Kampbros Hakkında - Kampbros

Merhaba,

Bizi merak ettiğin için teşekkürler.

Kampbros Nasıl Başladı?

Aktiviteleri herkes için daha ulaşılabilir hale getirmek amacıyla 2017 yılında Kampbros’a başladık. Amacımız Dünya’nın her yerinde insanların doğa yerlerini ve aktivite alanlarını keşfetmesini sağlamak. 

İnsanın doğa ile olan bağlarını biliyor, bu bağın daha da güçlenmesi için çabalıyoruz. 2017 yılından bu güne işletme sahipleri ve doğaseverleri bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Neden Kampbros?

Kamp Bros marka adı; benzer hayalleri olan gezginleri tanımlamak için kullandığımız özgür insanlar ağını temsil etmektedir. Bir markadan çok daha fazlasını, bir global ağı temsil ediyoruz.

Benzer düşünce ve hayallere sahip olan gezginlere “Bro” diyoruz. Aynı gezgeni paylaştığımız her canlıyı seviyoruz. Ve sevginin Dünya’yı güzelleştiren en önemli etken olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Kampbros.

İşletmeler İçin

İşletmenizi doğaseverler ile buluşturuyoruz. İşletme sayfaları ile dijital pazarlama ve rezervasyon ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz.

Organizatörler İçin

Açık hava etkinlikleriniz için işletmelere ulaşmanızı ve etkinliklerinizi hedef katılımcılar ile buluşturabilmenizi sağlıyoruz.

Firmalar İçin

Ürün veya hizmetlerinizi hedef müşteri kitlenizle buluşturuyoruz. Kampanya süreçlerinizi yönetiyor, tanıtım çalışmalarınızı başarıya ulaştırıyoruz.

Gezginler İçin

Tatil planlarınız için birbirinden güzel doğa yeri işletmelerine kolayca ulaşabilmenizi ve rezervasyon yapabilmenizi sağlıyoruz. 

Hakkımızda Daha Fazlası

Neler mi Yapıyoruz?

Doğa yeri işletmeleri olan kamp alanları, bungalov evler, milli parklar ve tabiat parklarının rezervasyon almasını sağlıyoruz.

Organizatörlerin etkinlik alanı ihtiyaçlarını karşılıyor, etkinliklerini duyurmalarını sağlıyoruz. Ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Hizmetler sayfamızı ziyaret ederek tüm hizmetlerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Çalışırken Eğlenmeyi İhmal Etmeyen

Kampbros Ekibi İle Tanışın

Keşfetmeyi ve kendini geliştimeyi seven, genç ve yetenekli ekibimiz.

Müşerref Döndü

İçerik Editörü

Özge Bilir

Dijital Pazarlama Asistanı

Kübra Çavuş

Görsel Tasarımcı

Esra Yılmaz

Görsel Editör

Ayşe Akman

İçerik Yazarı

Hasan Kara

İçerik Yazarı

Boran Dedeoğlu

Satış ve Pazarlama Müdürü

Mustafa Hilmi Özcan

Co-Founder & SEO Analyst

Fatih Altas

Co-Founder & Genel Müdür

Hayallerimize Ortak Olanlar

Kampbros'u Destekleyenler

Bir çok kurum ve kuruluş tarafından destekleniyoruz. Bizi destekleyen kurumlardan bazıları.

Kampbros hakkında detaylı bilgi edinmek mi istiyorsun?

Merak ettikleriniz veya destek talepleriniz için bize ulaşın.