Yazar Başvuru

Deneyimlerini

Kampbros’da Paylaş!

Seyahat etmeyi seviyorsan veya özgür ruhlu bir gezginsen: Kampbros‘da seyahat, kamp, karavan, bungalov veya outdoor kategorilerinde içeriklerini paylaşabilirsin.

Kampbros; Google News, Bundle ve bir çok sosyal medya platformunda severek okunan bir outdoor içerik platformudur. İçeriklerinin yer almasını istiyorsan hemen başvuru formunu doldur. Seninle iletişime geçelim.

Kampbros’a Şimdi Katıl.

Seyahat ve aktivite deneyimlerini milyonlarca doğasever ile buluşturmak ister misin? Kampbros’da yazar olarak bunu yapabilirsin.

Birden fazla ilgi alanı seçmek isterseniz klavyenizdeki Shift tuşuna basılı tutarak ilgi alanının üzerine tıklayabilirsiniz.

En Yeni Deneyimler

Sıkça Sorulan Sorular

Kampbros’da yazar olmanın avantajları neler?

Kampbros’da yayınlanan içerikler bir çok platformda eş zamanlı olarak yayınlanır. Kampbros içerikleri arama motorları için prestijli içerik türleridir. Yazar profiliniz ile arama motorlarında görünür olabilirsiniz. Deneyimlerinizi milyonlarca doğa ve seyahat tutkunu ile kolayca paylaşabilirsiniz.

Kampbros yazar profilim olacak mı?

Evet. Kampbros’da her yazarın içeriklerinin listelendiği profil sayfaları bulunur. Bu sayfada kendiniz hakkında içerik paylaşımlarında bulunabilir veya sosyal medya hesaplarınızı profilinize ekleyebilirsiniz.

Kampbros yazar başvurum ne zaman onaylanır?

Başvuru yoğunluklarına göre başvurunuza olumlu veya olumsuz dönüş yapıyoruz. Ortalama 1-2 hafta içerisinde dönüş sağlamaktayız. Bu süre yoğunluğa göre uzayabilir fakat seni unuttuğumuzu sanma lütfen.

Başvurular hangi kriterlere göre kabul ediliyor?

Kampbros’da kaliteli içerik oluşturmak kurulduğumuz günden bu güne önceliğimiz. Bir içeriğin okunabilir olması için Hemingway Editor gibi araçlarda ortalamanın üzerinde bir puan alması gerekiyor. Deneyim çok keyifli olsa da okunabilirlik kötü olduğu zaman, okurlar bu durumdan rahatsız olabiliyor. Keyifli ve okunabilir deneyimlere öncelik veriyoruz.

İçeriklerimde kendi fotoğraflarımı kullanabilir miyim?

Elbette, yüksek çözünürlüklü, kaliteli ve 16:9 formatındaki fotoğrafların kullanımına özen gösterdiğiniz sürece kullanabilirsiniz. Uygunsuz görsellerin kullanımına, yayıncılık ilkelerimiz gereği müsade edilmemektedir.

İçeriklerin yayın süreci nasıl işliyor?

Kampbros’a göndermiş olduğunuz içeriğin yayın süreci şöyle işliyor:

  • -Kampbros editörleri göndermiş olduğunuz içeriği inceliyor ve yayına uygunluğuna karar veriyor.
  • -Gerekli düzenlemeleri ve görsel yerleşim düzenini ayarlıyor.
  • -Ve içeriğiniz yayınlanıyor.

İçeriklerimde kendi web siteme link verebilir miyim?

Tabiki, yayınlamış olduğunuz deneyim içeriklerinde kendi blog ve sosyal medya hesaplarınıza bağlantı verebilirsiniz. Bir marka reklamına yer vermenizi uygun bulmadığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca tüm bağlantılarınız nofollow olarak belirlenmektedir.