Kampbros 2019 Birgi Yılbaşı Kampı

Kampbros ailesi olarak ilk toplu kampımızı İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı tarihi Birgi köyündeki Bir Sevgi Çiftliği’nde gerçekleştireceğiz !

Her köşesinde farklı bir lezzete şahit olacağınız Birgi, size yılbaşında kış kampı keyfini iliklerinize kadar hissettirecek. Kampçılıkla ilgili temel bilgilerin ve deneyimlerin paylaşılacağı etkinliğimizde kar, kış demeden yılbaşında kamp severlerle beraberiz. Özellikle kış kampının olmazsa olmazlarından ateşli müzik ziyafetleri ile ödüllü oyunlar ve keyifli söyleşiler eşliğinde vakit geçireceğimiz bir kamp etkinliği sizi bekliyor.

Yılbaşında da ‘gönlüm çadırdan yana’ diyenleri duyar gibiyiz.. Özellikle ilk kez kamp yapacaklar için, kamp duygusunu derinden hissetmek ve kampta yaşayabileceğiniz her şeyi tam anlamıyla deneyimlemek amacıyla oluşturulan bu etkinlik, deneyimli misafirlerimiz eşliğinde daha da keyifli hale gelecek.

* Temel Kampçılık Atölyesi

 • Kampçılığa ilk adım
 • Kamp ekipmanları
 • Kamp ekipmanları seçiminde altın kurallar
 • Kamp yeri seçiminin önemi ve detaylı bilgi
 • Uyku tulumu seçimi ve doğru tulum seçmenin önemi
 • Mevsimsel kamp bilgileri
 • Soru-cevap

* Temel Ateş Yakma Atölyesi

 • Ateş yakma teknikleri
 • Doğru yer ve doğru zamanda ateş yakma
 • Taşra da kamp ateşleri

* Okçuluk Atölyesi

 • Okçuluk türleri nelerdir ?
 • Geleneksel okçuluğun geçmişten günümüze tarihçesi
 • Okçuluk sporu için neler gereklidir ?
 • Okçuluk sporu malzemeleri nelerdir ? Nasıl kullanılır ?

* Yarışmalar

 • Çadır Kurma Yarışması * Ödüllü (Kamperest‘ten1 Adet Guntack Brabus 2)
 • Bilgi Yarışması * Ödüllü (1 Adet Energyx Solar Powerbank)
 • Oyunlar * Ödüllü (Sürpriz Hediyeler)
 • Kendine Has yarışmalar * Ödüllü (#KendineHas Hediyeler)

ETKİNLİK DETAYLARI

 Tarihler 

30 Aralık   31 Aralık   1 Ocak

 Konum

İzmir/ Ödemiş/ Birgi Bir Sevgi Çiftliği

Birgi 2019 Yılbaşı Kampı Etkinlik Planı

# 30 Aralık #

 13:00 – Kamp Alanına Varış

14:00 Serbest Zaman

15:00 Temel Kampçılık Atölyesi

17:00 Temel Ateş Yakma Atölyesi

18:00 Serbest Zaman

19:00 Akşam Yemeği

20:00 Bilgi Yarışması (ödüllü)

21:00 Old Town Blues Band – Müzik

22:00 Old Town Blues Band – Müzik

23:00 Katılımcılardan Söyleşiler

# 31 Aralık #

09:30 – Yoga

10:30 Kahvaltı

12:00 Birgi Turu

13:00 Birgi Turu

14:00 Birgi Turu & Serbest Zaman

15:00  Serbest Zaman

17:00 Okçuluk Atölyesi

18:00 Serbest Zaman

19:00 Akşam Yemeği

20:00 Old Town Blues Band – Müzik

21:00  Old Town Blues Band – Müzik

22:00 İkramlar & Müzik

23:00 Müzik ve Danslar

# 1 Ocak #

10:30 Kahvaltı

12:00 Servisler & Kapanış

Kamp Ücreti

2 gece 3 gün Kamp + Kombine ücreti 150₺ ‘dir. Ücrete 3 gün konaklama, 2 kahvaltı, 2 akşam yemeği, kamp boyunca gerçekleşecek tüm aktiviteler ve ikramlar dahildir.

Günlük girişler için Kamp + Günlük aktiviteler 100 ₺‘dir. Ücrete günlük programdaki tüm aktivite ve ikramlar dahildir.

Ekstra ihtiyaçlarınızı kamp alanından veya Birgi merkezden satın alabilirsiniz. Bilet iadesi etkinlikten bir hafta öncesinde haber verilen durumlarda geçerlidir.

Not: Etkinliğe 18 yaş altında olan kişiler malesef katılamamaktadır.

# Old Town Blues

Blues ve Country müziğin ülkedeki yeni temsilcileri! Bu ikili ateş başında efsane olmuş parçalar ile bize eşlik edecekler. Yola çıkmanın ve doğada olmanın ruhunu derinden hissedeceğiniz bir yılbaşı deneyimi sizlerle olacak!

Instagram: @oldtownbluesband

# Rotasız Baran

Canınız kahve mi çekti ? Baran’ın kahvelerini bilenler zaten ne demek istediğimizi anladı. Evet Baran da bizlerle ! Tabiki kedisi Rota da bize eşlik edecek 🙂

Instagram: @rotasizbaran

# Hazinem Yoga ve Koçluk Merkezi

Ödemiş’te faaliyet gösteren Hazinem Yoga ve Koçluk ile Bozdağ’ın eteklerindeki Bir Sevgi Çiftliği’nde harika bir Yoga deneyimi bizleri bekliyor.

Instagram: @hazinem_yoga_kocluk

# Kamp ve Doğa Hayatı

Instagram’ın en bilindik sayfalarından Kamp ve Doğa hayatı “KMP Topluluğu” da bizimle olacaklar. Türkiye’nin dört bir yanında düzenledikleri kamplar hakkında bizimle hikayelerini paylaşacaklar. Kaçırmayın!

Instagram: @kampvedogahayati

# Kamp Dostluğu

Instagram: @kampdostlugu

“Türkiyenin en samimi kamp grubu” adlı sloganları ile çıktıkları bu yolda şehirlerin kirli ve gürültülü yapısından insanları dostluk adı altında samimi ve mütevazı bir ortamla doğada karşılamak için oluşturulmuş bir topluluk. Etkinlikte bizimle olacaklar.

# Kampciyiz.com

Instagram: @kampciyizcom

Kampciyiz.com yılların verdiği kamp, karavan, trekking ve diğer outdoor sporları alanındaki derin tecrübesini, e-ticaret alt yapısıyla birleştiren güçlü bir oluşumdur. Yılbaşı kampında aramızda olacaklar ! Ürünlerini kampta inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ürün kullanımı hakkında merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.

# Miralife Ambulans

Instagram: @miralife

Miralife Ambulans kamp boyunca bizlerle olacak. İstanbul’dan İzmir’e kampımıza destek veren Miralife ekibine teşekkür ederiz.

Ekipman Kiralama

Kamp ekipmanınız yoksa problem değil. Kamp alanından ekipman kiralayabilirsiniz. Çadırlar için gecelik Çadır için 3 gün 2 gece 70 TL, Uyku tulumu için 3 gün 2 gece 50 TL’dir. Uyku tulumları ile birlikte mat da verilmektedir. Çadırlar 2 kişiliktir.

Kampa Katılmak İçin

Kampa katılmanız için aşağıda ki formu doldurmanız gerekmektedir. Her bireyin ayrı ayrı formu doldurması gerekmektedir. Kamp ücreti ve ekipman ücreti, kamp yerine ulaşıldığında kampın düzenlendiği tesiste nakit olarak ödenecektir.

Etkinlik Katılım Formu Doldurmak İçin Tıklayın

Bir Sevgi Çiftliği Hakkında

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz minnoşun adı Hayal. Bir sevgi çiftliğin “Genel Müdürü” diyebiliriz kendisi için. Hayal’in küçük bir bahçesi var orada birşeyler ekip biçiyor ve boş zamanlarını ahşap boyayarak, kendi tabiriyle “miyav” dostlarıyla oynayarak, kamp alanına gelenleri dans’a kaldırarak değerlendiriyor.

Bu etkinlik için Bir Sevgi Çiftliği’nde olmamızın en büyük sebebi ise Hayal’in ebeveynleri olan Umut ve Seda’nın profesyonel yaşamdan kaçış macerasının büyük etkisi var. Umut ve Seda bir şirketinin üst düzey yöneticiliğini yaparken, çocuklarını toprakla ve doğa ile büyütebilmek için İstanbul’dan yılların kariyerini bırakıp Birgi’ye taşınıyorlar. Ve maceraları burada başlıyor. Onların hikayesini, kamp’ta kendilerinden dinlemeniz gerek. Fazlasıyla ilham verici..

Sevgi Çiftliği, köy ekmeği kahvaltısıyla, hayal bahçesiyle, Birgi ziyaretçilerinin yeni uğrak yeri. Bozdağ’ın eteklerinde bulunan konumundan eşsiz dağ manzarasını izlemek mümkün. Kamp Alanı toplam alan 14.000 m2’dir. WC, otopark alanları, etkinlik alanı, kamp ateşi, piknik masaları, ortak elektrik, kafeterya, barbekü, tuğla fırın gibi kamp faaliyetlerinin tüm ihtiyaçları mevcut.

Detaylar ve Şartlar Hakkında

Aralık aylarında hava her ne kadar güneşli olsa da soğuk olacaktır. Tabiki hava durumunun beklenmedik bir biçimde yağmurlu olması ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerek. Kamp alanında restorant alanı kapalı alan olarak kullanılabilse de katılımcıların önlemlerini almaları da önemlidir. Yanınızda giyebileceğiniz yedek kıyafetler bulundurmanız sizin açınızdan faydalı olabilir. Çadırlarınızın yanında, kışlık bir mat ve 0-10 derecelik bir uyku tulumu bulundurmak da rahat uyumanızı sağlayabilir. Kamp alanında belirlenen ateş bölgelerinde ateş yakmak mümkün olacaktır. Ateş bölgeleri haricinde ateş yakılması yasaktır. Odun vb. yakacak ihtiyacı kamp alanından karşılanacaktır. Ekstra bir yakacak taşımanıza gerek yoktur. Kendi yiyeceklerinizi getirebilir ve ateş alanlarında yemeklerinizi yapabilirsiniz. Alanda sıcak çay ikramımız olacaktır. Kahve için ise @rotasizbaran’dan kahve satın alarak, seyahatine destek olabilir ve kahvelerinin tadına bakabilirsiniz. Birgi merkez kamp alanından yürüme mesafesindedir. Alışveriş, yemek vb. diğer ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Yarışmalarda kazanılan ödüller, yarışma sonrasında kamp alanında verilecektir. Yağmur vb. durumlarda, mevcut kapalı alanlarda eğlenmeye tüm hızıyla devam edebilirsiniz. Kamp alanı dışarısında gerçekleşen tüm olumsuzluklar katılımcıların kendi sorumluluklarındadır. Kampbros, etkinlik içerisinde katılımcı tarafından gerçekleşebilecek olumsuz durumlarda ise katılımcının bilet iadesi olmadan etkinlik dışarısına çıkartılması hakkına sahiptir. Yanınızda kimlik kartlarınızı bulundurmanız zorunludur. Değerli eşyalarınızı çadırlarınızda bırakmamanız ve yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Diğer tüm detaylar için aşağıda belirtilen whatsapp grubundan etkinlik yöneticilerine ulaşabilirsiniz. Keyifli bir etkinlik geçirmeniz dileğimizle. –  Kampbros Ekibi 

Aklına Takılan soruları cevaplamak için arayabilirsin: 0537 486 0842

İletişim Bilgisi

Detaylı bilgi için: 0537 486 0842

Kamp Alanına Ulaşım

Birgi içerisinden servisle ulaşım sağlanacaktır.

Kara Yolu İle Ulaşım

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Ödemiş’e saatlik otobüs seferleri düzenlenmektedir. İzmir/Ödemiş otogarından her yarım saatte Birgi’ye minibüs seferleri bulunmaktadır. Manisa/Salihli Otogarından her gün Birgi’ye otobüs seferleri bulunmaktadır.

Demir Yolu İle Ulaşım

İzmir’den Ödemiş’e, İzmir Basmane- Ödemiş demir yolu hattı ile 2 saatte ulaşabilirsiniz.

Hava Yolu İle Ulaşım

Birgi’ye hava yolu ulaşımı ile gelebilmeniz için öncelikle 110 Km. Uzaklıktaki İzmir Adnan Menderes hava Limanına gelebilirsiniz. Transfer Uçuş yoktur. İzmir’e uçakla gelmeniz durumunda havalimanından araç kiralama da yapabilirsiniz. Aynı şekilde Ödemiş’ten Birgi’ye ise taksi ya da minibüs ile geçebilirsiniz. Ödemiş Otogarından Birgi’ye haftanın 7 günü yarım saat aralıklarla minibüs seferleri düzenlenmektedir.

Harita

Birgi merkezden sonrası için tabelaları takip edebilir veya 2019 Kampı Whatsapp grubumuzdan detaylı yol tarifi alabilirsiniz.

# Ürün Sponsorlarımız

# Medya Partnerlerimiz

 

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Kamp ve Bungalov Konaklamaya Vergi Geliyor!

2019 yılında çıkarılan ancak ertelenen konaklama vergisine ilişkin yasal...

Kayak Nedir?

Bir tür kış sporu olan kayak sporunun nasıl ortaya...

Efsaneleşmiş En İyi 25 Yabancı Film

En iyi yabancı filmler dendiğinde akla ilk gelen şey...

Karavanda Elektrik İhtiyacı Nasıl Karşılanır?

Elektrik günümüzde temel bir ihtiyaç. İster şehir merkezinde geniş...