Çamlaraltı Çadır Kamp ve Restaurant - Kazdağları
Kamp Alanları

Çamlaraltı Çadır Kamp ve Restaurant – Kazdağları

Konu Başlıkları

Günlük egzersizlerinizi ve sporunuzu kentin karmaşasından uzak, oksijene ve doğaya yakın bir ortamda yapmanın keyfine varacaksınız. Kazdağı milli parkı eteklerinde bulunan tesis, bölgenin doğal zenginliklerine ve farklı canlı türlerinin izlerine sadece bir adım uzaklıktadır. Tesisin çevresi 1 metre taş duvar üzerine 120 cm yüksekliğinde mikron tel ile çevrilmiştir.

camlaralti.com

Çamlaraltı Çadır Kamp ve Restaurant Konaklama

Bungalov : Günümüzde betonarme yapılar dört bir yanı sarmışken, insanların daha doğal daha kaliteli ve daha samimi yapılara ihtiyaç duydukları aşikardır.

Çadır : İster kendi çadırınızı, isterseniz tesisdeki çadırları kullanarak konaklayabilirsiniz. Tesisdeki çadırları kullanabilmeniz için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Karavan : Farklı yerlerden bir araya gelmiş başka gezginler ve karavancılar ile paylaşabileceğiniz güzel bir buluşma noktası…

camlaralti.com

Çamlaraltı Çadır Kampında Neler Var?

Elektirik : Tesis enerji ihtiyacını güneş enerjisinden sağlamaktadır. Enerji panelleri ve şarj üniteleri ihtiyacınız olan ışık ve enerjiyi 7/24 size ulaştırabilecek kapasitededir.

Atık : Geri Dönüşüm tesis için önemli bir konudur. Alan içinde üç çeşit çöp kutusu bulunmaktadır. Organik, cam ve metal atıklar. Organik atıklar kompos olarak değerlendirilmektedir.
Kahvaltı- Yemek : Tesisde organik ve doğal ürünlerle bezenmiş serpme kahvaltı her sabah bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek Menüsü bir çok yöresel ve evrensel tada yer vermektedir.
tr.foursquare.com @Şukuleta

WC : Her gün düzenli olarak temizlenen bay ve bayan tuvaleti doğal su kaynaklarından temin ettiği su dolayısı ile asla su kesintisine uğramamaktadır.

Duş : Sıcak ve soğuk su imkanı ile duşlar doğal su kaynaklarından temin ettiği su dolayısıyla asla su kesintisine uğramaz.

camlaralti.com

Çamlaraltı Çadır Kampı Etkinlikleri

Yürüyüş- Trekking : Tesisin yakın çevresinde başka bir yerleşim birimi yoktur. Çevresi çam ağaları ile dolu bir çok farklı yürüyüş yolu ve keşif heyecanı sizleri bekliyor..

Ateş Alanı : Ateş, kampın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Ateş alanı etrafında sohbet edip müzik yapabilir, keyifli vakit geçirirken küçük atıştırmalıklarınızı pişirebilirseniz.

camlaralti.com

 Meditasyon- Yoga : Bireysel ya da grup halinde içsel dengenize uzanan yolculuğa kentin karıştırıcılarından uzak ve köklere yakın bir alanda devam etmeniz için tesis gerekli tüm olanaklara sahiptir. Yoga ve meditasyon kamplarınızı, eğitimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz doğru yerdesiniz.

Barbekü : İster kendi hazırladıklarınızı, ister tesis mutfağından seçtiklerinizi pişirip yiyebileceğiniz ve ihtiyacınıza uygun barbekü ateşi üzerinde sizler için hazırlanıyor.

camlaralti.com

Kaz Dağları

Büyük bölümü güneyde Edremit Körfezi, doğuda Zeytinli Çayı, kuzeyde Karamenderes Çayı ve batıda Mıhlı Çayı arasında kalan ve 21,452 hektarlık bir alanı kaplayan Kazdağı Milli Parkı, jeolojik konumu ve buna bağlı olarak oluşmuş ilginç bitki örtüsü, iklim ve toprak yapısı nedeniyle 1994’ten bu yana milli park olarak koruma altına alınmış. Kaz Dağları’nın bu bölge devamlı olarak yüksek oranda oksijen üretiyor. Havası tertemiz, miss gibi.

zeroistanbul.com

Çamlaraltı Çadır Kamp Alanı Haritası

REZERVASYON VE DETAYLI BİLGİ İÇİN

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYIN!

Eksik ya da yanlış bilgi olduğunu mu düşünüyorsunuz? İletişim kanallarımızdan bize bildirerek düzeltmemize yardımcı olun.

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp