Pratik Pişirme Setiyle Kamp Yapmak Artık Daha Kolay!

Bu yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on reddit

Konu Başlıkları

Kamp yapmanın belki de en zorlu kısmı yemek ihtiyacını karşılamaktır. Eh malum kamp yaparken yanınıza çok fazla kamp malzemesi alamıyorsunuz.

Foto : kickstarter.com

Bu yüzden de hayalini kurduğunuz yemekleri yapamamak, kamp yapmanın zevkini doruklarda yaşamanızı zorlaştırıyor. Kombuis tam da bu sorunu çözmek için üretilmiş bir mini kamp ocağıdır.

Foto : kickstarter.com

Büyüklüğü bir bira bardağı kadar olan Kombuis, tencere ve tava ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra yerden de tasarruf etmenize olanak tanıyor.

Foto : kickstarter.com

Kombuis, silindir gövde, yan tüp, tencere/çanak ve tava/kapak olmak üzere sadece dört parçadan oluşmaktadır. Üstelik kurmak için yapmanız gereken tek şey yan tüpü silindir gövdeye düzgünce yerleştirmek.

Foto : kickstarter.com

45 derece açıyla yan tüpe yerleştirilen yakacaklar ateşin hep aynı seviyede yanmasını sağladığı için istediğiniz her yemeği rahatlıkla yapabilirsiniz. Pil veya fana ihtiyaç duymadan, çalı-çırpı vb. doğal yanıcı maddelerle yanan Kombuis, doğa dostu bir ocaktır.

Foto : kickstarter.com

Tüm set paslanmaz çelikten oluştuğu için hem doğal ortam şartlarında dayanıklı olmasını hem de yalıtım nedeniyle içeriye giren sıcak havanın, ateşi daha fazla harlamasını sağlar.

Foto : kickstarter.com

Tencere bölümünü kullanırken üzerin de bulunan açılır-kapanır tutacak sayesinde kapak olan mini tava ile yapabileceğiniz yemek çeşidinin artacağı aşikar. Biriken sıvıyı boşaltmak için de kapağın ağızlığını kullanmak işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Foto : kickstarter.com

Kombuis, tekli set $100 (yaklaşık 400₺), ikili set $190 (yaklaşık 770₺), dörtlü set $360 (yaklaşık 1.458₺) ve onlu set $840 (yaklaşık 3400₺) olmak üzere 4 farklı paket halinde ön satışa sunulmuştur.

*Fiyatlar 13.04.2018 tarihinde güncellenmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=dXShKeSjTZw

Ürün teslimine 2018’in temmuz ayında başlanacak olan Kombuis, kamp hayatı sevenlerin işini epeyce kolaylaştıracağa benziyor.

Sipariş ve daha fazlası için;

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konulardan ilk siz haberdar olun

Şunlar da ilginizi çekebilir..

Kamp

Bodrum Kamp Alanları – En İyi 10 Bodrum Kamp Alanı

Bodrum’da kamp deneyimi yaşamak isteyenler için Bodrum’un kamp alanlarını sizler için listeledik. Birinden güzel Bodrum kamp alanları listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz. 1.Vola Camping- GÜRECE Volo Camping;

Keşfet

Datça Gezilecek Yerler – Datça Gezi Rehberi

Bu yazımızdaki rotamız; Ege Denizi ile Akdeniz’in ortasında yer alan 235 kilometrelik sahil şeridi ile muhtemelen Türkiye’nin en keyifli tatil mekanlarından biri olan Datça! Datça