Kampbros Hakkında

Kampbros Türkiye’nin en büyük outdoor içerik platformudur. Outdoor aktiviteleri herkes için daha ulaşılabilir hale getirmek amacıyla 2017 yılında Kampbros’a başladık. Amacımız Dünya’nın her yerinde insanların gezilecek yerleri, etkinlikleri ve aktivite alanlarını keşfetmesini sağlamak ve bu heyecana ortak olmalarını sağlamaktır. Kampbros her ay ortalama 4 Milyon internet kullanıcısının aramalarını karşılamaktadır.

Kampbros’ta kamp alanları, bungalovlar, dağ evleri, seyahat rotaları, destinasyonlar ve etkinlikler incelebilir, yorumlanabilir ve paylaşılabilir. Seyahat ve tatil deneyimlerini eğlenceli geçirebilmeleri için kullanıcılara, puanlama ve yorum yapma imkanı sağlanır.

 

Hikayemiz

2016 yılında Mahmut Dağı zirvesinde, dolunaylı bir gecede kamp yaparken, kardeşler olarak bir hayal kurduk. Öyle bir sosyal ağ oluşturmalıydık ki, herkes kamp ve alternatif tatil deneyimlerini yaşayabilmeliydi. 

2017 yılında kullanılmayan küçük bir depo kiraladık. Orayı ofis ve yaşam alanı haline getirdik. İlk başlarda bir masa üzerinde bir bilgisayar ile başlayan serüvenimiz, sonrasında üç bilgisayar ile devam etti. Bu sırada hepimiz farklı işlerde çalışıyorduk  ve geceleri depoda Kampbros’u geliştiriyorduk. Artık içerik üretebilmek için daha büyük bir ekibe ihtiyacımız vardı. Üniversitelerde sunumlar yaparak ve ekibimize gönüllü takım arkadaşları bulduk. Ve hızla büyümeye başladık. 

2018 yılında destek bulabilmek için çalmadık kapı bırakmadık diyebiliriz. Ekibimiz büyüdükçe azami ihtiyaçlarımız artmaya başlamıştı. Gün içerisinde çalışmakla finanse edemiyorduk. Ama malesef biz diğer girişimciler kadar şanslı değildik. Bizi finanse edebilecek hiçbir destek bulamadık.

2019 yılında Outdoor aktivitelere olan ilginin çok hızlı artması ile birlikte Kampbros tüm Türkiye’de en çok ziyaret edilen outdoor içerik platformu oldu. Şu an büyük bir ekip ile kullanıcı deneyimlerini geliştirebilmek için tam zamanlı olarak İzmir’de ki ofisimizde çalışmaya devam ediyoruz.

Gezginlere ve kullanıcılara en iyi destinasyonları, seyahat rotalarını, etkinlik ve aktivite deneyimlerini sunabilmek için çalışıyor olmak, bizim için büyük bir mutluluk.