Kampbros 1. Vadi Kampı

3. konsept kamp etkinliğimizin adresi yeniden İzmir. Vadi Kampının ilkini Kemalpaşa ilçesi sınırlarında yer alan Mahmut Dağı’nın batısındaki Bros Valley kamp alanında gerçekleştiriyoruz. Hep birlikte yaza merhaba diyeceğimiz bu etkinlikte, yoga, kampta ateş yakma, kamp ekipmanlarının kullanımı, vahşi hayvanlardan korunma, kamp yaparken dikkat edilmesi gerekenler gibi birçok bilgilendirici ve eğlendirici konuya değineceğiz. Biletler ise Biletino üzerinden satışa çıktı!

Not:Etkinliğe evcil hayvanlarınız ile katılabilirsiniz.


ETKİNLİK DETAYLARI


Tarih 

5-6-7 Haziran

Yer

İzmir / Dereköy / Bros Valley Kamp Alanı

 Kampbros Vadi Kampı Etkinlik Planı

1. Gün

11:00 – 12:00  Kamp alanına varış

12:00 – 14:00 Çadırların kurulması ve keşif

14:00 – 16:00 Temel Kampçılık Atölyesi

16:00 – 22:00  Serbest Zaman

22:00 – 23:30  Sinema Gösterimi

23:30 – 00:00 Serbest Zaman

00:00 Gökyüzü Saati – Mutlak Sessizlik

2. Gün

09:30 – 10:30 Yoga

10:30 – 11:30  Kahvaltı

11:30 – 15:00  Serbest Zaman

17:00 – 18:00   Serbest Zaman

18:00 – 20:00  Takım Oyunları

20:00 – 21:00 Serbest Zaman

21:00 – 23:00  Old Town Blues Konseri

23:00 – 00:00 Serbest Zaman

00:00 Gökyüzü Saati – Mutlak Sessizlik

3. Gün

10:00 – 11:00  Serbest Zaman

11:00 – 13:00  Doğa Yürüyüşü

13:00  Kapanış


ETKİNLİK İÇERİĞİ VE ATÖLYELER


# Temel Kampçılık Atölyesi

  • Kampçılığa ilk adım
  • Kamp ekipmanları hakkında temel bilgiler
  • Uyku tulumu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
  • Çadır seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

# Yoga Koçu Havva Karateke ile Yoga

Mahmut dağından gelen hafif esinti ile başlayan güne, çam ormanları arasında yoga ile başlıyoruz.

“Doğa, duygularımızı açığa çıkaran nesnelerden oluşur ve bunun en çok farkında olanlar fotoğraf çekme tutkusu taşıyanlardır. Doğanın her tarafında mevcut olan düzenin, ahengin ve armoninin müthiş sırrını farkeden sanatçı, doğanın hiç keşfedilmemiş gizlerini ortaya çıkartabilir.”

 

# Old Town Blues

Blues ve Country müziğin ülkedeki yeni temsilcileri! Bu etkinliğimizde de bizi yalnız bırakmayan dostlarımız ateş başında bize çok keyifli müzik ziyafeti verecek. Yola çıkmanın ve doğada olmanın ruhunu derinden hissedeceğiniz bir etkinlik sizleri bekliyor!

Instagram: @oldtownbluesband

# Sinema Gösterimi

Sinema salonumuz kocaman zeytin ağaçları ile çevrili, gökyüzünde ki yıldızlarla birebir iletişim halinde olacağınız ve Dereköyü zirveden izleme fırsatı sunan bir konumdadır. Bros Valley’de kamp yapılacak konum ise sinema salonumuz ile benzer konumdadır. 8 setten oluşan kamp alanı size muhteşem bir manzara sunuyor. Gökyüzünde bir film izlemeye ne dersin?

# Vadide Doğa Yürüyüşü

Mahmut Dağı, İzmir’in en güzel trekking rotalarından birisine sahip. Vadi boyunca zirveye uzanan manzaraya onlarca farklı rotadan gidiliyor. Bizim seçtiğimiz rota ise tamamen sürpriz. Spoiler vermek gerekirse, güzel fotoğraf çıkıyormuş. Öyle diyorlar..

# Eğlenceli Oyunlar

Birbirinden eğlenceli takım oyunları ile çocuklar kadar çok eğlenmeyi planlıyoruz. Havanın sıcak olacağını varsayarsak, oyunların serinletici olması ihtimali kaçınılmaz görünüyor. Islanmayı göze alanlar bir adım öne çıkabilir 🙂

Biletler

2 gece 3 gün Kamp + Kombine ücreti 120₺ ‘dir. Ücrete 3 gün konaklama, 2 kahvaltı, kamp boyunca gerçekleşecek tüm aktiviteler ve ikramlar dahildir.

1 gün 1 gece Günlük Kamp ücreti 80₺‘dir. Ücrete giriş yapılan gün ve gece dahildir. Sonraki gün aktivitelere katılamamaktadır.

Biletler Biletino’da Kampbros 1.Vadi Kampı olarak yayınlanmıştır. Buraya tıklayarak Biletino web sayfası üzerinde etkinlik detaylarını görebilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Biletler ile ilgili tüm şartları Biletino’da bulabilirsiniz.

Not: Etkinliğe 18 yaş altında olan kişiler malesef katılamamaktadır.

Kamp alanımız setlerden oluştuğundan küçük çocuklar için uygun değildir. Bu nedenle çocukların tüm sorumluluğu ebeveynlerine aittir.

Hava Durumu

Etkinlik tarihlerinde havanın güneşli olması beklenmektedir.


ETKİNLİK ALANINA ULAŞIM


Araç ile ulaşım

Yeni İzmir – İstanbul otobanından Torbalı yönüne ayrıldıktan sonra Karabel Mesire Alanının ardından Dereköy tabelasından içeriye doğru girilir. Giriş kısmında yol ikiye ayrılmaktadır. Soldaki stebilize yoldan 900 metre kadar ileride sağınızda kalmaktadır.

Eshot ile ulaşım

Evka-3 Metro istasyonundan kalkan 988 No’lu Eshot ile Kemalpaşa’ya gelinir. Kemalpaşa içerisindeki Eshot duraklarının herhangi birisinden, 768 No’lu Eshot’a binilir ve Dereköy’e gelinir. Köy içerisinden köy su deposuna doğru, köyün en üstüne çıkılır. 100 metre mesafededir.

Minibüs ile ulaşım

Etkinlik alanına Bornova Metro istasyonundan kalkan Kemalpaşa minibüsleri ile ulaşılabilir. Dana çeşmesi durağında inilerek, Torbalı minibüsüne binilir ve Dereköy’e gelinir. Dereköy’e gelinir. Köy içerisinden köy su deposuna doğru, köyün en üstüne çıkılır. 100 metre mesafededir.


YİYECEK / İÇECEK TEMİNİ


Kamp alanında yiyecek ve içecek satışı yapılmaktadır. Ancak market alışverişlerinin kamp alanına gelmeden önce, köy merkezinde yapılması gerekmektedir.

Perşembe ve Cuma sabahı kahvaltı verilecektir.

Kendi yemeklerini pişirmek isteyen arkadaşlarımız kamp ocaklarını veya yerden yüksekte olan ateş kutularını kullanabilirler.


BROS VALLEY HAKKINDA


Kamp alanında elektrik, wifi, wc, duş, yiyecek ve içecek temin edilecek kafeterya alanı bulunmaktadır.

Kamp boyunca kamp ateşi alanı haricinde ateş yakmak yasaktır. Çevrenin orman olması ve vadinin hafif esintili olması nedeniyle bilinçsizce yakılabilecek bir ateş, orman yangını riski taşımaktadır. Ağaçlara, toprağa ve çimlere zarar vermemek kaydıyla kişisel ateş kutusu gibi malzemeler kullanılabilir.

İnternet ve telefonlar çekmektedir. Alanda şarj için prizler bulunur.


DETAYLAR VE ŞARTLAR


Yarışmalarda kazanılan ödüller, yarışma sonrasında kamp alanında verilecektir. Kamp alanı dışarısında gerçekleşen tüm olumsuzluklar katılımcıların kendi sorumluluklarındadır. Kampbros, etkinlik içerisinde katılımcı tarafından gerçekleşebilecek olumsuz durumlarda ise katılımcının bilet iadesi olmadan etkinlik dışarısına çıkartılması hakkına sahiptir. Yanınızda kimlik kartlarınızı bulundurmanız zorunludur. Değerli eşyalarınızı çadırlarınızda bırakmamanız ve yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Eşyaların sorumluluğu katılımcılara aittir. Diğer tüm detaylar için aşağıda belirtilen whatsapp grubundan etkinlik yöneticilerine ulaşabilirsiniz. Keyifli bir etkinlik geçirmeniz dileğimizle. –  Kampbros Ekibi 

İletişim

Detaylı bilgi için: 0555 888 2125 – 05379492776

etkinlik@kampbros.com

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış. İlk olmak istermisin?
  • chat
    Bir yorum yap