Muğla Kamp Alanları - En İyi 20 Muğla Kamp Alanı - Kampbros

Muğla Kamp Alanları – En İyi 20 Muğla Kamp Alanı

Konu Başlıkları

Muğla, 13 ilçesiyle birlikte Türkiye’nin en önemli turizm ilinden bir tanesi. Her ilinde istinasız kamp alanı tesisi olan ilimizin, her bölgesi görülmeye değer. Muğla kamp alanları listemizde, Bodrum’dan Fethiye’ye Ortaca’dan, Menteşe’ye kadar tüm ilçelerinin birbirinden güzel kamp alanı işletmelerini bulabilir, işletme profillerini detaylıca inceleyebilir ve daha önceden ziyaret ettiğiniz tesisleri puanlayıp, yorum yapabilirsiniz.

Muğla Kamp Alanları

1.Begonvil Türkbükü Kamp Alanı, Bodrum

Begonvil Türkbükü

Begonvil Türkübü kamp alanı, Bodrum’un Göltürkbükü bölgesinde yer alan bir kamp alanıdır. Kamp alanında dilerseniz kil çadırlarda dilerseniz de kendi kamp çadırlarınızda konaklayabilirsiniz. Tesiste cafe, duş, wc, elektrik ve diğer ihtiyaç duyabileceğiniz temel kamp alanı hizmetlerinin tümü bulunmaktadır. Tesis Gümüşlük gibi mutlaka ziyaret edilmesi gereken bölgelere ortalama 30 dakika uzaklıkta blunuyor.

Tesis hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

2.Zateş Kamp, Bodrum

Zateş Kamp

Bodrum Gümbet’de bulunan Zateş Kamp Alanı, Gümbet sahiline oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Bodrum Gümbette deniz tatili yapmak isteyenler için oldukça uygun bir konumda bulunuyor. Kamp alanında karavan, çekme karavan ve araç üstü çadır ile de konaklamak mümkün. Tesiste, cafe duş, wc, elektrik gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler mevcut durumda.

Bodrum kamp alanlarının tümünü incelemek için tıklayın.

3.Volo Camping, Bodrum

Volo Camping

Volo Camping, Bodrum Gürece’de, Ortakent halk plajına 6 dakika mesafede bulunmaktadır. Plaj sevmeyenler için tesiste bir adet havuzda bulunmaktadır. Ayrıca işletmede cafe, elektrik, duş, wc ve dinlence alanları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler mevcuttur. Tesis Gümüşlük gibi görülmesi gereken seyahat bölgelerine ortalama 15 dakika uzaklıkta yer alamaktadır.

Bodrum kamp alanlarının tümünü incelemek için tıklayın.

4.Ölüdeniz Doğa Kamp, Fethiye

Ölüdeniz Doğa Kamp

Muğla kamp alanları listemizdeki bir diğer tesisi olan Ölüdeniz Doğa Kamp, Fethiye’de bulunuyor. Ölüdeniz’e 5 dk uzaklıkta bulunana Doğa Kamp, orman içerisinde oldukça huzurlu bir ortama sahip. Tesiste çadır ile konaklamanın dışında dağ evleri ve bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesiste ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerin tümü bulunmaktadır.

Tesis detaylarını incelemek için tıklayın.

5.Yeşil Vadi Doğa Park, Fethiye

Yeşil Vadi Doğa Park

Yeşil Vadi Doğa Kamp, Fethiye Yanıklar’da, Yanıklar çayının üzerine kurulmuş, Muğla’nın en güzel kamp alanlarından bir tanesidir. İşletme’de yanıkla çayının üzerinde bulunan çadırlardan kiralayarak yazın sıcağından korunarak konaklamak harika olacaktır. Ayrıca Yanıklar çayının serin sularında yüzerek doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Tesiste restoran, elektrik, wc ve duş gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler mevcut.

Tesis detaylarını incelemek için tıklayın.

6.Aksazlar Camping, Fethiye

Aksazlar Camping

Fethiye’de bulunan bir başka tesis Aksazlar Camping, Aksazlar koyunun hemen yanı başında yer almaktadır. Tesisin hemen yanında bulun plaj, yaz kampı severler için oldukça güzel bir ortam oluşturmaktadır. Tesiste, restoran, elektrik, wc, duş ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm hizmetler bulunmaktadır.

Fethiye kamp alanlarının tümünü incelemek için tıklayın.

7.Akçabük Camping, Datça

Akçabük Camping,

Datça Akçabük Koyunda yer alan tesis, yaz kampı severler için harika bir kamp deneyimi sunuyor. Tesis’de çadır kampının yanı sıra bungalov ve pansiyon gibi çeşitli konaklama alternatifleri bulunuyor ayrıca tesiste çadır kiralamakta mümkün. İşletmede otopark, restoran ve diğer ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler mevcut.

Datça kamp alanlarının tümünü incelemek için tıklayın.

8.Aktur Camping, Datça

Aktur Camping

Türkiye ve Muğla’nın en köklü kamp alanı tesislerinden biri olan Aktur Camping, Datça merkeze 25 dk mesafede yer almaktadır. Tesiste karavan, çekme karavan ve araç üstü çadır ile de konaklayabilirsiniz. Çam ormanı ile kamp bu işletme geniş ve büyük bir plaja sahiptir. Kamp alanında çadır kiralama, restoran, wc, duş, buzdolabı, çamaşır makinesi ve elektrik gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm imkanlar sağlanmaktadır.

Tesis detaylarını incelemek için tıklayın.

9.Gülbahar Pansiyon & Camping, Datça

Gülbahar Pansiyon & Camping

Datça, Ovabükü’nde bulunan Gülbahar Camping, aynı zamanda bungalov, taş odalar ve pansiyon hizmeti de vermektedir. Ayrıca tesis deniz kenarında bir karavan alanına da sahiptir. Datça’da bulunan işletme’de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler bulunmaktadır.

Datça kamp alanlarının tümünü incelemek için tıklayın.

10.Akyaka Orman Kampı, Ula

Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı, Akyaka’da bulunan en büyük kamp alanlarından biridir. Kamp alanı, çam ormanları altında, Gökova körfezi manzaralı, denizin hemen yanındadır. Tesis, Akyaka halk plajına da yürüyerek 5 dk mesafededir. Akyaka şehir merkezine yakın olan tesiste, şehirde ihtiyaç duyabileceğiniz şeyleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Kamp alanına karavan, çekme karavan ve araç üstü çadırla da konaklayabilirsiniz. Ayrıca işletmede elektrik, duş, wc, masa ve sandalye ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmet bulunmaktadır.

Tesis detaylarını incelemek için tıklayın.

11.Dalyan Camping, Dalyan

Dalyan Camping

Dalyan kanalının hemen yanında bulunana Dalyan Camping, özenle tasarlanmış dinlence alanları, çadır alanları, restoran ve bara sahiptir. Türkiye’de kamp deneyimini ileri seviyeye taşımayı başaran tesislerden biridir. Tesis ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahip. Doğası ve çevresiyle hem yaz hemde doğa kampını aynı anda yapmayı deneyimlemek isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken tesislerden. Tesiste çadırın yanı sıra pansiyonda da konaklayabilirsiniz.

12.Kamp Lotus, Dalyan

Kamp Lotus

Kamp Lotus, Dalyan kanalına 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Özenle tasarlanmış tesis, doğa harika manzaralarına ev sahipliği yapıyor. Kamp alanında kamp çadırlarının yanı sıra harika tasarımlarıyla glamping çadırlarda yer alıyor. Kamp çadırlarında konaklamak istemeyenler bu glamping çadırlarda konforlu bir şekilde, güzel bir tatil geçirebilir. Tesiste yazın sıcak havasıyla boğulmamak için güzel bir havuz yer alıyor. Ayrıca cafe, elektirk, duş ve wc gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlerde bulunuyor.

13.Sarıgerme Gunubirlik Piknik Alanı Kamping, Ortaça

Sarıgerme Kamp Alanı

Sarıgerme, Ortaça’da bulunan kamp alanı, Sahilin hemen yanında bulunuyor. Kamp alanı, geniş bir araziye sahip ağaçlık bir alandan oluşuyor. Kamp alanında buzdolabı, elektrik ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm hizmetler sağlanıyor.

14.Çubucak Orman Kampı, Marmaris

Çubucak Orman Kampı

Marmaris’de bulunan Çubucak Orman kampı Datça’ya da oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Kamp alanı, çam ağaçlarının altında denizin hemen yanında, mavi ile yeşilin buluştuğu noktada bulunuyor. Deniz kampını sevenler için oldukça uygun olan tesis, bir kampçının ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri sağlıyor.

Tesis detayları için tıklayın.

15.İçmeler Maliye Kampı, Marmaris

İçmeler Maliye Kampı

Marmaris’de ücretsiz kamp alanı arayanların tercih edebileceği bir yer. Şuan için herhangi bir tesis bulunmasa da muhtel kamp alanı tesislerinden biri. Alanda duş, elektrik ve diğer imkanların hiç biri bulunmuyor bu yüzden alana gelmeden önce ihtiyaçlarınızın tümümü karşılamanızda fayda var.

16.Köyceğiz Camping, Köyceğiz

Köyceğiz Camping

Muğla kamp alanları listemizin sonuna yaklaşırken sıradaki destinasyonumuz Köyceğiz. Köyceğiz, doğası ve denizi ile Muğla’nın en güzel tatil bölgelerinden biri. Köyceğize geldiğiniz kamp yapabilceğiniz Köyceğiz Camping, oldukça geniş bir alana sahip ferah ve huzurlu bir yerdir. Tesiste çadır kiralama, duş, elektrik ve ihtiyaç duyabileceğini hizmetlerin çoğu bulunuyor. Denize oldukça yakın bir mesafede bulunan Köyceğiz Camping, karavan ve araç üstü çadır gibi oto konaklama türlerine de hizmet vermektedir.

17.Ekincik Kamping, Köyceğiz

Ekincik Kamping

Köyceğiz Ekincik Koyunda yer alan Ekincik Camping, denizin hemen yanında yer alıyor. Çamlarla kamplı yüksek dağların arasında bulunan tesis, doğa tatili ile deniz tatilini aynı anda yaşamaya olanak sağlıyor. Tesiste çadırın yanı sıra kiralık çadır, karavan, tekerlekli kulübeler, odalar ve sincap evlerde de konaklayabilirsiniz. Tesiste restoran, bar, plaj ve ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmet yer alıyor. Köyceğiz’de doğa ve deniz tatilini aynı anda yapmak isteyenler Ekincik Camping’de, doğa ile iç içe huzurlu zamanlar geçirebilir.

18.Akbük Diem Camping, Milas

Akbük Diem Camping

Milas, Akbük plajının, hemen yanında bulunan kamp alanı, ormanın içerisinde şehir gürültüsünden uzak bir noktada yer alıyor. Tesis çadır kapasitesi düşük olduğundan dolayı kamp alanı genel olarak sakin bir çevreye sahip. Kalabalıktan hoşlanmayanların rahatlıkla tercih edebileceği bir işletme olan Akbük Diem Camping, doğanın içerisinde huzurlu bir ortam sağlıyor. Tesiste ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok hizmet yer alıyor. Dilerseniz kendi çadırınız dilerseniz de tesiste bulunan çadırları kiralayarak konaklayabilirsiniz.

19.Akbük Eses Camping, Milas

Akbük Eses Camping

Akbük’de bulunana bir diğer kamp alanı olan Eses Kamp, Akbük koyunun hemen yanında bulunuyor. Tesis, harika bir manzaraya sahip ayrıca çadır alanı geniş ve ferah olacak şekilde tasarlanmış. Kamp alanında, her çadıra elektrik ve masa temin ediliyor aynı zamanda buzdolabı gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Tesiste, yeme içme ihtiyacınızı kendiniz karşılamanız gerekiyor bu yüzden alışverişinizi yapacağını en yakın markete gitmeniz gerekebilir buda 200 m mesafede yer alıyor.

20.Azmakbaşı Camping, Menteşe

Azmakbaşı Camping

Siyasi olarak Menteşeye bağlı bir konumda yer alan Azmakbaşı Camping, Akbük Koyuna oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Tesiste çadır kampının yanı sıra bungalov ve glamping tipi çadır konaklamada yer alıyor. Tesis karavan, çekme karavan ve araç üstü çadır içinde uygun hizmetler sağlıyor. Kamp alanında restoran, elektrik, buzdolabı, duş, wc, ve elektrik gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok hizmet bulunuyor.

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

İstanbul Karavan Park Alanları Listesi

Şehrin karmaşasından uzakta, sakin, huzurlu aynı zamanda eğlenceli bir karavan kampına ne dersiniz? İstanbul içi karavan park alanları listesine bakmaya ne dersiniz? Şu dönemde sizi

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Kamp Yapmak İçin 10 Sebep

Öncelikle bu içeriği, henüz kamp hakkında fikri bulunmayanlar için hazırladık. Ne kadar kamp yapmamış olsanız da sosyal medyada sık sık karşınıza çıkan kamp ve doğa

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp