Uçan Adamların Taş Ocağı Patlaması

İnsanların çılgınlıkları gün geçtikçe boyut değiştiriyor. Fly Guys adıyla, sosyal medya da paylaşım yaptıkları videolarla dikkat çeken ekip, bu kez yayınladıkları video ile kendi kuyusunu kendisi kazdı..
Ekipten iki üyenin rekabetleşmesi ile başlayan aksiyon, diğer üyelerin de katılımıyla daha da eğlenceli hale geldi.
Taş Ocağında çekilen video da, yüksek eğimli bir kumun üstünden atlayış gerçekleştirdiler. Fakat başta eğimi istedikleri noktaya getirmek onlar için hiç kolay olmadı 😀

Kazma kürekle oldukça haşır neşir olup, eğimi istedikleri kıvama getiren uçan adamlar, kumun en tepesine inşaa ettikleri kocaman salıncak ile deneme atlayışı yaptılar.
Ekip adrenalini tam yaşayamamış olsa gerek; Kepçe ve Trambolin üzerinden de atlayarak durumu daha da heyecanlı hale getirdiler.
Dev dağ kütlesinin üstünde mükemmel taklalar atmakla kalmayıp, olaya Unıcycle(Tek Teker), Kayak, Motocross, Snowboard branşlarını da eklediler. Granit kumunun üstünde atladılar, zıpladılar, yere çakılıp-sakatlandılar..

Evet.. Çoğumuzun da merak ettiği konuya değinecek olursak bu extrem dolu günün sonun da Taş Ocağından herkes sapasağlam ayrıldı 😀

Adrenalin yüklü macerayı buradan izleyebilirsiniz..

S1:E3 Conquering the Quarry

What’s the best way to get out of a rock and a hard place? The Fly Guys know! An explosion.

Fly Guys paylaştı: 16 Şubat 2018 Cuma

Çılgın ekibin diğer heyecan dolu videolarını merak ediyorsanız, takipte kalın ! Fly Guys

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış. İlk olmak istermisin?
  • chat
    Bir yorum yap