Ücretli ve Ücretsiz Karaburun Kamp Alanları - Kampbros

Ücretli ve Ücretsiz Karaburun Kamp Alanları

Konu Başlıkları

İzmir’in gizli cenneti olan Karaburun, hem doğası hem de denizi ile herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken tatil noktalarından bir tanesidir. Karaburun, hem ücretli hem de ücretsiz bir çok kamp alanını barındıran bir yerdir, ve harika bir doğaya sahiptir. Karaburun kamp alanları listemize geçmeden önce size küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz.

Önemli Not: Karaburun kamp alanlarında konaklarken dikkat etmemiz gereken 2 önemli kuralımız var. Bu kurallara uyarak çevremizi, doğamızı ve geleceğimizi koruyabiliriz.

 • 1.Yerde Ateş Yakmamak.
 • 2.Kamp bitiminde sizin olsun veya olmasın tüm çöpleri toplamak.

1.Tuzla Plajı (Doktorlar Plajı) Kamp Alanı

Kaynak: Kronikgezgin.com

Karaburun, Küçükbahçe mahallesinde bulunan Tuzla Plajı, henüz keşfedilmemiş nadir yerlerden. Hem doğası hem de denizi ile huzurlu bir kamp tatili yapmak isteyenler için oldukça uygun olan Tuzla Plajı, henüz tesis bulunmamaktadır. En yakın market 5 km uzaklıkta bulunur. Aracını plajın hemen üstünde bulunan yola bırakıp kısa bir yürüyüş yaparak ulaşabileceğiniz tuzla plajında elektrik, market ve wc gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Tuzla Plajı İmkanlar

 • Plaj
 • WC ve Duş bulunmamaktadır
 • Restoran ve market bulunmamaktadır.

Ücretsiz

Harita Görüntüle

2. Sarpancık Deniz Feneri

Karaburun’un cennet köşelerinden biri olan Sarpancık Deniz Feneri, olağan üstü güzelliğe sahip muhteşem bir yerdir. Bu alan bir tesis yoktur bu yüzden alanı korumak zorundayız. Burada bireysel kamplara uygun bir yerdir. Lütfen buraya gittiğinizde ateş yakmayın, çöp atmayın veya varsa etrafta bulunan çöpleri toplamayı ihmal etmeyin. Bu güzel noktada tesis olmadığı için gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekmektedir. Fenere kadar araç ile ulaşım mümkündür, ayrıca trekking içinde oldukça güzel bir yerdir. Dağ yolu olduğundan zemini alçak araçlar ile ulaşmak zorlayıcı olabilir.

Sarpancık Deniz Feneri İmkanlar

 • WC
 • Duş Bulunmuyor
 • Market Bulunmuyor
 • Restoran Bulunmuyor

Ücretsiz

Haritada Görüntüle

3.Badembükü Kamp Alanı

Karaburun kamp alanları arasında henüz tam olarak keşfedilmemiş bir başka lokasyon olan Badembükü Kamp Alanı, deniz tatili yapmak isteyenler için harika bir yer. Henüz bakir olamasının yanı sıra kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır ve sadece kamp konaklama için uygundur. Kamp alanında sadece wc bulunmaktadır bu yüzdenkampa giderken yanınızda gıda, içecek, masa ve sandalye gibi ihtiyaç duyacağınız her şeyi götürmeniz gerekmektedir.

Badembükü Kamp Alanı İmkanları Nelerdir?

 • Plaj
 • WC ve Duş bulunmamaktadır
 • Restoran ve market bulunmamaktadır.

Ücretsiz

Haritada Görüntüle

4.Dolungaz Camping Alanı

Kaynak: kampizmir.com

Karaburun Merkez’de bulunan Dolungaz Koyu ücretli ve ücretsiz kamp noktaları barındıran harika bir koydur. Delikli koya benzeyen yapısı ile dikkat çeken Dolungaz Koyu, aracınız ile gidebileceğiniz güzel bir yaz kampı noktasıdır. Harika bir denize sahip olan Dolungaz, ücretsiz bir kamp noktası olduğu için market, wc ve duş gibi imkanlar mevcut değildir. Fakat Dolungaz koyunun diğer noktasında bulunan Şirin Baba Camping ücretini ödemek kaydıyla hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Dolungaz Camping Alanı İmkanlar Nelerdir?

Wc, Duş, ve market gibi diğer ihtiyaçlarınızı ücretini ödeyerek Şirin baba campingden giderebilirsiniz.

Ücretsiz

Haritada Görüntüle

5.Şirin Baba Kamp Alanı

Karaburun kamp alanları listemizde yer alan bir başka kamp alanı Şirin Baba Camping, Dolungaz koyunda bulunmaktadır. Dolungaz koyunun hemen yanında bulunan tesisi deniz kampı yapmak için oldukça uygun bir alan. Tesiste wc, elektrik, restoran, duş ve diğer temel hizmetler bulunmaktadır.

Şirin Baba Kamp Alanı İmkanlar

 • Elektrik
 • WC, Duş
 • Restoran
 • Market

Ücretli

Haritada Görüntüle

Telefon: 0541 714 71 00

6.Pingala Glamping Caravan Hotel

Karaburun Bodrum plajına çok yakın bir mesafede bulunan Pingala glamping, hem deniz tatili yapmak isteyenler hem de karavanda konaklamayı merak edenler için harika bir deneyim ortaya koyuyor. Çadır ve diğer konaklama şekli bulunmuyor sadece tesiste bulunan karavanları kiralayarak konaklayabileceğiniz bir tesis. Tesis içerisinde restoran, her karavanın içerisinde wc ve duş gibi imkanlar bulunmaktadır.

Pingala Glamping İmkanlar

 • Restoran
 • Caravan Konaklama
 • WC, Duş

Ücretli

Haritada Görüntüle

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp