplar ve geniş aileler için ideal bir seçenektir.

Orcamp Katlanabilir İkili Kamp Ocak

Katlanabilir ayaklı ikili kamp ocak, kamp mutfak seti arasında az yer kaplaması ve pratik kullanıma sahip olması nedeni ile çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Artık açık havada siz de yemek yapabilirsiniz.

Genel Özellikleri

  • Kullanım: 2 Farklı Kullanım (Kartuş Tüp – Piknik Tüpü)
  • İçeriği: Katlanabilir Ayaklı İkili Kamp Ocak
  • Materyal: Metal
  • Renk: Siyah ve Kırmızı
  • Kullanım alanı: Kamp, Piknik, Bahçe

İkili Kamp Ocak Teknik Detaylar

  • Ağırlık: 3.6 kg
  • Ayakları açık halde ebat: 59 x 39 x 25
  • Ayakları kapalı halde ebat: 51 x 18 x 14
  • Tüketim: Çift brülör ile ortalama güçte kullanıldığında; 450 gr kartuş tüple 1 saat piknik tüpü ile 4,5 kullanım süresi

Fark Yaratan Detaylar: Katlanabilir ayaklı ikili kamp ocak detaylarından en önemlisi ister kartuş tüp ya da piknik tüpü kullanabilir olmasıdır. Orcamp ürünü kartuş tüpüne bağımlı bırakmamış olması tercihlerde ön sırada yer alabilir. Katlanabilir ayaklı ikili kamp ocak, hafif olmasından dolayı rahat taşınabilir özelliktedir. Kamp mutfağı malzemelerinde bulunması gereken özellikler hafif, portatif ve kaliteli olmasıdır. Orcamp bu tasarımı ile tüm kriterleri karşılamış gibi görünüyor.

Feragatname:Ürün fiyatları inceleme sırasındaki fiyatlardır. Ürün incelemeleri kaynaklar niteliğinde yapılır. Aldığınız ürünün sorumluluğu size aittir. Üründe oluşabilecek hatalardan ve fiyat değişikliklerinden kaynalanabilecek sorunlardan Kampbros sorumlu değildir.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...

Dünyanın En Büyük Gölleri

Durgun suyu ve sessizliğiyle bakan herkese ilham veren göl...