Pratik Pişirme Setiyle Kamp Yapmak Artık Daha Kolay!

Kamp yapmanın belki de en zorlu kısmı yemek ihtiyacını karşılamaktır. Eh malum kamp yaparken yanınıza çok fazla kamp malzemesi alamıyorsunuz.

Foto : kickstarter.com

Bu yüzden de hayalini kurduğunuz yemekleri yapamamak, kamp yapmanın zevkini doruklarda yaşamanızı zorlaştırıyor. Kombuis tam da bu sorunu çözmek için üretilmiş bir mini kamp ocağıdır.

Foto : kickstarter.com

Büyüklüğü bir bira bardağı kadar olan Kombuis, tencere ve tava ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra yerden de tasarruf etmenize olanak tanıyor.

Foto : kickstarter.com

Kombuis, silindir gövde, yan tüp, tencere/çanak ve tava/kapak olmak üzere sadece dört parçadan oluşmaktadır. Üstelik kurmak için yapmanız gereken tek şey yan tüpü silindir gövdeye düzgünce yerleştirmek.

Foto : kickstarter.com

45 derece açıyla yan tüpe yerleştirilen yakacaklar ateşin hep aynı seviyede yanmasını sağladığı için istediğiniz her yemeği rahatlıkla yapabilirsiniz. Pil veya fana ihtiyaç duymadan, çalı-çırpı vb. doğal yanıcı maddelerle yanan Kombuis, doğa dostu bir ocaktır.

Foto : kickstarter.com

Tüm set paslanmaz çelikten oluştuğu için hem doğal ortam şartlarında dayanıklı olmasını hem de yalıtım nedeniyle içeriye giren sıcak havanın, ateşi daha fazla harlamasını sağlar.

Foto : kickstarter.com

Tencere bölümünü kullanırken üzerinde bulunan açılır-kapanır tutacak sayesinde kapak olan mini tava ile yapabileceğiniz yemek çeşidinin artacağı aşikar. Biriken sıvıyı boşaltmak için de kapağın ağızlığını kullanmak işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Foto : kickstarter.com

Kombuis, tekli set $100 (yaklaşık 400₺), ikili set $190 (yaklaşık 770₺), dörtlü set $360 (yaklaşık 1.458₺) ve onlu set $840 (yaklaşık 3400₺) olmak üzere 4 farklı paket halinde ön satışa sunulmuştur.

*Fiyatlar 13.04.2018 tarihinde güncellenmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=dXShKeSjTZw

Ürün teslimine 2018’in temmuz ayında başlanacak olan Kombuis, kamp hayatı sevenlerin işini epeyce kolaylaştıracağa benziyor.

Sipariş ve daha fazlası için;

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış. İlk olmak istermisin?
  • chat
    Bir yorum yap