Havada Kamp Yapmaya Ne Dersiniz? - Kampbros

Havada Kamp Yapmaya Ne Dersiniz?

Konu Başlıkları

Kamp yapmayı sevenler, hala hiç kamp yapmamış olanlar ya da benim işim olmaz diyen sizleri farklı bir kamp anlayışı bekliyor. Kamp yapmak için çok güzel  bir zamandayız. Şuana kadar bildiğiniz ya da yapmış olduğunuz kampları unutun. Kendinizi ağaçların arasında gökyüzünde bir kampta hayal edin.

Üç ucundan ağaca takılan bu çadırlar seyyar bir ev gibi görünmektedir. Bunun için gerekli olan tek şey bir stingray çadır ve ağaçlık bir alandır. Çadırınızı kurup eşsiz bir doğa da havayı içinize çekerek oksijen deponuzu doldurabilirsiniz.

Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

İngiliz tasarımcı Alex Shirley – Smith  ve Kirk Kirchev tarafından kurulmuş olan “Tentsile” kamp hayatı için tasarımlar yapmakta olan bir şirkettir. Tentsile şirketi Stingray adında bir çadır tasarladı. Zeminden yüksekte ağaçlara asılı şekilde kurulan çadır 3 ana uyuma hamağından oluşmaktadır.

Stingray Çadır’ın İçi Ve Kurulumu Nasıldır?

Kurulumu çok basit ve rahattır,  birkaç dakika içinde  ağaçlara bağlanarak kurulabilir. Çadırın içi ise açılır kapanır yüzeyler ve zeminden sarkıtılan bir merdiven sayesinde ulaşımı sağlanılıyor. Havada asılı bir hamak düşünün ve hamağın çadır özelliğine sahip güçlendirilmiş bir zemine sahip olduğunu ve çadırda telefon, laptop ve çeşitli içecekler için tasarlanmış ceplerde bulunmaktadır.

Waldseilgarden Ağaç Kamp Alanı

Waldseilgarden ağaç kamp alanı çok yakınımızda Almanya ‘da bulunmaktadır. Alışılmış kamp alanları dışında çok farklı bir deneyime imza atan Waldseilgarden kamp alanında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Son yıllarda ağaç kampçılığının yoğunlaşması, kamp sporu ve ya tatiline ilginç bir bakış acısı getirmek isteyenlerin vazgeçilmez yeri haline gelmiştir. Kampa macera veya romantizm için gidenlere yönelik artık birçok kamp alanı tıpkı wadseilgarden gibi ağaç kampı tesisleri uygulamaktadır.

Asla unutamayacağınız bir tatil ve kamp ateşi yakmak için sizde en yakın zamanda Almanya’ya uğrayabilirsiniz. Şimdiden bütçenize uygun uçak biletlerini araştırarak bu kamp ateşine katılabilirsiniz.

 

 

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp