Karavan Kiralama Firmaları Listesi | Kiralık Karavan Tavsiyeleri - Kampbros

Karavan Kiralama Firmaları Listesi | Kiralık Karavan Tavsiyeleri

Konu Başlıkları

Karavan kiralama hizmetleri, pandeminin de patlak vermesiyle, hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Her gün hızla büyüyen kiralama sektörü de beraberinde bir çok soruyu getirdi. Peki Karavan kiralama nasıl yapılır? Karavan kiralarken hangi sınıf ehliyete ihtiyacımız var? gibi bir çok soruya bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İzmir karavan kiralama, Ankara karavan kiralama ve İstanbul karavan kiralama gibi Türkiye’nin birçok şehrinden karan kiralama firmalarını inceleyebilirsiniz.

Karavan Kiralamak İçin Gerekli Olan Ehliyet Sınıfı

Karavan kiralamak için aklınıza takılan en büyük soru kuşkusuz ehliyet kısmıdır. Karavanda ehliyet sınıfları motokaravan ve çekme karavan(750 kg üstü) olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.Kkiralama şirketlerinin büyük çoğunluğu motokaravan kiraladığı için çekme karavan kısmı bizi pek ilgilendirmiyor.

3500 kilo altı standart bir motokaravan kiralamak için gerekli olan ehliyet B Sınıfıdır. B sınıfı ehliyet standart bir motokaravan kiralamak için yeterlidir.

1.Lumos Karavan

Merkezi Balıkesir Bandırma’da bulunan Lumos Karavan kiralama firması, Fiat Ducato marka araçları ile Geniş, yüksek ve ferah bir karavan deneyimi sunuyor. Karavanları 3/4 kişilik olan Lumos Karavan içerisinde tuvalet, mutfak, yatak ve oturma alanlarını barındırıyor. Tüm karavanlarında sigorta ve kaskosu bulunan şirket, B ehliyeti ile kiralama hizmeti sağlamaktadır. 7/24 Canlı destek sağlayan firma aynı zaman da ek bir ücret ile Karavanı ayağınıza kadarda getiriyor.

Karavan kiralama yaptıktan sonra 4 mevsim nevresim takımı ve karavana uygun pişirme seti de veriliyor. Karavanda 100 litre atık ve temiz su tankı, webasto, wc, ve banyo da bulunuyor. İçerisin de buzdolabı bulunan karavanlar ayrıca güneş enerji sistemi de barındırıyor. Lumos karavan kiralama fiyatları ise sezona göre 500 ile 800 TL arasında değişmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Lumos Karavan’dan İdil Hanımı Arayabilirsiniz: +90 541 303 1735

2.Karavancı Karavan Kiralama

Camper Venüs(Fiat Ducato) ve Alcove Type Merkür (İveco Daily) adında İki farklı motokaravan kiralama türü sağlayan firma, İzmir’de bulunmaktadır. Karavanlarında webasto, sıcak su, güneş enerji paneli, wc, duş, 150 L temiz ve kirli su tankı gibi bir çok imkan barındırmaktadır.

3. Shantigo Karavan

İstanbul’da bulunan Shantigo karavan firmasının tüm karavanlarını B sınıfı ehliyet ile kiralayabilirsiniz. Kiralama hizmeti, minimum 3 gün olarak belirlenmiştir. kiralamadan önce sizlere 20/25 dakikalık teknik bir eğitim veren firma, minimum 5 yıllık ehliyet istemektedir. Firmanın kiralamadan önce 2000 TL’lik bir depozito talebi bulunmaktadır.

4.Naz Karavan

10 Yılı aşkındır kiralama hizmeti sunan Naz Karavan bir istanbul firmasıdır. Firmadan kravan kiralamak için 2 yıllık B sınıfı ehliyet sahibi olmanız yeterlidir. Naz karavanda karavan kiralamak isteyenler minimum 5 gün süre ile kiralayabilirler.

5.Ultra Caravans Karavan

Bir İstanbul firması olan Ultra Caravans, rengarenk karavan seyahati hizmeti sunmaktadır. Mavi, turuncu ve gri campervan seçenekleri bulunduran kiralama firması, karavanlarında bir çok imkanı da sağlamaktadır. 3/ 4kişinin rahatlıkla konaklayabileceği karavanlar, en az 5 yllık bir B sınıfı ehliyet ile kiralayabilirsiniz.

6.Hotomobil Karavan

Ronion Motokaravan ve Gladiator Pick-up Karavan gibi farklı türlerde karavan kiralaması yapan Firma B sınıfı ehliyet talep etmektedir. Tüm karavanlarda wc, güneş tentesi, wc, dış duş sistemi gibi imkanlar mevcut.

Ronion Karavan

7.Lotus Karavan

Bir başka İstanbul firması olan Lotus Karavan, Fiat Ducato model karavanlardan oluşuyor. Karavanların içerisinde arka görüş kamerası, wc, duş, ocak, ve diğer standart tüm imkanlar bulunmaktadır. Firmadan en az 6 günlük ve 5 yıllık B sınıfı ehliyet şartı bulunmaktadır.

8.Maceravan Karavan

İzmir’de bulunan Maceravan Kiralama firması, çekme karavan ve moto karavan olmak üzere 2 farklı kiralama hizmeti sunuyor. Ortalama 4 kişilik olan karavanların içerisinde standart tüm hizmetler bulunmaktadır.

Bu içeriği beğendin mi?
+1
50
+1
612
+1
25
+1
0
+1
19
+1
0
+1
49
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp