spot_img

Olimpos Kamp Alanları – En İyi 11 Kamp Alanı

Tarihi yapısı, plajı ve deniziyle kamçıların ve doğa severin en uğrak noktalarından biri olan Olimpos, her türlü doğa aktivitesine el verişli nadir yerlerden birisidir. Olimpos kamp alanlarını listelediğimiz kamp alanları listemizde, Olimpos kamp alanları 2020 güncel listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1.Aylak Yaşam Kampı

Olimpos Kamp Alanları - Aylak Yaşam Kampı
Olimpos Kamp Alanları – Aylak Yaşam Kampı

Olimpos kamp alanları listemizin ilk sırasında yer alan Aylak yaşam kampı, Olimpos plajına ve Olimpos Antik Kentine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Tesiste hem bungalov evlerde hemde kendi çadırınız ile kamp yapma seçenekleriniz bulunmaktadır. İçerisinde bir çok hizmeti barındıran tesis, misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Duş, wc, oto park ve cafe imkanları sağlamaktadır.

Tesis detayları için tıklayın.

2.Çıralı Camping

Olimpos Kamp Alanları - Çıralı Camping
Olimpos Kamp Alanları – Çıralı Camping

Olimpos kamp alanları ve Çıralı’da en çok tercih edilen kamp alanlarından biri olan Çıralı camping, misafirlerine masa ve sandalyeden çadır kiralamaya kadar bir çok hizmet sağlamaktadır. Çam ve portakal ağaçları arasında yer alan tesis, Olimpos’da oldukça yakın mesafededir.

Tesis detayları için tıklayın.

3.Bellerefon Camping

Olimpos Kamp Alanları - Bellerefon Camping
Olimpos Kamp Alanları – Bellerefon Camping

Çıralı’da bulunan Bellerefon Camping, bölgenin en köklü işletmelerinden biridir. Tesiste karavanlardan oluşturulmuş bungalovlar bulunmaktadır. Kamp alanı yani açılsa da işletmecilik açısından tecrübeli olan tesis, birçok açıdan tercih edilebilir durumdadır. Tesiste, kamp alanı hizmetlerinin bir çoğu bulunmaktadır.

Tesis detayları için tıklayın.

4.Camp Meeting Point

Olimpos Kamp Alanları - Camp Meeting Point
Olimpos Kamp Alanları – Camp Meeting Point

Olimpos kamp alanları listemizin üçüncü sırasında yer alan Camp, Meeting Point, doğası ve denize yakınlığı ile tercih edebileceğiniz bir başka tesistir. Kamp alanında çadır, ortalama 50 cm yüksekliğindeki tahta platformlara kurulmaktadır. Çadır alanları tamamen gölgede ve konforludur. Tesiste cafe, ateş alanı, duş, wc ve elektrik gibi bir çok imkan bulunmaktadır.

5.Tavus Kuşu Kamping

Olimpos Kamp Alanları - Tavus Kuşu Kamping
Olimpos Kamp Alanları – Tavus Kuşu Kamping

Tavus kuşu kamping, kamp alanın yanı sıra karavan alanı da barındırmaktadır. Tesis, Ağaçların altında gölge alanlar, kesintisiz sıcak su, otopark, elektrik, duş, wc, masa ve sandalye gibi birçok imkanı sahiptir.

6.Olimpos Korsan Camping

Olimpos Kamp Alanları - Olimpos Korsan Camping
Olimpos Kamp Alanları – Olimpos Korsan Camping

Olimpos antik kentine 7 dakika yürüme mesafesinde bulunan Olimpos korsan camping, özellikle tarihi ziyaretler için tercih edilebilecek bir tesistir. Tesiste cafe, karavan alanı, elektrik, duş ve wc gibi temel işletme hizmetlerin tümü bulunmaktadır.

7.Olimpos Keçi Camping

Olimpos Kamp Alanları - Olimpos Keçi Camping
Olimpos Kamp Alanları – Olimpos Keçi Camping

Olimpos antik kentine 13 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Olimpos Keçi Camping, portakal ağaçlarının arasında sesiz ve huzurlu bir kamp deneyimi sunmaktadır. Tesiste temel kamp alanı hizmetlerinin tümü bulunmaktadır. Tesis, kampın yanı sıra keçi sütünden kendilerinin ürettiği dondurmasıyla da meşhurdur, burayı ziyaret eden kampçıların denemesini tavsiye ederiz.

8.Yalın Ayak Glamping & Camping

Olimpos Kamp Alanları - Yalın Ayak Glamping & Camping
Olimpos Kamp Alanları – Yalın Ayak Glamping & Camping

Olimpos antik kentine 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan tesis, bir çok aktivite ve imkanları ile kamp severler için harika bir işletmedir. Tesiste dalış, tekne turu, yoga, sinema ve doğa yürüyüşü gibi birbirinden eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır. Olimpos kamp alanları listemizde yer alan Yalın Ayak Kamping’de çadır kiralama, elektrik, duş, wc, ve cafe gibi birçok hizmete rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

9.Ada Pansiyon Camping

Olimpos Kamp Alanları - Ada Pansiyon Camping
Olimpos Kamp Alanları – Ada Pansiyon Camping

Olimpos Ada Camping’de kamp alanının yanı sıra bungalov evlerde de konaklaya bilirsiniz. Kamp alanında, duş wc, elektrik ve cafe gibi imkanlarının tümü bulunmaktadır. Olimpos antik kentine ve plaja 16 dakikalık yürüme mesafesindeki tesise kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

10.Engin Pansiyon & Camping

Olimpos Kamp Alanları - Engin Pansiyon & Camping
Olimpos Kamp Alanları – Engin Pansiyon & Camping

Çıralı’da bulunan Engin Pansiyon & Camping, denize 150 m mesafede yer almaktadır. Kamp alanında buzdolabı, karavan alanı, çadır kiralama, duş, wc, ve elektrik gibi birçok temel kamp alanı imkanları bulunmaktadır. İşletmede kampın yanı sıra bungalov tarzı odalarda bulunmaktadır.

11.Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Olimpos Kamp Alanları - Hala'nın Yeri Kamp Alanı
Olimpos Kamp Alanları – Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Portakal ağaçlarının altında, sıcak aile ortamı arayanlar için harika bir tesis. Tesiste, yeme-içme ihtiyacınızın tamamını karşılayabileceğiniz bir cafe, sıcak su, duş, wc, ve diğer birçok hizmet bulunmakta. Olimpos antik kentine ve plaja 8/10 dakika kadar uzakta olan bu işletme, ulaşım açısından da güzel bir kamp alanıdır.

Antalya bölgesindeki diğer kamp alanlarını keşfetmek için tıklayın.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

Mustafa Hilmi Özcan
Mustafa Hilmi Özcan
Uşak Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunuyum. Doğa fotoğrafları ve videoları çekmek en büyük hobim. Kampbros'un kurucusu ve ortağıyım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Yat Camping Motel

Kuşadası yazı seven tatilcilerin en çok rağbet ettiği yerlerdendir....

Rengarenk Ağaçların Arasında Dama Kamp Alanı

Doğa ve köy ortamıyla baş başa olmak isteyenler için...

Dünyanın En Büyük Gölleri

Durgun suyu ve sessizliğiyle bakan herkese ilham veren göl...

Ada Camping Kuşadası

Kampbros ile yolculuk devam ediyor. Bu seferki rotamız, Kuşadası’nın...