Rotanızı Belirleyin Caretta Karavan Peşinizde - Kampbros

Rotanızı Belirleyin Caretta Karavan Peşinizde

Konu Başlıkları

Hepimizin hayali olan karavanla gezi turu yapmak çok çekici ve cazip gelen bir fikir. Fakat günümüz koşullarında ve şartlarında bu hayali gerçekleştirmek hem pahalı hem de uğraş verici bir özelliğe sahip.

Foto: gezgin-iz.com

Biz ise sizi bu zahmetten kurtaracak minik bir ürünün var olduğundan  bahsedeceğiz. Karavan ile yolculuk yapmak aslında Caretta Karavan’la o kadar da zor değil. Peki Caretta Karavan nedir? Nasıl bir yapısı ve özellikleri var? Sizlere Caretta Karavan’ı tanıştıralım.

Caretta Karavan Nedir?

Caretta, Başoğlu Karavan tarafından üretilmekte olan bir mini karavandır. Caretta Karavan pratik bir çekme karavanıdır aslına bakarsanız. Arabanızın arkasına çeki demirini taktırdığınız zaman  herhangi bir işleme gerek kalmadan  Caretta Karavan sayesinde gitmek istediğiniz yerlere rahatça ulaşabilirsiniz.

Foto: basoglucaravan.com.tr

Arabadan ayrılabilir bir özelliğe sahip olması gerçekten çok güzel. Dar şehir sokaklarında dolanırken arkanızdan onu da sürüklemenize gerek kalmaz.  Tabi ki hepinizin de bildiği gibi diğer büyük karavanlar da bunu yapmak pek mümkün değildir.

Caretta Karavan’ın Özellikleri ve Yapısı Nasıldır?

Caretta Karavan ufak ve hafif olması nedeniyle birçok yükümlülükten sizi kurtarmaktadır. Ehliyet ve ruhsat gibi işlemlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. Vergi vermenize gerek kalmadığı gibi B sınıfı standart otomobil ehliyeti yeterlidir.

Foto: basoglucaravan.com.tr

Caretta’nın içinde tabi ki diğer karavanlarda olduğu gibi ayakta durmanız pek mümkün değildir. Fakat oturup yatar pozisyonda kullanımı daha uygundur.

Arka kısmında bulunan mini mutfakta istediğiniz şekilde yemek yapabilirsiniz. Bu bölümde minik bir lavabo da bulunmaktadır. Maalesef içinde WC yoktur. Duş için ise 1.5 metre dışa uzanabilen lavabo musluğu vardır. Sıcak su için güneş enerjisi almak gerekebilir.

Foto: basoglucaravan.com.tr

Caretta Karavan’ın içine iki kişinin sığıp yatabileceği kadar yer vardır. Karavan’ın içinde mutfak bölümünde priz bulunmaktadır ve 220 V’a bağlanınca çalışmaktadır.

Caretta Karavan küçük ama pratik bir mini karavan işlevini görmektedir. Fiyat olarak normal karavanlardan çok daha uygun olduğu için daha büyüğüne ulaşana kadar hayallerinizi Caretta Karavan ile gerçekleştirebilirsiniz.

Caretta Karavan Konfor Nasıl?

Caretta Karavan’ın İçi

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp