Fethiye Kamp Alanları

1.Yeşil Vadi Doğa Park Ve Kamp Alanı

Fethiye’nin Yanıklar Köyün’de bulunan kamp yeri, Türkiye’de ki en güzel kamp alanlarından bir tanesidir. Kamp alanın yanında işletmede, restorant ve apart hizmeti de mevcuttur. Yanıklar çayının üzerinde kamp yapmak isterseniz eğer bu kamp alanına mutlaka uğramanız gerekiyor. Kamp alanı, Fethiye merkeze 20 km uzaklıktadır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

2.Camp Caretta Kamp Yeri

Camp Caretta kamp alanı, Yanıklar Köyü Günlüklü mevki, Gönlük koyunda bulunmaktadır. Kamp alnında tavukların arasında oldukça doğal vakitler geçirilebilir. Kamp alanında hamak, çardaklar ve yüzülebilecek küçük bir yapay havuzda bulunmaktadır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

3.Katrancı Orman Kampı

Yanıklar mahallesinde bulunan kamp lanı Katrancı Tabiat Parkı yakınlarında çam ağaçları altında vakit geçirebileceğiniz ve plajında denize girebileceğiniz güzel bir kamp alanıdır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

4.Aksazlar Kamping

Fethiye’nin Keçiler Mahallesindeki bu kamp alanı, deniz kenarında kalabalık bir kamp alanı. Kalabalık olması sizi üzmesin kendi kafanızdan bir sürü insanla tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

5.Han Pension, Restaurant, Camping

Fethiye ‘nin Kayaköy Mahallesindeki kamp yeri aynı zamanda pansiyon ve restorant olarak da işletilmektedir. Kamp yerinde aynı zamanda havuzuda mevcuttur. sahipleri ise oldukça güler yüzlü karşılamktadır.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

6.Ölüdeniz Doğa Kamp

Fethiye’deki bu kamp alanı oldukça iyi diyebiliriz. Kamp alnının yanında bir çok aktivie seçeneği sunan işletme. özgün tasarımı ile size huzuru hissettirerek güzel bir kamp deneyimi sağlatacak.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

7.Aktas Beach Camping

Sabah çadırınızdan denize karşı uyanmak, akşam ise müthiş bir gün batımı. gidilesi, görülesi güzel bir kamp yeri.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

8.Aşiyan Kamp

Kabak vadisindeki bu kamp alanı doğa dolu bir yer. Deniz ve dağları gören kamp yeri fazla bulunmayan cinsten gibi gözüküyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.