spot_img

Havada Kamp Yapmaya Ne Dersiniz?

Kamp yapmayı sevenler, hala hiç kamp yapmamış olanlar ya da benim işim olmaz diyen sizleri farklı bir kamp anlayışı bekliyor. Kamp yapmak için çok güzel  bir zamandayız. Şuana kadar bildiğiniz ya da yapmış olduğunuz kampları unutun. Kendinizi ağaçların arasında gökyüzünde bir kampta hayal edin.

Üç ucundan ağaca takılan bu çadırlar seyyar bir ev gibi görünmektedir. Bunun için gerekli olan tek şey bir stingray çadır ve ağaçlık bir alandır. Çadırınızı kurup eşsiz bir doğa da havayı içinize çekerek oksijen deponuzu doldurabilirsiniz.

Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

İngiliz tasarımcı Alex Shirley – Smith  ve Kirk Kirchev tarafından kurulmuş olan “Tentsile” kamp hayatı için tasarımlar yapmakta olan bir şirkettir. Tentsile şirketi Stingray adında bir çadır tasarladı. Zeminden yüksekte ağaçlara asılı şekilde kurulan çadır 3 ana uyuma hamağından oluşmaktadır.

Stingray Çadır’ın İçi Ve Kurulumu Nasıldır?

Kurulumu çok basit ve rahattır,  birkaç dakika içinde  ağaçlara bağlanarak kurulabilir. Çadırın içi ise açılır kapanır yüzeyler ve zeminden sarkıtılan bir merdiven sayesinde ulaşımı sağlanılıyor. Havada asılı bir hamak düşünün ve hamağın çadır özelliğine sahip güçlendirilmiş bir zemine sahip olduğunu ve çadırda telefon, laptop ve çeşitli içecekler için tasarlanmış ceplerde bulunmaktadır.

Waldseilgarden Ağaç Kamp Alanı

Waldseilgarden ağaç kamp alanı çok yakınımızda Almanya ‘da bulunmaktadır. Alışılmış kamp alanları dışında çok farklı bir deneyime imza atan Waldseilgarden kamp alanında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Son yıllarda ağaç kampçılığının yoğunlaşması, kamp sporu ve ya tatiline ilginç bir bakış acısı getirmek isteyenlerin vazgeçilmez yeri haline gelmiştir. Kampa macera veya romantizm için gidenlere yönelik artık birçok kamp alanı tıpkı wadseilgarden gibi ağaç kampı tesisleri uygulamaktadır.

Asla unutamayacağınız bir tatil ve kamp ateşi yakmak için sizde en yakın zamanda Almanya’ya uğrayabilirsiniz. Şimdiden bütçenize uygun uçak biletlerini araştırarak bu kamp ateşine katılabilirsiniz.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

Müşerref Döndü
Müşerref Döndü
Uşak Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunuyum. Sosyal medya danışmanlığı ve içerik editörlüğü yapıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Yat Camping Motel

Kuşadası yazı seven tatilcilerin en çok rağbet ettiği yerlerdendir....

Rengarenk Ağaçların Arasında Dama Kamp Alanı

Doğa ve köy ortamıyla baş başa olmak isteyenler için...

Dünyanın En Büyük Gölleri

Durgun suyu ve sessizliğiyle bakan herkese ilham veren göl...

Ada Camping Kuşadası

Kampbros ile yolculuk devam ediyor. Bu seferki rotamız, Kuşadası’nın...