Çay Tarlalarında Bir BMX Macerası - Kampbros

Çay Tarlalarında Bir BMX Macerası

Konu Başlıkları

Rize, Ardeşen’in Tunca Beldesi’ndeki çay tarlalarında, sonsuz yeşilliğin ortasında BMX’teki parlayan yıldızımız Arif Gül ve İspanyol sporcu Sergio Layos rüya gibi bir aksiyona daldı.

İki BMX yıldızını alışılmadık bir parkura, daha önce hiç deneyimlemedikleri bir coğrafyaya bırakırsanız ne olur?

Lokasyon, Rize,Ardeşen’in Tunca beldesi. Başrol yıldızları ise ülkemizin BMX disiplinindeki parlayan ismi Arif Gül ve İspanyol sporcu Sergio Layos. İkili, Leafy Ride ismini alan projede sonsuzluk hissi veren yemyeşil çay tarlalarında harika bir sürüş gerçekleştiriyor.

”Benim için Türkiye’de BMX’te ilkleri gerçekleştirmek önemli. Böyle bir işin parçası olmak harikaydı.” ve ”Street becerilerimi toprağa taşımak oldukça zor ama bir o kadar da unutulmaz bir deneyim oldu” diyor Arif Gül.

Sergio Layos ise ”Türkiye’deki ilk dirt jump deneyimi, ayrıca çay tarlalarındaki ilk proje olan bu aksiyonun bir parçası olmak benim için bir onurdu!” dedi.

Sergio Layos “dört dörtlük bir sürücü” olarak tanımladığı Arif Gül’le birlikte böylesi bir projenin içinde yer almaktan hayli memnun: “Türkiye’deki ilk dirt jump deneyimi, ayrıca çay tarlalarındaki ilk proje olan bu aksiyonun bir parçası olmak benim için bir onurdu!”

Ardeşen’deki çay tarlalarında yöre insanı günlük rutin işlerini yaparken aksiyona atılan ikili, lokasyonun onları büyülediğini de gizlemiyor. Her noktada yeşilin egemen olduğu bu ortamda yaptıkları BMX sürüşünü hayatları boyunca unutmayacakları bir gerçek.

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp