Departure One'la Hem Karada Hem Denizde Seyahat - Kampbros

Departure One’la Hem Karada Hem Denizde Seyahat

Konu Başlıkları

Departure one (karavan-tekne) hem karada hem suda gidebilen amfibik bir araçtır. Seyehatiniz sırasında yolunuza çıkabilecek her türlü engel ulaşmak istediğiniz yere varmanızda sorun degil. Sizlere hem karada kamp yapma imkanı sunarken hem de dışında ekli olan bir motor sayesinde suda gezinme keyfini sunan cekme karavan (sealander) bu türdendir.

Bigumigu

Departure one’da size aynı anda iki işlevi birlikte sunan keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Kalacak yere para ödemeden hayatınız boyunca yaz-kış denizde ya da karada dilediğiniz gibi seyehat edebilmenize olanak sağlamaktadır.

Motor1.com

Alman şirket Caravanboat’un tasarladığı Departure one , 9.14 m uzunluğunda ve deniz suyuna dayanıklı bir aliminyum gövdeye sahiptir. İçerisinde iki kişilik yatak bölümü vardır. Bunun haricinde salonda yatağa dönüşebilen alanları da içerisine kattığımızda 4 kişinin rahatça yaşayabileceği bir alana sahiptir. Küçük bir duşa , tuvaleti ve lavabosu bulunmaktadır.

Motor1.com

Departure one (karavan-tekne) kendi kendine yetebilen bir araçtır. iki kişinin ek elektrik gücü ve ya su kaynağı olmaksızın iki gün boyunca rahatça seyahat edebilmenizi sağlıyor. Çatı güvertesinde bulunan güneş panellerini sayesinde bu gücü bulmaktadır. Departure One (karavan-tekne) yaklaşık 67.448 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sürülen farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Bigumigu

Eksik ya da yanlış bilgi olduğunu mu düşünüyorsunuz? İletişim kanallarımızdan bize bildirerek düzeltmemize yardımcı olun.

Rotanızı Belirleyin Caretta Karavan Peşinizde

Çoluk Çocuk 18 Ayda 9 Ülke Gezdiler

Benzer İçeriklere Gözat

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

PAYLAŞ

mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış. İlk olmak istermisin?
  • Bir yorum yap