Ücretli Ve Ücretsiz Yalova Kamp Alanları

Yalova, her mevsimi ile insanı kendine hayran bırakan nadir yerlerdendir. Yeşil ile mavinin buluştuğu, doğasının bozulmadığı ve kalabalıktan uzak, keyif ve huzur veren bir şehir Yalova. Hafta sonu gezi yada kamp kaçamağı yapmak isteyen misafirler; İstanbul, Bursa ve İzmit gibi büyük şehirlere yakın olması nedeni ile ulaşımı kolay olduğundan rahatlıkla gelebilirler. Bu termal şehir, bütün güzellikleri sunuyor gelen misafirlerine, buraya geldiğinizde Atatürk’ün evini ve Su Düşen Şelalesi’ni de görmeden dönmeyin. Mevsimine denk geldiyseniz mantarların görsel şölenine bayılacaksınız. Yalova da bir şelale yada göl kenarında, yemyeşil bir ormanda veya masmavi bir denizin kenarında kamp yapma imkanı bulabilirsiniz. Yalova kamp tatiliniz hiç bitsin istemeyeceksiniz.

Erikli Şelalesi (Çifte Şelaleler) Kamp Alanı

Yalova kamp alanları içerisinde en gözde yer olan, Erikli Çifte Şelaleler Kamp alanında doğa ile baş başa kalmanın tadına varacaksınız. Kamp işletmecisinin, güler yüzü, samimi ve sıcak kanlı oluşu siz misafirlerin tatilini daha da keyifli hale getiriyor. Kamp alanında, suyun ve kuşların sesleriyle uyanmak istiyorsanız burası tam size göre. Kamp alanı, oldukça geniş bir bölge. Çadırınızı geniş aralıklarla kurabiliyorsunuz. Kamp içeresinde, piknik alanı, piknik masaları, kahvaltı edebileceğiniz, öğlen ve akşam yemekleriniz için de restoran mevcut. Kamp için gidiyorsanız hazırlıklı gitmekte fayda var. Kamp alanına yakın market yok.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, duş, çeşme, wifi, restoran, piknik alanı ve piknik masaları, çadır kamp yerleri, çadır olanağı, yürüyüş parkurları, işletmenin verdiği ateş kazanlarında ateş yakabilirsiniz ve otopark alanı bulunmaktadır.

Karşıyaka, 77330 Teşvikiye/Çınarcık/Yalova

Yalova Kent Ormanı Kamp Alanı

Kaynak: azbibak.com

Piknik ve kamp için tercih edilen yerlerden biri olan kent ormanı, şelale yerleri piknik ve kamp alanları ile keyifle geçirilebilecek bir ortam sunuyor gelen ziyaretçilere. Erikli Çifte Şelalesi üzerinde gözden uzak kamp yapılabiliyor. Gece ıssız bir alan olduğundan dikkat edilmeli.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, çeşme, mescit, otopark alanı, ateş ve mangal yakılabilir alan, şelale, yürüyüş parkurları ve çadır kamp yerleri bulunmaktadır. Giriş ücretlidir.

Cevizli Bahçe Kahvaltı Ve Kamp Alanı

Yalova kamp alanları, arasında aile işletmesi olan kamp, gelen misafirlerine aile ortamındaki sıcaklığı sunuyor. Ceviz ağaçları içerisinde, su kenarında bulunan kamp alanında keyifli bir tatil sizleri bekliyor. İşletme çadır imkanı sunmuyor, kendi çadırınızla gitmelisiniz. Kamp alanı yakınında market bulunmamaktadır. İhtiyaçlarınızı kampa gelmeden almanız iyi olacaktır.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, duş, çeşme, kahvaltı ve öğlen yemeği, wifi, çadır kamp yerleri, bulaşık yıkama alanı, ortak kullanım buzdolabı, işletmenin verdiği ateş kazanlarında ateş yakabilirsiniz ve otopark alanı bulunmaktadır.

Merkez, 1 Cadde No:273, Kurtköy/Yalova

Gizli Bahçe Kamping

Yalova kamp alanları, içerisinde deniz kenarında, sakinlik arayanlar için ideal bir yer Gizli Bahçe Kamping. Yalova merkeze 59km uzaklıkta bulunan kamp alanında, denizde yüzüp, çiçeklerin içerisinde ve deniz manzarasına karşı kahve keyfi de yapabilirsiniz.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, elektrik, duş, çadır kamp yerleri, ateş ve mangal alanı, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır yıkama alanı, şarj cihaz üniteleri, otopark alanı ve denize girilebilir alan.

Köy Merkezi, 77500 Kapaklı/Armutlu/Yalova

Çamur Evler Butik Pansiyon Ve Kamp Alanı

Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı, Yalova’nın Çınarcık ilçesine 10 km uzaklıkta dere kenarında bulunmaktadır. İşletmenin samimi karşılamasının yanı sıra bu alanda kendinizi bir masalın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi çamurdan yaptıkları konaklama alanları bulunuyor. Üst kısmı bambularla örtülü çamurdan odalar farklı bir tatil deneyimi sunuyor.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, wifi, restoran, yürüyüş parkurları, çadır ve oda konaklama yerleri, havuz ve otopark.

Karşıyaka, 77330 Teşvikiye/Çınarcık/Yalova

Ormanika Kahvaltı Ve Kamp Alanı

Kuş cıvıltıları ve su sesi eşliğinde kamp yapabileceğiniz Ormanika Kahvaltı ve Kamp Alanı, Yalova Kurtköy’de bulunmaktadır. İşletme samimi ve güler yüzüyle misafirlerine keyifli tatil geçirme imkanı sunuyor. Günübirlik kahvaltı etmek için de ziyaret edebilirsiniz.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, elektrik, çeşme, sıcak su, duş, kahvaltı ve öğlen yemeği, restoran, wifi, çadır alanı, bahçe alanı, ateş ve mangal yakılabilir alan ve otopark alanı bulunmaktadır.

1. Cd No: 260, 77202 Kurtköy/Merkez/Yalova

Yalova Mariposa Camping & Kahvaltı

Yalova kamp alanları arasında Mariposa Camping, dere kenarında huzurlu bir ortam sunmaktadır misafirlerine. Mariposa Camping, meyve ağaçlarıyla gölgelendirilmiş geniş bir doğaya sahip. Çadır kamp yerleri piknik masalarına yakın yerlere konumlandığından masa ve sandalye sorunu yaşamayacaksınız.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, elektrik, çeşme, kahvaltı, çadır alanı, ateş ve mangal yakılabilir alan, yürüyüş parkurları, oyun parkı ve otopark alanı bulunmaktadır.

Merkez, balkaya cifligi, Kurtköy Cd. D:no 01, 77200 Safran/Yalova Merkez/Yalova

Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı

Yalova, kamp alanları için çok seçenek sunuyor. Sahilde bulunan işletme, gelen misafirlerini denizin güzel mavisi ile karşılıyor. İşletme sahibinin samimi ve sıcak karşılayışı da gelen misafirlerin tatilini uzatmasına sebep olabilir. İşletmeye 500 metre uzaklıkta alışveriş yapabileceğiniz market bulunmaktadır.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, duş, elektrik, çadır olanağı, çeşme ve çadır alanı bulunmaktadır.

Köy Merkezi, G43 Sk No:3, 77500 Fıstıklı/Armutlu/Yalova

Doğa Park Kamp Alanı

Doğa Park Kamp Alanı, işletmecisinin sıcak karşılamasıyla misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Denize kısa bir mesafesi bulunuyor gitmeden bilgi alırsanız iyi olur.

Tesisin sunduğu olanaklar: Wc, duş, elektrik, çeşme ve çadır alanı bulunmaktadır.

Yalı, Yalova Armutlu Yolu, 77302 Kocadere/Çınarcık/Yalova

Yalova Ücretsiz Kamp Alanları

Delmece Yaylası Kamp Alanı

Yalova’da tercih sırasında ilk akla gelen ücretsiz kamp alanlarından biri olan Delmece Yaylası, çadır kamp alanı için güzel bir yer. Delmece Yaylası’nda herhangi bir alışveriş tesisi bulunmamaktadır. Çay ve kahve içmek için küçük işletme bulunuyor.

Ücretsiz kamp alanında: Su. Wc, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Küçük Dipsiz Göl Kamp Alanı

Şehir merkezine 35 kilometre uzaklığında olan kamp alanına herhangi bir ulaşım aracı bulunmamaktadır. Kendi aracınızla Erikli Şelalesi yolu üzerinde Yalova Kent Ormanı’nı geçtikten sonra kamp alanına ulaşabilirsiniz. Görsel güzellik ve doğa ile baş başa kalmak isteyen kampçılar için sakin bir yer olan Küçük Dipsiz Göl de herhangi bir tesis bulunmamaktadır.

Ücretsiz kamp alanında: Wc, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Karlık Yaylası Kamp Alanı

Kaynak: Kamppusulası.com

Karlık Yaylası, Delmece Yaylasının üstünde yer alıyor. Karlık yaylasına gitmek için Delmece yaylası girişinden 100 metre gerideki sapaktan 2 kilometre kadar devam ederek ulaşabilirsiniz. Burası tüm yerleşim yerlerinden uzakta bulunduğundan, doğa ve kuş seslerinden başka bir ses işitmezsiniz. El değmemiş bir doğaya sahip olan Karlık Yaylasında kamp yapmanın keyfine doyamayacakınız. Zirvede küçük bir de gölet bulunmaktadır.

Ücretsiz kamp alanında: Wc, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmekte fayda var.

Gökçe Barajı Kamp Alanı

Yalova’nın Termal ilçesinde bulunan Gökçe Barajı, yürüyüş grupları, kampçılar ve bisikletliler tarafından uğrak yerlerden biridir. Herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Burada balık tutmayı seviyorsanız hazırlıklı gidin derim.

Ücretsiz kamp alanında: Yürüyüş parkurları, kontrollü ateş ve mangal yakılabilir alanlar ve çadır kamp yerleri. WC, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmeniz iyi olacaktır.

Beşpınar Yaylası Kamp Alanı

Beşpınar Yaylası, yemyeşil çam ormanları ve geniş çimenlik alanlara sahiptir . Yaylada, suyu içilebilir bir hayrat bulunmaktadır.

Ücretsiz kamp alanında: Yürüyüş parkurları, kontrollü ateş ve mangal yakılabilir alanlar ve çadır kamp yerleri. WC, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kapılı Çınar Piknik Ve Kamp Alanı

Orman içerisinde bulunan Kapılı Çınar Piknik alanı, bol oksijeni ve temiz havası ile gelen kamçıları kendine hayran bırakıyor. Kapılı Çınar Piknik alanına ulaşım yalnızca özel araçlar ile sağlanıyor. Yol oldukça virajlı olduğundan aracınızı dikkatli kullanmanızı tavsiye ederiz. Kamp alanında herhangi bir işletme bulunmamaktadır.

Ücretsiz kamp alanında: Yürüyüş parkurları, kontrollü ateş ve mangal yakılabilir alanlar ve çadır kamp yerleri, piknik alanı ve piknik masaları, otopark alanı, Wc ve çeşme bulunmaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

ÖNEMLİ: İşletme olmayan yerlerde kamp yaparken lütfen ateş yakmayınız ve çevreyi kirletmeyiniz. Bu güzellikleri gelecek nesillere miras bırakıyoruz.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Doğayla İç İçe: Kamp Yapmanın Keyfini Çıkarın

Kamp yapmak, modern yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğayla iç...

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...