Kamp Alanları

Bu Hafta Öne Çıkanlar 

İstanbul

Kamp ve Karavan Alanları

İzmir

Kamp ve Karavan Alanları

Antalya

Kamp ve Karavan Alanları

Muğla

Kamp ve Karavan Alanları

Kampbros Blog

Kamp Alanları Hakkında Herşey

Mar 15
Ören Kamp Alanları

Hepimiz ailemizle, arkadaşlarımızla ya da tek başımıza yazın sıcağından, şehrin…

Mar 02
Foça Çanak Koyu Kamp Alanı

İzmir’de deniz kenarı kamp yapmak denilince aslında hemen hemen hepimizin aklına…

Şub 08
İstanbul’un En İyi Ücretsiz Kamp Alanları

Kalabalık olmasının yanı sıra tatil yerleri, kamp alanları, doğa sporları, karavan…

Tatilin en doğal halini herkes için daha ulaşılabilir kılmak amacıyla 2017 yılında Kampbros kuruldu. Amacımız Dünya’nın her yerinde insanların kamp alanları, karavan alanları, etkinlikleri ve aktivite alanlarını keşfetmesini sağlamak. Ege bölgesi ile başlayan serüvenimiz İzmir, Antalya, Muğla ve İstanbul ile devam etti. Bugün ise Kampbros ile bu heyecana ortak olan milyonlarca kullanıcı için tüm şehirlerde alternatif konaklamanın yaygınlaşmasına katkıda bulunuyor. Kampbros ile son dakika indirim fırsatlarını yakalayabilir, hiçbir komisyon ödemeden telefon ile rezevasyon yapabilirsiniz.

İlk defa kamp konaklama tercih edecekler için Kampbros blog içeriklerimizde yardımcı olabilecek içerikleri bulabilirsiniz. Ayrıca işetme profillerini ziyaret ederek, işletme hakkında tüm detayları görüntüleyebilir, işletmeye mesaj gönderebilirsiniz. İşletmelerin bulunmadığı bazı bölgelerde, kullanıcılar tarafından gönderilen alanlarda, işletmenin olmadığı ve tüm sorumluluğun katılımcılara ait olduğuna dair uyarı metnini okuyabilirsiniz.

Her yıl Türkiye’yi ziyaret eden turistlerin alternatif konaklama ve doğa turizminin gelişmesine katkıda bulunması için mümkün olan en anlaşılır görsel içerikleri oluşturmaya çalışıyoruz. Doğa turizmi sektörünün gelişmesi ve büyümesinde turizmi geliştirme bilinci ile hareket eden Kampbros, outdoor sektörüne yenilikçi geliştirmeleri ile öncülük etmeye devam ediyor. Kampbros 75’den fazla iş ortağı ile her geçen gün büyüyen bir alternatif konaklama sektörüne destek oluyor. 

 

Diğer Şehirlerden Kamp Alanları

Marşmelov Günlerini Takip Edin!

Kampbros’a özel haftasonu kampanyalarını yakalayın. Kampbros ile tüm tatillerinizi fırsata çevirin. Gönlünüzce eğlenin ve indirimli son dakika fiyatlarından faydalanın. Kampbros üyesi olmak ve fırsatlardan yararlanmak için buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz.

İşletmenizi bu sayfada göremediniz mi?

İşletme profilinizi nasıl geliştirebileceğiniz hakkında Kampbros’tan gönderilen e-postaları takip edin. İşletmeniz Kampbros’ta yer almıyor ise işletmenizin yer almasını ve bu sayfalarda görünmesini sağlamak için işletme sahipleri sayfamızı ziyaret edin.