Kamp Çadır Fiyatları 2019

Bu yazı çadır kampı sevenlere, doğada konaklamanın tadını çıkarmak isteyenlere göre. Henüz bir çadırınız yok ise bu yazımızdan fikir sahibi olup kendinize göre olan çadırı bulabilir bir fikir sahibi olabilirsiniz.

1-Arpenaz Çadır – Decathlon

Kurumu oldukça basit olan Arpenaz Decathlon çadırı direkleri odayla birlikte kurun, ardından üzerine dış tenteyi sabitleyin, toplamak için tam tersini yapın. 2 kişiliktir, 60 cm’lik 2 tulum alabilir 120 X 200 cm boyutundadır. Ayrıca su geçirmez  iki yıl garantilidir havalandırmayı ise dış tente ve zemin arasında tüm çadırı çevreleyen bir havalandırma yapmaktadır havayı yeniler ve hava dolaşımını sağlar. Rüzgara karşı dayanıklıdır.

Fiyat : 149.99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

2-Kolay Kurulum Kamp Çadırı 4 Kişilik – N11

Dört kişilik kapasitelidir, ortadan açılabilir penceresi de bulunmaktadır. Aşırı bir derece yağmur olmadığı sürece su geçirmez özelliğe sahiptir. Yazın baş belası olan sinekler düşünülmüş olup sinelikliği de bulunmaktadır. Çadır’ın boyutları 200 cm boyunda, 200 cm genişliğinde, 135 cm yüksekliğindedir.

Fiyat : 169.90 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

3-Dıscovery Otomatik 2 Kişilik Çadır – Dıscovery

Bu çadır’ın kurulumu oldukça kolaydır otomatik kurulabilir, 2 kişiliktir boyutları ise 205x150x105 cm’dir. Yazın sinekliği kullanıp sinek ısırmalarından kurtulabilirsiniz.

Fiyat : 179,30 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

4-Square Tek Katlı Çadır – Square

2 Kişilik Square çadır’ın maximum yüksekliği 105 cm’dir, boyutları ise 205 cm x 140 cm’dir. Çin imalatı olan bu çadır fiberglas çubuklardan oluşmuştur. Ayrıca su geçirmezdir ve tek katlıdır.

Fiyat : 188,10 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

5-Arpenaz Fresh & Black

Arpenaz Fresh Quechua Decathlon çadır black-fresh özelliğiyle daha serin ve daha karanlık bir ortamda rahatça uyumanızı sağlar. direkleri odayla birlikte kurun, ardından üzerine dış tenteyi sabitleyin, toplamak için tam tersini yapın. 120 X 200 cm boyutunda olan odanın yüksekliği 105 cm’dir. Havalandırma ve sineklik gibi yazın çok işinize yarayacak özelliklere de sahiptir. Ayrıca su geçirmezdir ve rüzgara karşı dayanıklıdır.

Fiyat : 329,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

6-Arpenaz 3 Fresh Black Çadır 3 Kişilik – Decathlon

Fresh Black konseptiyle daha serin ve karanlık bir ortam sunmayı amaçlamaktadır. Oda 190 X 200 cm boyutunda, 121 cm yüksekliğine sahiptir. Çadırın içerisinde eşyalarınızı koyabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır ayrıca eğer çadırın içindeki ışığı yetersiz buluyorsanız çadırın tavanında bulunan yere fenerinizi yada aydınlatacağınız eşyanızı buraya asabilirsiniz. Çadırın havalandırması için tentesi ona göre yapılmıştır ve böceklerden korunması için sinekliklidir, rüzgara ve suya karşı dayanıklıdır.

Fiyat : 399,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

7- 2 SECONDS MAVİ QUECHUA – Decathlon

Kurulması çok kolay yaklaşık 2 dakikada kurulabilir, çadırı ilk açtığınızda karşınıza bir sineklik çıkmakta bu çadırın hem hava alırken hemde haşeratlar’ın girmesini engeller. Dış tente ve arkada havalandırma bulunmaktadır. Çadır 180 X 210 cm boyutlarındadır yüksekliği ise 104 cm’dir 3 kişinin rahatlıkla kalabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çadırın içerisinde eşyalarınızı koymak isterseniz fileler de bulunmaktadır. Aydınlatıcı kullanmak istiyorsanız çadırın içerisinde tavanda bulunan aparata lambanızı takabilirisiniz.

Fiyat : 459,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

8- Guntack Aldis Çadır – Guntack

Yüksek tavanlı İskandinav tarzı çadır dır, İskandinav tarzı olduğu için havalandırması bulunmamaktadır, 2 tane penceresi bulunmaktadır pencereleri açarak havalandırabilirsiniz bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk olma özelliğine de sahiptir. Tavanın yüksekliği 170 cm’dir 3 kişi rahatça sığabilir 3 kişiliktir, 24 saat aralıksız olarak yağan yağmurda bile su geçirmez özelliğe sahiptir.

Fiyat : 596,00 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

9-Arpenaz Quechua Çadır – Decathlon

Kolayca kurulabilen Arpenaz Quechua çadırı 4 kişiliktir arkadaşlarınız ve ailenizle rahatlıkla kalabilirsiniz. Bir adet büyük penceresi bulunmaktadır buradan rahatlıkla doğa manzarasının tadını çıkartabilirsiniz. Çadır’ın giriş kısmına masa-sandalye atarak rahatça yemeğinizi yiyebilir kampınızın tadını çıkarabilirsiniz. Çadırın içinde eşyalarınızı koymanız için bölümler bulunmaktadır. Diğer Decathlon çadırlarında olduğu gibi tepe lambası için çadırın üst kısımında kanca bulunmaktadır.

Fiyat : 599,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

10- 2 SECONDS FRESH & BLACK – Decathlon

Fresh&Black teknolojisine sahip olan çadır diğerlerinden ayıran özelliği daha serin ve karanlık olmasını sağlamaktadır ayrıca çadırda bulunan havalandırma deliğinden  havalandırılmaktadır, boyutları 80 X 210 cm yüksekliği ise 104 cm’dir. Çadır su geçirmez özelliğe sahiptir ayrıca diğer çadırlarda olduğu gibi tepe lambası takmak için yer de bulunmaktadır.

Fiyat : 629,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

11-Makalu Bird 4 Mevsim Çadır – Makalu Bird

 

Makalu Bird çadırı 4 mevsim kullanılabilir çadırlardan’dır çünkü dış tentesi ve tabanı ile çadırında aranan her özelliğin bir arada bulunmaktadır, 2 girişi bulunmaktadır, üç kişiliktir. Çadırın kumaşı yırtılmaz yırtılmayan kumaştan yapılmıştır, çift tentesi olduğu için su geçirmez özelliğe sahiptir. Çadırın içinde ufak eşyalarınızı yerleştirmek için çadırda 2 adet cep bulunmaktadır.

Fiyat : 692,91 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

12-Husky Bird Klasik Yeşil Çadır – Husky Bird

Küçük paketi sayesinde daha rahat taşıyabilmenizi sağlar ve kurulumu oldukça rahattır 3 kişilik doğa gezilerinizde vazgeçilmeziniz olabilir ayrıca çift giriş yeri bulunmakta, dikişleri bantlandığından su geçirmez özelliğe sahiptir. İçerisinde küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz bir cep bulunmamakta ama arkada 90 cm büyüklüğünde bagaj bölümü bulunmakta. Karanlıktan hoşlanmıyorsanız tepe lambası asabileceğiniz bir yer yer bulunmaktadır. Boyutları 85x300x130 cm’dir.

Fiyat : 709,00 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

13-Arpenaz 4.1 ÇADIR – Decathlon

Oldukça geniş olan Arpenaz 4.1 çadırı 4 kişilik aileler için tam bir rahatlık sağlayacaktır. 1.90 yüksekliğe sahip olan çadır 5 m² yaşam alanı yaratmaktadır. Giriş kısmına rahatlıkla eşya koyabilir yada masa sandalye koyabilir yemek yiyebilirsiniz. Yağmurlu günlerde şeffaf bir penceresi bulunan çadırdan manzaranın tadını çıkarabilirsiniz ayrıca dış tentenin kumaşı güneşe karşı SPF 30 koruma sağlar. Eşyalar için çadırın içerisinde cepler bulunmaktadır buraya istediğiniz gibi küçük eşyalarınızı koyabilirsiniz. Çadırın ön ve arka kısımlarında, üst bölümlerinde havalandırma sağlayan bölmeler de bulunmakta.

Fiyat : 749,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

14-Evolite Excamp 3 Pro – Evolite

3 Kişilik olan bu çadır çift girişlidir iki yerden de giriş bulunmaktadır, çift tentelidir ve dikişleri bantlanmıştır bu yüzden suya daha dayanıklıdır. Çadırda eşyalar için küçük cepler bulunmaktadır ayrıca o da yetmezse bagajı da bulunmaktadır eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz, çadırda 2 havalandırma da bulunmakta havalandırmalarda haşere girmesini engelleyecek file bulunmaktadır. Çadırın boyutuysa 350x215x130 cm dir.

Fiyat : 770,20 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

15-Husky Boyard 3 Mevsim – Husky Boyard

3 Mevsimlik çadırdır, 4 kişinin rahatça sığabileceği şekilde yapılmıştır, iki girişi vardır. Dikişleri bantlanmıştır su geçirmez, hava sirkülasyonu için çadırın içerisinde havalandırma yeri de bulunmaktadır. Çadırın iç cebi bulunmaktadır ancak sığmazsa çift bagajı da bulunmaktadır. Boyutları ise  210 x400 x 130 cm dir.

Fiyat : 806,00 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

16-Quıckhıker Çadır – Decathlon 

Hafif ve az yer kaplar 3 kişinin rahatça barınabileceği şekilde yapılmıştır hava sirkülasyonunu sağlaması için havalandırma bulunmaktadır, 2 adet iç cebi bulunmaktadır eşyalarınızı buraya koyabilirsiniz. Su geçirmez, SPF 30 güneş koruması diğer çadırlarda olduğu gibi tepe lambası için kanca da bulunmaktadır.

Fiyat : 849,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

17-Guntack Royal 4.2 – Guntack

4 Kişilik aile çadırı olan bu çadır 2 odalı’dır, tavan yüksekliği 195 cm olup çift girişe sahiptir. Çadır çok yüksek olduğu için havalandırma ihtiyacı bulunmamaktadır. Giriş kapısına masa sandalye atıp yemeğinizi daha konforlu yiyebilirsiniz. İçerisinde bir adet cebi bulunan çadırın boyutları (150+170+150) x 210 x 195 cm dir.

Fiyat : 899,00 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

18- 2 Seconds 3xl Fresh & Black – Decathlon

Kolayca kurulabilen oldukça geniş olan bu çadır 3 kişiliktir fresh black teknolojisine sahiptir daha serin ve karanlık bir ortam olup ışığın girmesini engeller. Yan gergilere sabitlenen ikili havalandırması vardır. Su geçirmez, büyük bir sinekliği vardır yaz ayları için de ideal dir. Eşyalarınızı koymanız için cepleri de bulunmaktadır. Boyutları 210 X 210 cm oda Kullanılabilir maks. yükseklik: 115 cm.

Fiyat : 999,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

19-Arpenaz 4.1 Fresh&Black – Decathlon

Diğer fresh&black çadırlarında olduğundaki gibi bu çadır da daha serin ve daha karanlık olmasını sağlamakta. Oldukça yüksek olan çadır 1,90 metre 5 m² genişliğinde 4 kişinin rahatlıkla sığabileceği yaşam alanıdır. Bu çadır birçok ekipmana sahiptir yağmur yağdığında çıkarılabilen, girişte yer alan brandalı zemin matı, kepenkli şeffaf bir pencere bulunmaktadır. SPF 50+ güneş korumasına sahip bir kumaştan yapılmıştır, su geçirmez. Boyutları 240 X 210 cm dir.

Fiyat : 1.249,99 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

20-Husky Falcon 5 Mevsim – Husky Falcon

Oldukça rahat ve hafif bir çadır olan Hushy Falcon çadırı 2 kişiliktir, çift garaja sahiptir eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz.  İki girişi sayesinde eşyalarınıza rahatlıkla erişebilirsiniz, çabuk kurulması da bir avantajdır. 5 Mevsimde de rahatlıkla kullanabilirsiniz, boyutları ise  220 x 340 x 115 cm’ dir.

Fiyat : 1.459,00 TL

SAYFADA GÖRÜNTÜLE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here