Genel Tanıtım

Çadıra oldukça benzer şekilde dizayn edilmiş ahşap yapısı ile rüzgara ve yağmura dayanıklı kamp konaklamasında fark yatan koza evleri ile doğanın keyfini doyasıya çıkarın.

Kamp Hakkında Sık Sorulan Sorular
Sahil Kamp İstanbul Kimdir?

Sahil Kamp İstanbul, 35 hektar orman arazisi üzerine kurulu, denize sıfır konumu ile tamamen kamp konsepti ile hizmet veren bir "Dinlenme, Spor, Aktivite ve Eğitim tesisidir". Tesisimiz, İstanbul'a 50 dakika mesafede, Şile Sahilköy Köyü Büyük İskele mevkiinde bulunmaktadır.

Alanımız, Orman Bakanlığından kiralanmış bir arazi üzerine kurulu olup, tamamen çam ağaçları ile örtülüdür. Hayatın koşuşturmasından uzak, yalnızca doğa ile başbaşa olacağınız bir deneyim için sizlerle birlikteyiz.

Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz, Üsküdar'dan hareket eden 139 S numaralı otobüs ile kamp alanımızın önüne kadar gelebilir. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır.

Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızdan uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restaurant da zengin menüsü ile hizmet vermektedir. Ayrıca dileyen misafirlerimiz dışarıdan yiyecek ve içecek getirerek, ortak alanda sizlere ayrılmış olan buzdolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Kampta Duş ve Tuvalet Var Mı?

Aşağıda, kamp alanımızın ve deniz kenarındaki koza evlerimizin yer aldığı bölümlerde olmak üzere çok sayıda umumi tuvalet ve duş alanı mevcuttur, ayrıca her bungalov evin içerisinde de tuvalet ve duş vardır.

Kampta Market Var Mı?

Sahil Kamp Danışma alanının hemen yanında büfe ve market ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 200 m2 çay bahçesi bulunmaktadır.

Kampta Elektrik Var Mı?

Evet. Telefonlarınızı şarj edebilmeniz için ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için ortak kullanım alanlarında, bungalov evlerde ve büfemizin bütün masalarında çoklu prizler ile elektrik sağlanmaktadır. Ancak kampın atmosferini bozmamak için çadırlarımıza elektrik ve internet hizmeti vermemekteyiz.

Mangalı Siz Yakabilir Misiniz?

Evet, isterseniz yanınızda mangal getirmenize gerek yoktur, ücret karşılığında mangal ateşinizi biz hazırlayabilir ve beyaz yâda kırmızı etlerinizi temin edebiliriz.

Kampta Alkol Satışı Var Mı?

Hayır. Alkol ruhsatımız olmadığı için içki satışımız kanunen yasaktır ama ortak kullanım alanları haricinde kendi yanınızda getirmiş olduğunuz içecekleri tüketebilirsiniz.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?

Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.

Genel Uyarılar

Konaklama ücretinin iadesi için yapılan iptal işlemleri giriş tarihinden 48 saat önce, sitede yer alan mail adresine bildirilmelidir.

3 kişi üzeri erkek misafir kabul edilmemektedir.
Misafirlerimizin evleri teslim alma saati 13:00, çıkış saati 12:00'dır.
Koza evleri iki kişilik dizayn edilmiştir
Nevresim takımı, yastık ve yorgan
Ortak kullanım buzdolabı
Gece Aydınlatması
Otopark, masa, sandalye
Kumsal kullanımı
Ortak Duş ve Lavabo

Açık
Bugün 24 saat açık
 • Pazartesi

  24 saat açık

 • Salı

  24 saat açık

 • Çarşamba

  24 saat açık

 • Perşembe

  24 saat açık

 • Cuma

  24 saat açık

 • Cumartesi

  24 saat açık

 • Pazar

  24 saat açık

 • 21 Temmuz 2020 2:28 pm yerel saat

mood_bad
 • Henüz yorum yapılmamış. İlk olmak istermisin?
 • chat
  Bir yorum bırak

  Rezervasyon Planlayın
  İndirim Kuponu Kazanın!

  İndirimli rezervasyon planla ve Kampbros İndirim Kodu kazan. Gittiğin işletmelerde indirimli konaklama fiyatlarından yararlanmaya başla. Deneyim planını oluştur ve hesabına gelen kodu 30 gün içerisinde kullanma şansını yakala.

  • Deneyim Planı Oluştur
  • Kampbros İndirim Kodunu Sakla
  • Kodu İşletmeye Göster ve İndirimli fiyatı kap!