Edirne'nin Birbirinden Güzel Bungalov Evleri - Kampbros

Edirne’nin Birbirinden Güzel Bungalov Evleri

Konu Başlıkları

Edirne, Türkiye’nin en batısında Yunanistan ile Bulgaristan sınırında yer alan tarihi bir şehrimizdir. Tarih ve kültürünün yanında doğası ile de ön plana çıkan şehrimizde bungalov evlerde tatil yapmak isteyenler için bir liste oluşturduk. Edirne bungalov evleri hakkında listeleme yapıp bilgilendirme yapacağız. İçerik konumuzda Edirne’nin en güzel ilçelerinden biri olan Mecidiye bungalov evler hakkında da bilgiler yer alacaktır.

1. Demircioğlu Camping Bungalov Evleri, Mecidiye, Keşan

Demircioğlu Camping, Edirne merkeze 138, İstanbul’a ise 137 km mesafedeki Keşan’ın Mecidiye köyünde bulunuyor. Mecidiye bungalov evlerinin en güzel tesislerinden bir tanesi. Bungalovlar 2 ve 4’er kişilik, fiyatlara kahvaltı dahil şekilde kiralanıyor. Bungalovlar nehrin hemen kıyısında kuş sesleri ile uyana bileceğiniz harika bir konumda. Ortak duş ve tuvaleti olan tesisin içerisinde restoran da mevcut. Bungalov tatili yapmak isteyenler için oldukça güzel bir noktada.

İşletmeden aldığımız bilgilere göre konaklamanın hala devam ettiği ve ortalama 2019 Eylül ayına kadara Bungalov evlere, duş, tuvalet, klima gibi imkanlarında ekleneceğini belirtmek isterim. Ayrıca tesiste kamp alanı da mevcut. Bunların yanı sıra geleneksel okçuluk, bungalovların kıyısında bulunduğu nehirde kano gezisi ve Saros Körfezi’nde tüplü dalışta yapabilirsiniz.

incelemek ve rezervasyon yapmak için tıklayın.

2. Natura Bungalows, Mecidiye, Keşan

Natura Bungalov, Mecidiye’de yer alan bir başka güzel bungalov tesis. İstanbul ve cevre illerden hafta sonu kaçamakları için tercih edilebilecek bir noktada olan Natura Bungalov, farklı konaklama seçenekleri le misafirlerini bekliyor. 6 adet farklı bungalov hizmeti bulunan tesisin tüm odalarında duş, tuvalet, televizyon klima gibi temel hizmetler mevcut. Tesiste ayrıca balık tutma, rüzgar sörfü, doğa yürüyüşü ve bisiklet turu gibi aktiviteler yapabilirsiniz.

Tesis, Edirne merkeze 141, İstanbul’a ise 261 km mesafede bulunuyor. Bungalov evlerde konakladığınız süre boyunca çevrede bulunan İtalyan Koyu, Uzunkum Plajı, Derindere Plajı ve İbrice dalış merkezini ziyaret edebilirsiniz. Teste bungalov evlerde konaklamak istemeyenler için Villa odaları da bulunuyor.

İncelemek ve rezervasyon yapmak için tıkla

3.Sığınak Otel Bungalov, Mecidiye, Keşan

Doğanın içerisinde tatil yapmayı sevenlerin tercih edebileceği bir yer olan Sığınak Otel, bungalov ve taş odalardan oluşuyor. İstanbul’a yaklaşık 2,5 saat mesafedeki bu işletme yaklaşık 9 oda mevcut. Odaların çoğunda kima, duş, tuvalet, ve televizyon gibi imkanlar bulunuyor. Tesisin restoran kısmında deniz ürünleri, zeytinyağlılar, mezeler ve ızgara et çeşitleri sunuluyor. Doğanın içerisinde tatil yapmak isteyenler için güzel bir nokta.

Edirne’ye 143 km, İstanbul’a ise 263 km mesafedeki tesis, denize 5 dk mesafede bulunuyor. Hem yeşilin hem mavinin bir arada bulunduğu tesiste oldukça güzel vakitler geçireceksiniz.

İncelemek ve rezervasyon yapmak için tıkla.

4. Yiğit Pansiyon Bungalov Evleri, Erikli

Yiğit Pansiyon, Saros Körfezi’nde bulunan Erikli koyunda denize sıfır bir noktada yer almaktadır. Yazın deniz kenarında bungalov evde konaklamak için tercih edilebilecek bir noktada. Ağaç evlerinin tamamında mutfak gereçleri mevcut. Ayrıca tesiste ve çevresinde, su sporları, plaj voleybolu, sörf, tekne turu ve amatör balıkçılık yapabilirsiniz.

İstanbul’dan günü birlik tatiller için tercih edilebilecek olan işletme İstanbul’a 269 km mesafededir.

İncelemek ve rezervasyon yapmak için tıklayın.

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp