Kampbros Nedir ?

Kampbros ekibi olarak doğayı baz alan insanların, cesaret ve azimle gitmiş olduğu yolları göz önüne çıkaran, yaşamın hazzına; doğa ile iç içe yaşayarak varan, ekstrem ruhunu yakalayan ve hayatınıza farklı yönler vermeniz için doğada kendinizi bulmanızı sağlayan sıradışı insanlar topluluğuyuz.

Kaç Kişiyiz?

Kampbros ekibi doğanın içinde ki mükemmel  kusursuzluğu sizlere yansıtan, geleceğin resmini gören insanlardan oluşur. Kampbros topluluğunun amacı, ekstrem ruhunu zirvede yaşatmak, doğada ki parçanızı bulmak ve çeşitli spor ve aktiviteleri ön görmenizi sağlamaktadır. 3 kişi ile başlayan Kampbros ailesi, şuan 20’den fazla kişiden oluşan ekibi ile devam ediyor. Kampbros ailesi her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Kampbros Kamp Topluluğunun Amacı Nedir?

Türkiye’nin en büyük kamp topluğunu oluşturarak geçmişten bu yana varlığını sürdüren insan ve doğa ilişkisini ön planda tutan doğaya saygılı ve doğayı sahiplenici bir şekilde ağaçlandırma, çöp toplama, sanat, festival, kamp v.b. etkinliklerle doğa ve insan ilişkilerini en üst seviyeye çıkartarak bozulmakta olan ekositemi yeniden güncelleyip insan ilişkilerinde menfaati kaldırıp yerine sevgiyi koyarak mutlu bir dünya hayalini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bizimle birlikte bu hayalimize destek vermek için sizde Kampbros Kamp Topluluğuna katılın ve hep birlikte bu hayalin peşinde koşalım. 7’den 70’e hepinizi topluluğumuza bekliyoruz. 🙂

Whatsapp Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın 

Kampbros İçerik Ekibine Katılmak İçin Tıklayın

X