Kamptogether Gökyüzü Kampı

Kamptogether Kampı Nedir?

Geçmişten günümüze insan ve doğa arasındaki bağın gelişip, büyümesi için ilkini planladığımız Kamptogether kampı, bundan sonraki süreçte doğanın içerisinde minimalist yaşamı tercih eden herkesin aramıza kabul edileceği bir konsept kamp etkinliğidir.

Organizasyonumuzun ilk amacı doğayı, hayvanları, tabiatı ve eğlenmeyi seven kişileri ”Hep birlikte Kampa” diyerek bir araya toplayıp tabiat anayı korumak ve gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmaktır.

Etkinlik Detayları

Tarih

2 – 3 Mart 2019

Konum

İzmir / Kemalpaşa / Mahmut Dağı / Gökyüzü Kampı

Gökyüzü Kampı Etkinlik Planı

2 Mart sabahı başlayacak olan etkinliğimiz, pazar günü akşama doğru sonlanacaktır. Ekip ise Perşembe gününden itibaren kamp alanında olacaktır, dileyen katılabilir. Etkinlik hakkında diğer detaylar yazının devamında mevcuttur.

Kamp Ücreti

1 Gece 2 gün Kamp 30₺

Not: Etkinliğe 18 yaş altında olan kişiler malesef katılamamaktadır.

Etkinlik alanında bir işletme bulunmadığı için uyku tulumu, çadır ve mat kiralaması yapılmamaktadır.

Kampta Neler Var?

#Seveceğin İnsanlar

Kamp yapmak, bazılarımız için bir hafta sonu etkinliğinden çok fazla şey ifade eder. Öyle ki, kampımızın ilk amacı aynı şeylerden hoşlanan, ateş başında ateşi izleyerek sohbet etmeyi seven, minimalist yaşamı kendisine amaç edinen ve küçük şeylerden mutlu olan insanlarla bir arada bulunmaktır.

#Bisiklet Turu

Hep birlikte Mahmut Dağı’nın zirvelerini bisikletler ile keşfedeceğiz ve yaban hayatını gözlemleyeceğiz.

#El Sanatları Atölyesi

Türkiye’nin en iyi atölyelerinden biri olan Korhan Abi (@wood.desing) kamp boyunca aramızda bulunarak sanatından ve tecrübesinden yaralanacağız. Çalışmalarını incelemek için buraya tıklaya bilirsiniz. 

#Müzik ve Eğlence

Mahmut Dağı’nın eşşiz manzarasını müzik eşliğinde izleyeceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Sevdiğiklerinle ve yeni dostlarınla müzik dinleyerek doğanın içerisinde huzurlu ve eğlenceli bir ortam arıyorsan doğru etkinliği inceliyorsun dostum..

#Ödüllü Oyunlar

Henüz hediyelerin ne olduğunu bilmesek de eğlencesi bol bir çok oyun tasarladık. Kampbros ekibinin de muntazam bir şekilde katıldığı bu oyunlarda kıyasıya rekabet ortamının olduğunu şimdiden belirtelim.

Kamp İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkinliğe katılmak için mutlaka başvuru formunun doldurulması ve onaylanması gerekmektedir. Başvuru formunun doldurulması etkinliğe katılmak için yeterli değildir. Formun mutlaka onaylanması gerekmektedir. Onaylandığına dair sizleri arayacağız. Formu onaylanmayanlar hiçbir şekilde etkinliğe alınmayacaktır.

Not: Başvuru formunda kişisel bilgileri talep etmemizin nedeni etkinlik alanı izni için Bölge Jandarma Komutanlığının talebinden dolayıdır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Hava Durumu

*Etkinlik tarihi ne kadar güneşli gözükse de hala kış mevsiminde olmamız ve etkinlik alanın rakımı yüksek olduğu için soğuğa karşı tedbirli olmakta fayda var.

Alışveriş

*Market alışverişleri alana gelmeden önce yapılmalıdır. Alan ile market arasında mesafe uzun olduğu için geri dönüşü problem olabilir.

*Alanda su bulunmaktadır.

Etkinlik ücretini kamp alanına girişte ödeyebilirsiniz.

Etkinlik Alanına Ulaşım

Etkinliğimiz İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Dereköy‘de gerçekleştirilecektir. Kamp, bölgede bulunan Mahmut Dağı‘nda yüksek bir rakımda manzarası bol bir alanda yapılacaktır. Dereköy’den yaklaşık 5 kilometrelik mesafede bulanan alana, stabilize yoldan ulaşılmaktadır. Yolda otomobil ve yeni nesil karavan rahatlıkla yol alabilir…

Dereköy ile etkinlik alanı arasındaki yol görselde görüldüğü gibidir.

Toplu Ulaşım

Öncelikle şehir içi ulaşımda METRO ve İZBAN kullanılmalıdır. Metronun son durağı olan Evka 3‘den 30 dk’da bir kalkan 988 numaralı Kemalpaşa ESHOT‘una binerek Kemalpaşa’ya ulaşılabilir. Kemalpaşa’da ise Cumartesi günü saat 13:00‘da Kemalpaşa rekreasyon alanının önünden etkinlik otobüsü kalkacaktır. Etkinlik alanına bu şekilde ulaşabilirsiniz. Pazar günü aynı otobüs etkinlik alanından alıp tekrar Kemalpaşa’ya bırakacaktır.

Kemalpaşa merkezden otobüsümüz ile etkinlik alanına gelecek arkadaşlarımız otobüs kontenjanı nedeni ile başvuru formunda mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.

Özel Araç İle Ulaşım

İzmir Merkezden İzmir-Ankara otoyolu yönünü seyrederek Kemalpaşa’ya 25 dk kadar bir sürede ulaşılabilir. Kemalpaşa’dan ise Kemalpaşa-Torbalı otoyolunun 14. kilometresinden sol tarafa doğru olan yol ayrımından girilerek ulaşılabilir. Dereköy’den sonrası için Whatsapp grubundan detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Aynı zamanda kamp alanına kadar tabela çalışması yapılacaktır.

Detaylar ve Şartlar Hakkında

Yarışmalarda kazanılan ödüller, yarışma sonrasında kamp alanında verilecektir. Kamp alanı dışarısında gerçekleşen tüm olumsuzluklar katılımcıların kendi sorumluluklarındadır. Kampbros, etkinlik içerisinde katılımcı tarafından gerçekleşebilecek olumsuz durumlarda ise katılımcının bilet iadesi olmadan etkinlik dışarısına çıkartılması hakkına sahiptir. Yanınızda kimlik kartlarınızı bulundurmanız zorunludur. Değerli eşyalarınızı çadırlarınızda bırakmamanız ve yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Diğer tüm detaylar için aşağıda belirtilen whatsapp grubundan etkinlik yöneticilerine ulaşabilirsiniz. Keyifli bir etkinlik geçirmeniz dileğimizle. –  Kampbros Ekibi 

Not: Yol boyunca sıkılabilirsiniz ancak yolun sonunda sizleri muhteşem bir manzara bekliyor olacak…

İletişim Bilgisi

Detaylı bilgi için: 0555 888 2125

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Makedonya’da Gezilecek Yerler ve Yaşam

Makedonya, Balkanların kendi küçük ama sahip oldukları büyük ülkesi....

Seyahat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

Seyahat sigortası hastalık, yaralanma, kazalar, uçuş veya diğer ulaşım...

Küresel Isınma Nedir? Küresel Isınmayı Nasıl Önleyebiliriz?

Küresel ısınma, insan etkinliklerinin atmosferde neden olduğu gaz yayılmaları...

Dünyanın En Büyük Gölleri

Durgun suyu ve sessizliğiyle bakan herkese ilham veren göl...