Çeşme’de Kamp Yapılacak Yerler

Kalyoncu Camping

Kalyoncu Camping, Alaçatı’ya olan yakınlığıyla günübirlikçileri kendine çeken Pırlanta Plajı’nda bulunuyor. Çadır kurulacak alanın çardaklarla gölgelendirilmiş olması kamp alanının en büyük avantajı. İçeride büfe, duş, tuvalet ve elektrik dağıtımı için trafo bulunan kamp alanı rüzgarlı olduğu için çadırınızı sahile kurmamanızı tavsiye ederiz.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Delikli Koy Kamp Alanı

İzmir’in gizli kalmış cennetlerinden biri olan Alaçatı‘da bulunan Delikli Koy son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir. Bembeyaz kayaların ve masmavi denizin eşsiz uyumu ile kamp yapmak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Tanay Orman Kampı

Ilıca Plajının hemen yanı başında denizin doğayla birleştiği noktada bulunan Tanay Tabiat Parkı, huzuru bulacağınız bir başka kamp alanıdır. Tabiat Parkı içerisinde ve çevresinde doğa yürüyüşü, foto safari yapılabilir. Otopark, telefon, büfe, lokanta, çamaşır yıkama yeri, lavabo, mutfak, bulaşık yıkama yeri, masa, ocak, tuvalet, duş, içme suyu, karavan atık su boşaltma yeri bulunuyor. Çok fazla ağaç ve gölge alanlara sahip olan kamp alanında yaz sıcağından bunalmadan güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Üstelik ülkemizin turizm cenneti olan Çeşme ve Alaçatı’ya yaklaşık beş dakikalık mesafededir.

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Foto: erolsasmaz.com

 

Yorumlar

  • Avatar
    Onur
    16 Ağustos 2018 at 4:57 pm

    Tanay kamp alanında çadır kurulamıyormuş, şimdi arayıp sordum, alternatif yer var mı?

chat
Bir yorum yap