Rotanızı Belirleyin Caretta Karavan Peşinizde

Hepimizin hayali olan karavanla gezi turu yapmak çok çekici ve cazip gelen bir fikir. Fakat günümüz koşullarında ve şartlarında bu hayali gerçekleştirmek hem pahalı hem de uğraş verici bir özelliğe sahip.

Biz ise sizi bu zahmetten kurtaracak minik bir ürünün var olduğundan  bahsedeceğiz. Karavan ile yolculuk yapmak aslında Caretta Karavan’la o kadar da zor değil. Peki Caretta Karavan nedir? Nasıl bir yapısı ve özellikleri var? Sizlere Caretta Karavan’ı tanıştıralım.

Caretta Karavan Nedir?

Caretta, Başoğlu Karavan tarafından üretilmekte olan bir mini karavandır. Caretta Karavan pratik bir çekme karavanıdır aslına bakarsanız. Arabanızın arkasına çeki demirini taktırdığınız zaman  herhangi bir işleme gerek kalmadan  Caretta Karavan sayesinde gitmek istediğiniz yerlere rahatça ulaşabilirsiniz.

Arabadan ayrılabilir bir özelliğe sahip olması gerçekten çok güzel. Dar şehir sokaklarında dolanırken arkanızdan onu da sürüklemenize gerek kalmaz.  Tabi ki hepinizin de bildiği gibi diğer büyük karavanlar da bunu yapmak pek mümkün değildir.

Caretta Karavan’ın Özellikleri ve Yapısı Nasıldır?

Caretta Karavan ufak ve hafif olması nedeniyle birçok yükümlülükten sizi kurtarmaktadır. Ehliyet ve ruhsat gibi işlemlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. Vergi vermenize gerek kalmadığı gibi B sınıfı standart otomobil ehliyeti yeterlidir.

Caretta’nın içinde tabi ki diğer karavanlarda olduğu gibi ayakta durmanız pek mümkün değildir. Fakat oturup yatar pozisyonda kullanımı daha uygundur.

Arka kısmında bulunan mini mutfakta istediğiniz şekilde yemek yapabilirsiniz. Bu bölümde minik bir lavabo da bulunmaktadır. Maalesef içinde WC yoktur. Duş için ise 1.5 metre dışa uzanabilen lavabo musluğu vardır. Sıcak su için güneş enerjisi almak gerekebilir.

Caretta Karavan’ın içine iki kişinin sığıp yatabileceği kadar yer vardır. Karavan’ın içinde mutfak bölümünde priz bulunmaktadır ve 220 V’a bağlanınca çalışmaktadır.

Caretta Karavan küçük ama pratik bir mini karavan işlevini görmektedir. Fiyat olarak normal karavanlardan çok daha uygun olduğu için daha büyüğüne ulaşana kadar hayallerinizi Caretta Karavan ile gerçekleştirebilirsiniz.

Caretta Karavan Konfor Nasıl?

Caretta Karavan’ın İçi

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

Müşerref Döndü
Müşerref Döndü
Uşak Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunuyum. Sosyal medya danışmanlığı ve içerik editörlüğü yapıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Kamp Yemekleri: Açık Havada Lezzetli ve Pratik Tarifler

Kamp yaparken doğanın güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra, lezzetli ve...

Kamp Ateşi Nasıl Yakılır? İpuçları ve Güvenlik Önlemleri

Kamp deneyiminin en önemli parçalarından biri olan kamp ateşi,...

İlk Kez Kamp Yapacaklar İçin Altın Tavsiyeler

Kamp yapmak, doğayla iç içe olmanın ve günlük yaşamın...

Türkiye’de Gezilecek Yerler: Büyüleyici Bir Keşif Rehberi

Türkiye, tarihi ve kültürel zenginlikleri, muhteşem doğal güzellikleri ve...