Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı İncelemesi - Kampbros

Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı İncelemesi

Konu Başlıkları

Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı Hakkında

Yeşil vadiyi sosyal medyada sık sık karşımıza çıkan bir kamp alanı tesis olarak biliyoruz. Fethiye’de bulunan kamp alanı doğası ile ziyaretçilerini büyülüyor. Sadece kampçılar için değil tüm doğa severlerin mutlaka uğraması gereken noktalardan. Bu yüzden sizler için detaylı bir inceleme yazı oluşturduk. Kamp alanı hakkında merak ettiğiniz detayları bu içeriğimizden inceleyebilirsiniz. Yazıya geçmeden önce buraya tıklayarak, Yeşil vadi doğa park kamp alanı işletme profilini ziyaret edip yorum yapabilir, yorumları inceleyebilir, detaylı tesis fotoğraflarını inceleyebilir ve tesis iletişim numarasına ulaşabilirsiniz.

Yeşil Vadi Kamp Alanı Nerede?

Yeşil vadi doğa park kamp alanı, Muğla’nın en güzel ilçelerinden biri olan Fethiye’de yer almaktadır. Fethiye, Yanıklar köyünde bulunan işletme, ilçe merkezine 20 km uzaklıktadır. Su üzerinde ve ağaç üzerinde tasarlanan kamp alanı, ziyaretçilerine kampın farklı deneyimlerini sunuyor.

Kamp Alanı Konaklama Seçenekleri

Yeşil vadide sadece kamp konaklama şeklinde konaklayabilirsiniz. Tesiste ağaçlara asılı, su üzerinde yüzen ve Yanıklar çayının kenarında kamp yapabilirsiniz. Tesiste tüm öğünler için yemek çıkarılmakta, ve yine su üzeride yüzen ve su kenarında oldukça huzurlu olan masalarda vakit geçirebilirsiniz. Bu tesise kamp yapmak için gitmek zorunluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir gün, yemek yemek ve temiz hava almak içinde ziyaret edebilirsiniz.

Kamp Alanı Hizmetleri

 • Çadır Kiralama
 • Restoran
 • Duş & WC
 • Şarj İstasyon
 • Otopark

Yeşil Vadi Doğa Park 2020 Güncel Fiyat Listesi

Yeşil vadide bir çok konaklama ve fiyat seçeneği bulunmakta. Eğer tesise kendi çadırınız ile kamp yapmak için giderseniz kişi başı 50 ₺ ödeme yapmanız gerekmekte. Tesisin ağaç üzerinde ve yüzen faklı tipte çadır kiralama seçenekleri bulunmakta.Çadır kiralama seçeneğini kullanacak olursanız fiyat kişi başı 200-400 ₺ arasında değişmekte, bu fiyat çadırın konumuna ve hizmet seçeneğine göre belirlenmektedir. Fiyatlara kahvaltıda dahildir. Vermiş olduğumuz fiyat, yeşil vadi doğa park güncel 2020 fiyatlarıdır. Ancak bu fiyatlar tarihlere göre değişim gösterebilmektedir.

Günce Fiyat

 • Kendi çadırınız ile kişi başı 50 ₺
 • Kiralık çadırlar ile, çadıra göre kişi başı 200-400 ₺

Yeşil Vadi Kamp Alanı Aktiviteler

Yeşil vadi kamp alanında birbirinden eğlenceli birçok aktivite yapabilirsiniz. Bunların en başında elbette yanıklar çayı kenarında bulunan salıncaktır. Bu salıncakta sallanıp kendinizi Yanıklar çayının serin sularına bırakabilir, sosyal medya için harika içerikler üretebilirsiniz. Ayrıca yer yer havuzlaşmış doğal alanlarda olabildiğince yüzüp, serinleyebilirsiniz. Bunlarında yanında kano kiralayarak Yanıklar çayında serin bir gezintiye çıkabilirsiniz. Alanda mangal yapmak yasak olduğu için restoran kısmından yöresel lezzetleri tadıp, yemek de yiyebilirsiniz. Yanıklar çayı üzerinde bulunan yüzen platformda kahvaltı yaparak güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Aktiviteler

 • Doğa yürüyüşü yapabilirsiniz
 • Doğal havuzda yüzebilirsiniz
 • Yüzen platformlar üzerinde kahvaltı yapabilirsiniz
 • Büyük salıncakta sallana bilirsiniz
 • Doğa fotoğrafı çekebilirsiniz
 • Kano kiralayıp yanıklar çayı üzerinde serin bir gezinti yapabilirsiniz

Kamp Alanına Ulaşım

Kamp alanı, Fethiye merkeze 20 km (30 dk), Ölüdeniz’e ise 31 km (46 dk) uzaklıkta, Yanıkla köyüne oldukça yakın bir mesafededir. Dolmuşlarlar Yanıklar köyüne kadar ulaşabilir daha sonra kısa bir yürüyüşün ardında tesise kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel araçların için konum almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. (Yolun son kilometreleri toprak olmasından dolayı bozulabiliyor.)

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp