Kuşadası'nın En Gözde 5 Kamp Alanı - Kampbros

Kuşadası’nın En Gözde 5 Kamp Alanı

Konu Başlıkları

1- Önder Camping Kamp Alanı

Kuşadası merkezde bulunan Önder Camping Kuşadası kamp alanları denilince en çok akla gelen ilk kamp alanı. Şehrin merkezinde bulunduğu için alışveriş konusunda sorun yaşamıyorsunuz ve aynı zamanda kamp alanı içinde de market bulunuyor bu yüzden alışveriş oldukça kolay hale geliyor. Kamp alanı her ne kadar şehir merkezinde bulunsa da burada denize girmek biraz zahmetli bir durum. Kamp alanı ile plaj arasındaki yolu geçtikten sonra yat limanının yanındaki küçük plajı kullanabilirsiniz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

2- Yat Camping Kamp Alanı

Önder Camping ile komşu olan Yat Camping Türkmen Mahallesi Atatürk Bulvarında bulunuyor. Hem çadır hemde karavan kampı yapabileceğiniz Yat Camping yetişkinlere ve çocuklara ayrı ayrı hizmetler sunuyor. Kamp alnında ücretsiz internet ve 24 saat sıcak su bulunuyor. Önder Campingte olduğu gibi halk plajını kullanabiliyorsunuz ve kamp alanı içerisinde ücretsiz kullanabileceğiniz bir havuz bulunuyor. Tuvaletler ve duşlar oldukça temiz bir durumda. Son olarak ise karavan ve çadır için max 6 metrelik bir kabloya ihtiyacınız olacaktır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

3-Mürsel Hotel Çadır Kamping Kamp Alanı

Portakal, limon ve mandalina ağaçları altında ferah bir kamp alanı. Havuz ve restoran gibi hizmetleri de bulunan kamp alanı sevgi plajına tatile geldiğinizde konaklayabileceğiniz yerlerden.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

4- Lazoğlu Camping Kamp Alanı

Kuşadası merkezden 15 km uzakta yer alan Lazoğlu Bungalov Güzelçamlı Milli Parkı’nın yanında yer alıyor. Kendi restoranı bulunan Lazoğlu Bungalov sabahları ve akşamları fiyatı 10 tl olan tabldot çıkartıyor. Restoran denizin hemen kıyısında yer alıyor, kamp alanında ateş yakmak tabi ki yasak. Ancak dışarıdan gelip kendin pişir kendin ye yapabiliyorsunuz mangal kiralamak 60 tl. Tüm bunların yanı sıra kampçılar için soğuk su akan duşlar ve bulaşıklar için lavabolar bulunuyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

5- Dilek Yarımadası Kamp Alanı

Büyük Menderes Deltası Milli Parkının yanında yer alan Dilek Yarımadası çadır ve karavan tatilcileri için önerebileceğimiz bir diğer alandır. 1966 yılında milli park ilan edilen 27 bin 598 hektarlık bu alan Dilek Dağının Ege Denizine alçalarak buluştuğu noktada yer alıyor. Orman dokusuna sahip ve sahile kadar uzanan bu gözde tesiste çadır ve karavan kampı dışında doğaya uyumlu inşası ile dikkat çeken bungalovlarda kalabilirsiniz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Bu içeriği beğendin mi?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

En İyi 15 Araç Üzeri Çadır Modeli 2021

Araç üzeri çadır modellerini tanıyalım! Pandemiydi, hayat pahalılığıydı, zaman ayıramamaktı derken; hayatımızdaki birçok şey gibi tatil alışkanlıklarımız da değişti. Birçok kişi için artık plansız ve

Kapuz Kanyonu Gezi Rehberi

Antalya tarihi yerler ve doğal güzelliklerle dolu bir şehir. Antalya’nın her bir köşesinde keşfedilmiş ya da keşfedilmeyi bekleyen saklı cennetler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de

Ateş Kutusu Kullanmak İçin 10 Sebep 2021

Ateş kutusu, doğa severler için kampı aşırı kolaylaştıran bir kamp malzemesi. Doğayla baş başa kaldığımız huzurlu kamp gecelerinin olmazsa olmazları kamp ateşleri ve üzerinde pişenin

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp