Zeytinli Rock Festivali 2017

Bu yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on reddit

Konu Başlıkları

Zeytinli Rock Festivali Balıkesir’in Edremit ilçesinde yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük genç müzik festivalidir. 2016 senesinde 100.000’in üzerinde müzik severi ağırlayan festival, bu yıl da efsane bir organizasyona hazırlanıyor.Festivalin organizatörlüğünü “Milyon Yapım” üstlenmektedir.

ZRF 2017 SANATÇI KADROSU

ZRF’NİN OLAYI NEDİR ?

Önce sahildeki yerlere çadırlar atılır. İnsanlarla kaynaşılır, tanışılır, denize girilir. Akşama kadar hafif uğultulu bi sessizlik sürer. Akşam olduğunda ise, insanlar hareketlenmeye başlanır. Konser alanında yerler alınır, nefesler tutulur.

blank

İnceden birkaç ses gelir ve ardından muhteşem müzikler birbirinin ardı sıra gelir. Her gün başka bir grup veya sanatçı sahne almaktadır.  Alanda duş, tuvalet, tozlu dönerler gibi imkanlar mevcuttur.

Dilerseniz kombine bilet alıp cool bi şekilde, sadece konser anında, festival alanına gelirsiniz. Tabi genellikle sahilde sıkış tepiş ve tüm gün sıcakta fenalaştıktan sonra, akşam saatlerinde sanatçı gelmeden 2 saat önce, konser alanında dikilen tayfaya katılmak daha eğlenceli gibi..

Bir de çadırını karıştırıp, aynı renk olduğundan, sizin çadırın fermuarını cart diye açıp, içeri dalanlar var ki hiç sormayın. Hatta geçen yıl arkadaşın biri “çadırımda napıyosun bro ?” diyip sonradan jetonu indiğinde, yarım saat özür dilemişti. Yani özetlemek gerekirse eğlenceli bi ortam.

FESTİVAL ALANINA NASIL GİDİLİR ?

Festivale kendi aracınızla gitmeyi tercih ederseniz daha rahat olacaktır. Ancak toplu ulaşımı tercih ederseniz size en kolay ve en ucuz şekilde nasıl gideceginizden bahsedelim.

Bazı şehirler için otobüs bileti fiyatları şöyle;

Ankara-Balıkesir 60-70 TL

İzmir-Balıkesir 25-35 TL

İstanbul-Balıkesir 50-60 TL

Eskişehir-Balıkesir 40-50 TL

 Bursa-Balıkesir 25-30 TL

Arasında degişmektedir.

Bilet fiyatları oldukca uygun. Otobüsü tercih ederseniz maliyeti oldukça düşürmüş olursunuz. Geleceğiniz yer, Balıkesire çok uzak degilse fiyatlar genel olarak 80 TL’nin üzerine çıkmayacaktır. Tabi ki otobüsü pek kullanan olacağını düşünmüyoruz. Otostop’ta hepinize bol şans.

Konserde görüşmek dileğiyle..

Etkinlik: #ZRF2017

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konulardan ilk siz haberdar olun

Şunlar da ilginizi çekebilir..

Doğa Yerlerini Keşfedin

Kamp alanları, bungalov evler, tabiat parkları ve çok daha fazlası Kampbros keşif haritasında.