Kampbros Hakkında

Kampbros Hakkında

Aktiviteleri herkes için daha ulaşılabilir hale getirmek amacıyla 2017 yılında Kampbros’a başladık. Amacımız Dünya’nın her yerinde insanların doğa yerlerini ve aktivite alanlarını keşfetmesini sağlamak. İnsanın doğa ile olan bağlarını biliyor, bu bağın daha da güçlenmesi için çabalıyoruz. 2017 yılından bu güne işletme sahipleri ve doğaseverleri bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Kamp Bros marka adı benzer hayalleri olan doğaseverleri tanımlamak için kullandığımız topluluğunu temsil etmektedir. Bir markadan çok daha fazlasını temsil ettiğini biliyoruz ve bu adı Dünya’nın heryerine ulaştırmak için çabalıyoruz. İzmir’de bir depoda iki bilgisayar ile başlayan Kampbros.com, bugün merkez ofis ve AR-GE merkezi olmak üzere 2 farklı lokasyonda, 36+ çalışma arkadaşı ile devam etmektedir.

Kurucularımızın uzun otostop seyahatleri sırasında, paylaşım kültürünü yayma düşüncesi ile ortaya çıkan Brosfluencer ağımızda, yüzlerce marka ve gezgin arasında köprü görevi sağlayarak keşiflerinin sürdürülebilirliğine destek olmaktadır. Kampbros’ta kamp alanları, bungalovlar, dağ evleri, seyahat rotaları, destinasyonlar ve etkinlikler incelebilir, yorumlanabilir ve paylaşılabilir. Seyahat ve tatil deneyimlerini eğlenceli geçirebilmeleri için kullanıcılara, puanlama ve yorum yapma imkanı sağlanır.

Destekleyenler