Çay Tarlalarında Bir BMX Macerası

Bu yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on reddit

Konu Başlıkları

Rize, Ardeşen’in Tunca Beldesi’ndeki çay tarlalarında, sonsuz yeşilliğin ortasında BMX’teki parlayan yıldızımız Arif Gül ve İspanyol sporcu Sergio Layos rüya gibi bir aksiyona daldı.

İki BMX yıldızını alışılmadık bir parkura, daha önce hiç deneyimlemedikleri bir coğrafyaya bırakırsanız ne olur?

Lokasyon, Rize,Ardeşen’in Tunca beldesi. Başrol yıldızları ise ülkemizin BMX disiplinindeki parlayan ismi Arif Gül ve İspanyol sporcu Sergio Layos. İkili, Leafy Ride ismini alan projede sonsuzluk hissi veren yemyeşil çay tarlalarında harika bir sürüş gerçekleştiriyor.

”Benim için Türkiye’de BMX’te ilkleri gerçekleştirmek önemli. Böyle bir işin parçası olmak harikaydı.” ve ”Street becerilerimi toprağa taşımak oldukça zor ama bir o kadar da unutulmaz bir deneyim oldu” diyor Arif Gül.

Sergio Layos ise ”Türkiye’deki ilk dirt jump deneyimi, ayrıca çay tarlalarındaki ilk proje olan bu aksiyonun bir parçası olmak benim için bir onurdu!” dedi.

Sergio Layos “dört dörtlük bir sürücü” olarak tanımladığı Arif Gül’le birlikte böylesi bir projenin içinde yer almaktan hayli memnun: “Türkiye’deki ilk dirt jump deneyimi, ayrıca çay tarlalarındaki ilk proje olan bu aksiyonun bir parçası olmak benim için bir onurdu!”

Ardeşen’deki çay tarlalarında yöre insanı günlük rutin işlerini yaparken aksiyona atılan ikili, lokasyonun onları büyülediğini de gizlemiyor. Her noktada yeşilin egemen olduğu bu ortamda yaptıkları BMX sürüşünü hayatları boyunca unutmayacakları bir gerçek.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konulardan ilk siz haberdar olun

Şunlar da ilginizi çekebilir..

Kamp

Bodrum Kamp Alanları – En İyi 10 Bodrum Kamp Alanı

Bodrum’da kamp deneyimi yaşamak isteyenler için Bodrum’un kamp alanlarını sizler için listeledik. Birinden güzel Bodrum kamp alanları listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz. 1.Vola Camping- GÜRECE Volo Camping;

Keşfet

Datça Gezilecek Yerler – Datça Gezi Rehberi

Bu yazımızdaki rotamız; Ege Denizi ile Akdeniz’in ortasında yer alan 235 kilometrelik sahil şeridi ile muhtemelen Türkiye’nin en keyifli tatil mekanlarından biri olan Datça! Datça