Pratik Pişirme Setiyle Kamp Yapmak Artık Daha Kolay! - Kampbros

Pratik Pişirme Setiyle Kamp Yapmak Artık Daha Kolay!

Konu Başlıkları

Kamp yapmanın belki de en zorlu kısmı yemek ihtiyacını karşılamaktır. Eh malum kamp yaparken yanınıza çok fazla kamp malzemesi alamıyorsunuz.

Foto : kickstarter.com

Bu yüzden de hayalini kurduğunuz yemekleri yapamamak, kamp yapmanın zevkini doruklarda yaşamanızı zorlaştırıyor. Kombuis tam da bu sorunu çözmek için üretilmiş bir mini kamp ocağıdır.

Foto : kickstarter.com

Büyüklüğü bir bira bardağı kadar olan Kombuis, tencere ve tava ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra yerden de tasarruf etmenize olanak tanıyor.

Foto : kickstarter.com

Kombuis, silindir gövde, yan tüp, tencere/çanak ve tava/kapak olmak üzere sadece dört parçadan oluşmaktadır. Üstelik kurmak için yapmanız gereken tek şey yan tüpü silindir gövdeye düzgünce yerleştirmek.

Foto : kickstarter.com

45 derece açıyla yan tüpe yerleştirilen yakacaklar ateşin hep aynı seviyede yanmasını sağladığı için istediğiniz her yemeği rahatlıkla yapabilirsiniz. Pil veya fana ihtiyaç duymadan, çalı-çırpı vb. doğal yanıcı maddelerle yanan Kombuis, doğa dostu bir ocaktır.

Foto : kickstarter.com

Tüm set paslanmaz çelikten oluştuğu için hem doğal ortam şartlarında dayanıklı olmasını hem de yalıtım nedeniyle içeriye giren sıcak havanın, ateşi daha fazla harlamasını sağlar.

Foto : kickstarter.com

Tencere bölümünü kullanırken üzerinde bulunan açılır-kapanır tutacak sayesinde kapak olan mini tava ile yapabileceğiniz yemek çeşidinin artacağı aşikar. Biriken sıvıyı boşaltmak için de kapağın ağızlığını kullanmak işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Foto : kickstarter.com

Kombuis, tekli set $100 (yaklaşık 400₺), ikili set $190 (yaklaşık 770₺), dörtlü set $360 (yaklaşık 1.458₺) ve onlu set $840 (yaklaşık 3400₺) olmak üzere 4 farklı paket halinde ön satışa sunulmuştur.

*Fiyatlar 13.04.2018 tarihinde güncellenmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=dXShKeSjTZw

Ürün teslimine 2018’in temmuz ayında başlanacak olan Kombuis, kamp hayatı sevenlerin işini epeyce kolaylaştıracağa benziyor.

Sipariş ve daha fazlası için;

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

İstanbul Karavan Park Alanları Listesi

Şehrin karmaşasından uzakta, sakin, huzurlu aynı zamanda eğlenceli bir karavan kampına ne dersiniz? İstanbul içi karavan park alanları listesine bakmaya ne dersiniz? Şu dönemde sizi

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Kamp Yapmak İçin 10 Sebep

Öncelikle bu içeriği, henüz kamp hakkında fikri bulunmayanlar için hazırladık. Ne kadar kamp yapmamış olsanız da sosyal medyada sık sık karşınıza çıkan kamp ve doğa

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp