Kuşadası’nın En Gözde 5 Kamp Alanı

Bu yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on reddit

Konu Başlıkları

1- Önder Camping Kamp Alanı

Kuşadası merkezde bulunan Önder Camping Kuşadası kamp alanları denilince en çok akla gelen ilk kamp alanı. Şehrin merkezinde bulunduğu için alışveriş konusunda sorun yaşamıyorsunuz ve aynı zamanda kamp alanı içinde de market bulunuyor bu yüzden alışveriş oldukça kolay hale geliyor. Kamp alanı her ne kadar şehir merkezinde bulunsa da burada denize girmek biraz zahmetli bir durum. Kamp alanı ile plaj arasındaki yolu geçtikten sonra yat limanının yanındaki küçük plajı kullanabilirsiniz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

2- Yat Camping Kamp Alanı

Önder Camping ile komşu olan Yat Camping Türkmen Mahallesi Atatürk Bulvarında bulunuyor. Hem çadır hemde karavan kampı yapabileceğiniz Yat Camping yetişkinlere ve çocuklara ayrı ayrı hizmetler sunuyor. Kamp alnında ücretsiz internet ve 24 saat sıcak su bulunuyor. Önder Campingte olduğu gibi halk plajını kullanabiliyorsunuz ve kamp alanı içerisinde ücretsiz kullanabileceğiniz bir havuz bulunuyor. Tuvaletler ve duşlar oldukça temiz bir durumda. Son olarak ise karavan ve çadır için max 6 metrelik bir kabloya ihtiyacınız olacaktır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

3-Mürsel Hotel Çadır Kamping Kamp Alanı

Portakal, limon ve mandalina ağaçları altında ferah bir kamp alanı. Havuz ve restoran gibi hizmetleri de bulunan kamp alanı sevgi plajına tatile geldiğinizde konaklayabileceğiniz yerlerden.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

4- Lazoğlu Camping Kamp Alanı

Kuşadası merkezden 15 km uzakta yer alan Lazoğlu Bungalov Güzelçamlı Milli Parkı’nın yanında yer alıyor. Kendi restoranı bulunan Lazoğlu Bungalov sabahları ve akşamları fiyatı 10 tl olan tabldot çıkartıyor. Restoran denizin hemen kıyısında yer alıyor, kamp alanında ateş yakmak tabi ki yasak. Ancak dışarıdan gelip kendin pişir kendin ye yapabiliyorsunuz mangal kiralamak 60 tl. Tüm bunların yanı sıra kampçılar için soğuk su akan duşlar ve bulaşıklar için lavabolar bulunuyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

5- Dilek Yarımadası Kamp Alanı

Büyük Menderes Deltası Milli Parkının yanında yer alan Dilek Yarımadası çadır ve karavan tatilcileri için önerebileceğimiz bir diğer alandır. 1966 yılında milli park ilan edilen 27 bin 598 hektarlık bu alan Dilek Dağının Ege Denizine alçalarak buluştuğu noktada yer alıyor. Orman dokusuna sahip ve sahile kadar uzanan bu gözde tesiste çadır ve karavan kampı dışında doğaya uyumlu inşası ile dikkat çeken bungalovlarda kalabilirsiniz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konulardan ilk siz haberdar olun

Şunlar da ilginizi çekebilir..

Kamp

Bodrum Kamp Alanları – En İyi 10 Bodrum Kamp Alanı

Bodrum’da kamp deneyimi yaşamak isteyenler için Bodrum’un kamp alanlarını sizler için listeledik. Birinden güzel Bodrum kamp alanları listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz. 1.Vola Camping- GÜRECE Volo Camping;

Keşfet

Datça Gezilecek Yerler – Datça Gezi Rehberi

Bu yazımızdaki rotamız; Ege Denizi ile Akdeniz’in ortasında yer alan 235 kilometrelik sahil şeridi ile muhtemelen Türkiye’nin en keyifli tatil mekanlarından biri olan Datça! Datça