Karavan Fuarı 2021 Ne zaman? Güncel Karavan Fuarları

Pandemi ile birlikte hızla büyüyen karavan sektörü, günümüz fuarcılığının önemli noktası haline geldi. Günden güne artan karavan fuarları ile, bir çok kişi, farklı karavan modellerini inceleme şansı buluyor. Çekme karavan, Moto karavan ve Tiny House gibi farklı modellerin sergilendiği Karavan Fuarı 2021, İstanbul fuar merkezinde yerini almış durumda.

Sizlere bu haberimizde 2021 ve 2022 boyunca gerçekleştirilecek olan karavan fuarlarını yazacağız. Bu yıl gerçekleştirilecek olan fuarları, haberimizin detaylarından inceleyebilirsiniz.

Karavan Fuarı 2021

Karavanist 2021 – Tüyap

Tüyap tarafından il kez organize edilen Karavanist 2021 fuarı, 3-11 Nisan tarihleri arasında , İstanbul Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Karavan 2021 Fuarına, ülkenin bir çok yerinden çekme karavan ve moto karavan firmaları katıldı. Karavanist Karavan fuarı 2021 yüksek bir katılım ile tamamlandı.

Karavan fuarını kaçırdığınız için üzülmeyin, aynı fuar 08-16 Ocak 2022 tarihinde Tüyap Fuar Merkezi’nde tekrar gerçekleştirilecek.

CNR Camp and Caravan Fuarı – CNR

Bir önceki karavan fuarını kaçıranlara harika bir haberimiz var. CNR’da düzenlenen Camp and Caravan fuarı, Karavan Fuarı 2021 Kamp ve Karavan firmalarının bir çoğunun katılımı ile gerçekleştirilecek camp ve karavan fuarı, 05-10 Ekim 2021 tarihinde CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek.

Pandemi koşullarında gerçekleştirilecek olan Camp ve Caravan fuarında, gerekli tüm önlemler alınmış olup hes kodunuz ile birlikte giriş yapabileceksiniz.

CNR’da Gerçekleştirilecek olan fuarda, Karavanın yanı sıra kamp ile ilgi firmalarda yer alacak. Kamp ekipmanları firmalarının da yer alacağı fuara, yeni keşifler yapmak için katılabilirsiniz.

Karavan almayı düşünüyor fakat nasıl bir karavan alacağınıza karar vermediyseniz sizler için bazı içerikler hazırladık. Öncelikle çekme karavan almayı düşünürseniz bu içeriğimizi mutlaka incelemenizi öneririz. Moto karavan almayı düşünüyor fakat ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızda yer alan karavan kiralama firmalarını inceleyerek, karavan almadan önce bir deneyim elde edebilirsiniz fakat karavan kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç durum var. Karavan kiralamadan önce dikkat etmeniz gerekenleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kamp ve karavan dünyasına dair yeni bilgilerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Doğayla İç İçe: Kamp Yapmanın Keyfini Çıkarın

Kamp yapmak, modern yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğayla iç...

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...