Türkiye'nin En İyi Ücretli 10 Kamp Alanı - Kampbros

Türkiye’nin En İyi Ücretli 10 Kamp Alanı

Konu Başlıkları

1-Livera Kamping Kamp Alanı, Maçka | Trabzon

Maçka’nın sıra dağlarından doğup Trabzon da denizle buluşan Değirmendere ırmağının havzasını oluşturan derelerin dik yamaçlı vadileri, sıralanmış dağları ve yeşil yaylaları , kendine özgün bitki örtüsü, 3082 rakımlı deve boynu buzulundan beslenen Çakıl Gölü, tarihi kaleleri, tapınakları, Manastırları, Kiliseleri , Şapelleri,  Kemer Köprüleri, savaş mevzileri, tarihi mimari yapıları, tarihi yolları, mitolojik anlatımları, kültürü, yöresel mimari, gelenek ve festivalleri ile çeşitli doğa aktivitelerinin de yapıldığı turizm değerlerini,  sürdürülebilir eko-Turizm anlayışıyla yöresel tatları, konaklama, karavan – çadır kampı ve doğa aktiviteleri gibi hizmetleri vererek sizlere sağlık kürü  olabilecek dünyadaki  bakir bir cennet.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

2-Ayder Camping Kamp Alanı, ÇamlIhemşin | Rize

Karadeniz’in yüksek rakımlarında bulunan kamp alanı, muhteşem doğası ile orman kampı sevenlerin bulunmaz bir fırsat. Marketi, restoranı ve bungalov evleri gibi bir çok hizmeti bulunan kamp alanı, gidilip konaklamaya değer bir yer.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

3-Karagöl Sahara Milli Parkı Kamp Alanı, Şavşat | Artvin

Muhteşem doğası ile doğa fotoğrafçılarının gözde mekanlarından olan Karagöl, son yıllarda kamp severleride etrafına toplamayı başladı. Burada huzurlu bir kamp geçirebilirsiniz, milli park işletmesi özel işletme olduğu için girişlerde çadır için ücret talep ediliyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

4-Karagöl Tabiat Parkı Kamp Alanı, Borçka | Artvin

Artvin’in bir başka Karagöl’ü olan Borçka Karagöl gözde doğa mekanlarından. Özellikle doğa fotoğrafçılarının buraya gelmesi gerekiyor. Burada doğanın ortasında unutulmaz bir kamp geçirebilirsiniz. Şimdiden bol huzurlu kamplar 🙂

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

5-Borabay Gölü Kamp Alanı, Taşova | Amasya

Doğası ve çevresi oldukça güzel bir yer, gölde isterseniz bungalov evlerde de kalabilirsiniz. Tabii ki bizim tercihimiz kamp yapmaktan yana. 🙂 Gölde, deniz bisikleti ve doğa yüryüşü gibi aktivileteler yapabilirsiniz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

6-Bozcaarmut Göleti Kamp Alanı, Pazaryeri | Bilecek

Orman işletmesi tarafından işletilen gölde giriş ücreti 5 TL, işletme kamp yapacaklardan ekstra 5 TL daha ücret talep ediyor. gölün ön kısımlarında çok fazla düzlük alan yok bu yüzden arka taraflardaki düzlük alanları gitmeniz sakinlik açısından daha iyi olacaktır. Su ve tuvalet var ancak tam anlamı ile bir camping işletmesi olmadığı için gıda ihtiyacınızı son olarak Pazar ilçesinden gidermeniz gerekiyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

7-Akyaka Orman Kampı, Ula | Muğla

Muğla‘nın bağrında yatan Akyaka Orman Kamp Alanı hayatınız da görebileceğiniz en mükemmel kamp alanını sizlere sunuyor.  Denize sıfır, ormanlık alanıyla sizlere sessiz, sakin, huzur dolu bir tatil vadediyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

8-Mavi Kamp, Milas | Muğla

Ülkemizin cennet köşelerinden Muğla Çökertmenin ilk kamp alanı olan Mavi Kamp, sakin ve sessizliği, berrak denizi, bölgenin tek kum plajı ile bu yıl faaliyete geçmiştir. Kamp içinde hizmet veren, kafe restoranı, 24 saat sıcak suyu, temiz/hijyenik duş ve wc alanları ile bu yıl misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Çökertme’ye beş dakika mesafede olan kampımız, Ören’e yedi dakikadır. Bölgede, tekne turu, dağcılar için tırmanış alanları, paraşütle atlama gibi etkinliklerin yanı sıra, trekking yapabileceğiniz yürüyüş güzergahları da mevcuttur.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

9-Korsancamping, Kumluca | Antalya

Korsan koyu yakınlarındaki bu muhteşem kamp alanında ister çadırda isterseniz de bungalov evlerde konaklayabilirsiniz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

10-Yedigöller Milli Parkı Kamp Alanı, Bolu

Kamp hayatını seviyorsanız, en ideal çadır kamp alanlarından biridir burası. Yedigöller’de çadır kurmak ücretli. Görevliler mesai saatleri içinde çalışıyorlar. Gündüz giderseniz çadırlar için ayrılan bölgelerde, göle nazır bir yerleşim en güzeli olacaktır. Maksadınız çadır kurmaksa, kaç kişi olursanız olun 29 TL ödemeniz gerekli. Gece gittiğiniz takdirde, uygun gördüğünüz bir noktaya araba farı ya da el feneri kullanarak çadırınızı kurabilir, sabah olduğunda ödemeyi yapabilirsiniz. Not: 2018 güncel fiyatıdır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

ÜCRETSİZ KAMP ALANLARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp