Bodrum Kamp Alanları – En İyi 10 Bodrum Kamp Alanı

Bodrum’da kamp deneyimi yaşamak isteyenler için Bodrum’un kamp alanlarını sizler için listeledik. Birinden güzel Bodrum kamp alanları listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1.Vola Camping- GÜRECE

Bodrum Kamp Alanları - Vola Camping
Bodrum Kamp Alanları – Vola Camping

Volo Camping; tarihi adıyla telmissos olan Gürece, antik kent yolu üzerinde bulunmaktadır. Volo Camping hem tarihi yanıyla hem de sessiz sakin doğasıyla huzurlu bir kamp yapmanıza imkan sunan yerlerden biridir. Kamp alanı sadece çadır kampıyla sınırlı kalmamaktadır.İçerisinde bungalov ve ahşap evlerde konaklama şansıda sunmaktadır. Çadır kampıyla kalmak isteyenlere de ortak bir alana ihtiyaç duymadan çadırlara elektrik hizmeti vermektedir. Ayrıca alanda bulunan Apache, Canavar gibi isimlere sahip olan karavanlarda da konaklama imkanı sunmaktadır. Volo Camping’in havuzu da siz kamp sevenlerin kullanımına açıktır. Adeta sizlere bir otel rahatlığı sağlayan volo camping doğanın içerisinde kendinizi bulacağınız bir yerdir. Bodrum kamp alanları içerisinde bulunan volo Camping sizleri beklemektedir.

 • Volo Camping’de Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Kamp alanları içerisinde bulunan tuvalet ve duş yerlerinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız içinse kamp alanı içerisinde bulunan yerlerden karşılayabilirsiniz.

 • Volo Camping’e Ulaşım?

Bodrum, Gürece; Ortakent’ten 3 km sonra, Gümüşlük’e 2 km mesafede yer almaktadır. Volo Camping antik kent yolu üzerinde olmasıyla tabelaları takip edince karşınıza çıkacaktır.

Kampbros’da Keşfet.

2.Ilgınlar Camping&Plaj- BAĞLA

 Bodrum Kamp Alanları - Ilgınlar Camping&Plaj
Bodrum Kamp Alanları – Ilgınlar Camping&Plaj

Ilgınlar camping kamp alanı güneşlenme terası ve ücretsiz wifi bağlantısı gibi olanakları sizlere sunan birkaç yerden biridir. Çadır kullanımı geçerli olan ılgınlar camping’de isterseniz burada bulunan çadırları ya da bungalov evleri de kiralayabilirsiniz. Temiz havasıyla ve serinliğiyle kendine hayran bırakan kamp alanı ılgınlar camping sizleri beklemektedir. Denizi ise biraz çakıllı olmasına rağmen ilerledikçe kumsallaşan denizden çıkmak istemezsiniz. Ilgınlar Camping&plaj ismini ise denize inen yolun, ılgın ağaçlarıyla kaplı olmasından almıştır.

 • Ilgınlar Camping&Plaj’da Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Kamp alanı içerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz wc ve duş imkanı bulunmaktadır. Ayrıca internet bağlantısı, elektrik, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı da ılgınlar camping içerisinde bulunan alanlardan karşılayabilirsiniz.

 • Ilgınlar Camping&Plaj’a Ulaşım?

Ilgınlar camping, Bodrum’a 10 km mesafede yer alan Bağla Koyu’nun akvaryum tadında bir deniziyle sizleri karşılamaktadır.

Detaylar için tıklayın.

3.Bodrum Vosvos Camping&Bora Sencer Sanat Köyü- TURGUTREİS

Bodrum Kamp Alanları - Bodrum Vosvos Camping&Bora Sencer Sanat Köyü
Bodrum Kamp Alanları – Bodrum Vosvos Camping&Bora Sencer Sanat Köyü

Bodrum kamp alanları içerisinde doğanın içinde zeytin ağaçlarının altında karavan ve çadırla kamp yapma alanı sağlayan vosvos camping sekiz dönüm bir arazi içerisindedir. Vosvos camping sizlere tatil köyü tadında bir kamp imkanı sunmaktadır. İçinde bulunan yoğa, dövme,seramik ve dans atölyelerindeki faaliyetlere katılabilir bu farklı etkinliklerle zamanınızı dolu dolu geçirebilirsiniz. Kamp alanı şuana kadar gittiğiniz kamp yerlerinden oldukça farklı bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Zeka ve strateji oyunu Go Atölye’sinde hayatınızın unutulmaz anlarını yaşayabilirsiniz. Ya da ağaçlara zarar vermeden atık ağaç parçalarıyla ahşap atölyesinde geri dönüşümlü şeyler yaparak vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Vosvos camping Bodrum ve çevresindeki plajlara da 6 ile 18 km arası bir uzaklıkğa sahiptir.

 • Bodrum Vosvos Camping’de Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Vosvos camping kamp alanı içerisinde duş, tuvalet, mutfak gibi alanlar bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamak için ise her türlü alan yer almaktadır. Ayrıca kamp alanında gezi için parkurlarda mevcuttur.

 • Vosvos Camping’e Ulaşım?

Bodrum merkeze 15 km mesafede bulunan Turgutreis yolu üzerinde olan Vosvos Camping’e ulaşım çok kolaydır. Ayrıca yol üzerinde bulunan tabelalar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Kampbros’da Keşfet.

4.Zetaş Camping- GÜMBET

Bodrum Kamp Alanları - Zetaş Camping
Bodrum Kamp Alanları – Zetaş Camping

Zetaş camping Bodruma gelerek kamp yapmak isteyen hem de eğlence yerlerine yakın olup gezmek istiyorsanız tam da olmanız gereken kamp alanıdır. Gümbetin sahiline ve barlarına 2 dakikalık bir mesafede bulunan zetaş camping sizlere istediğiniz her imkana göre kolaylık sağlayabilmektedir. Bir yandan kamp yaparken bir yandan da eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Zetaş camping’de okaliptüs ağaçları altında çadır ve ya karavanınızla sakin ve huzurlu bir konaklama imkanı yaşayabileceğiniz bir alana sahiptir. Dilerseniz merkeze gitmek için hemen ulaşabileceğiniz kamp alanı ilerisindeki duraklar ve kamp alanı üzerinden geçen minibüsler yardımıyla istediğiniz yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Zetaş camping ister kafa dinlemek için isterseniz de hayatın içine karışmak istediğinizde başvurabileceğiniz ideal alanlardan biridir.

 • Zetaş Camping’de Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Zetaş Camping’de duş, tuvalet ve soyunma kabinleri mevcuttur tüm alanlarda rahatlık göz önüne alınmıştır.

 • Zetaş Camping’e Ulaşım?

Zetaş camping Bodrum’a yaklaşık 3 km mesafede bulunan Gümbet merkeze olan kolay ulaşımıyla zetaş campinge direkt olarak ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kampbros’da Keşfet.

5.Ecofarm kamp&Hostel- TURGUTREİS

Bodrum Kamp Alanları - Ecofarm Kamp Alanı
Bodrum Kamp Alanları – Ecofarm Kamp Alanı

Ecofarm kamp alanında birden fazla konaklama imkanıyla karşılamaktadır. İsterseniz çadırınız ile gelip çadır alanlarında kamp yapabilir dilerseniz içerisinde bulunan hostel ya da bungalov evlerde kalabilirsiniz. Sizleri başka bir yaşama aktaracak olan ecofarm kamp alanı mandalina ağaçları altında gezen tavuk ve ördeklerle dolu doğanın içerisinde doğa dostu bir alandır. Çocuklarınız içinse içerisinde bulunan oyun alanları ve parklarda eğlenceli zamanlar geçirebilecekleri imkanları sunmaktadır. Ayrıca işletme sahibinin kamp alanı içerisinde kendi yetiştirdiği doğal ürünlerle kahvaltı yapabilme imkanınız da bulunmaktadır. Doğayla iç içe olan Ecofarm kamp alanı siz ve sevdiklerinizi beklemektedir.

 • Ecofarm Kamp Alanı’nda Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Ecofarm kamp alanında tuvalet ve duş bulunmaktadır ve oldukça temizdir. Elektrik kullanımı ise güvenlik sebebiyle çadırlara verilmemektedir. Elektrik sadece ortak alanda kullanılabilmektedir. Ortak alanda bulunan soğutucu dolapları da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kamp alanında satış yapılmamaktadır. Bu yüzden içkinizi gelirken almanızda fayda var.

 • Ecofarm Kamp Alanı’na Ulaşım?

Bodrum’un diğer “merkez”i olarak da adlandırılan Turgutreis, Bodrum’un mutlaka keşfetmeniz gereken bölgeleri arasındadır. Turgutreis Otogar’dan sonra, Gümüşlük caddesi üzerinden Kadıkalesi yönünde ilerlediğinizde ise, sol tarafta Ecofarm’ı göröceksiniz.

Kampbros’da Keşfet.

6.The Camp Bodrum- TURGUTREİS

Bodrum Kamp Alanları - The Camp Bodrum
Bodrum Kamp Alanları – The Camp Bodrum

The Camp Bodrum kamp alanında doğayla iç içe huzur dolu bir kamp tatili yapmak için ideal yerlerden biridir. İster çadırınız ile isterseniz alanda bulunan bungalov evlerde konaklama yapabilirsiniz. Enerjinizi doruklar da yaşayacağınız, doğanın içinde yapılan meditasyonlar da kamp alanı içerisinde sizleri beklemektedir The Camp Bodrum’da kamp tatilinden daha fazlasını bulmanız mümkündür. Çünkü alanın içerisinde bisiklet turlarına katılabilir, dalış aktiviteleriyle denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Dalış aktivitelerinde The Camp Bodrum’un uzman ekibiyle birlikte size vermiş olduğu hizmette isterseniz çocuklarınızla da dalış aktivitesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kamp alanı çevresinde olan Bozdağ’da trekking de yapabilirsiniz. Kamp alanı içerisindeki bahçede vakit geçirebilir, sizde bir şeyler sulayıp bitkilerle huzur bulabilirsiniz. Akşamları kamp ateşi etrafında toplanıp keyifli bir gece yaşayabilirsiniz. Birçok özelliği bulunan The Camp Bodrum siz ve sevdiklerinizi beklemektedir.

 • The Camp Bodrum Kamp Alanında Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

The Camp Bodrum kamp alanında wc ve duş gibi imkânlar bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek gibi temel ihtiyaçları ise karşılayabileceğiniz alanlar mümkündür. Ayrıca elektrik ihtiyacınızı da kamptan karşılayabilirsiniz.

 • The Camp Bodrum’a Ulaşım?

Bodrum’dan Turgutreis’e doğru giderken Kadıkale bölgesinde bulunan TheCamp Bodrum kamp alanı direkt göreceğiniz bir konumdadır.  

Kampbros’da Keşfet.

7.Şafak Camping- GÜVERCİNLİK

Bodrum Kamp Alanları - Şafak Camping
Bodrum Kamp Alanları – Şafak Camping

Şafak Camping merkezi koylara göre daha sakin çok bilinmeyen yerler arasındadır diyebiliriz. Kamp alanı hemen denizin yanındadır. Çadırınızı alıp denize yakın istediğiniz noktaya kurabilirsiniz. Çadırınızı kurduktan sonra dilerseniz kamp alanı içerisindeki sezlonglardan birine geçerek tatilinizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Şafak Camping denizin kıyısında doğayla iç içe sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil için tamda aradığınız noktadır. Alanda tercih ederseniz balık tutarak da keyifli aktiviteler yapabilir, doğanın muhteşem sakinliği ve görüntüsüyle zaman geçirebilirsiniz.

 • Şafak Camping Kamp Alanında Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Şafak Camping kamp alanı içerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak alan bulunmaktadır. WC ve duş gibi imkânlar kamp alanında mevcuttur. Ayrıca elektriğinizi de kamptan kullanabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da kamp alanında rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

 • Şafak Camping’e Ulaşım?

Bodrum merkeze 20 km mesafede bulunan Şafak Kamping kamp alanı, havaalanı yönünden Bodrum’a doğru ilerlerken Kıyıkışlacık ayrımından sonraki ilk koy olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kampbros’da Keşfet.

8.Çınar Kamp Alanı

Bodrum Kamp Alanları - Çınar Kamp Alanı
Bodrum Kamp Alanları – Çınar Kamp Alanı

Bodrum kamp alanları arasında olan Çınar kamp alanı ilk olarak, otopark hizmeti sunan bir yerken hizmet alanını genişleterek çadır kamp alanına geçiş yapan bir tesistir. Konumu bakımından bitez sahiline sıfır olmasıyla çadır kampçılarının oldukça tercih ettiği yerlerden biri olmuştur. Oldukça ekonomik bir kamp alanı olan çınar kamp her şey dahil makul ücretlerde hizmet vermektedir. Denize sıfır olmasıyla ve doğasıyla sizlere güzel bir kamp tatili sunacağını söyleyebiliriz. Kamp alanında Go Karting yeri bulunmasıyla istediğinizde turlara katılıp tatilinize farklı bir eğlence anlayışı katabilir, keyifli, hızlı bir sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.

 • Çınar Kamp Alanında Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Çınar kamp alanı oto yıkama hizmeti de bulunmasıyla bir çok ihtiyacınıza olanak sağlamaktadır. Alanda duş ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınız için yerler bulunmaktadır. Ayrıca market, manav, bakkal gibi yerlere yürüme mesafesinde olmasıyla her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 • Çınar Kamp Alanına Ulaşım?

Muğla’nın Bodrum İlçesinde yer alan Bitez sahilinde bulunan Çınar Kamp Alanına ulaşım çok basittir. Bodrumdan bitez sahiline vardığınızda tabelalar size yolu gösterecektir.

Kampbros’da Keşfet.

9.Kaktüs Kamp Alanı- GÜMBET

Bodrum Kamp Alanları - Kaktüs Kamp Alanı
Bodrum Kamp Alanları – Kaktüs Kamp Alanı

Kaktüs kamp alanı doğa ile iç içe olan bir işletmedir. Eşsiz manzarasıyla sakin huzurlu bir kamp alanı sunmaktadır. Bir kere gelip bir daha vazgeçemeyeceğiniz yerlerden biri olacağını söylemek mümkündür. Kaktüs kamp alanını içerisinde birçok hizmette bulunmaktadır. Kamp alanı fiyatları da oldukça bütçenize uygundur. Bodrum Gümbet’e yolunuz düşerse mutlaka kaktüs kamp alanına uğramanızı tavsiye ederiz.

 • Kaktüs Kamp Alanında Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Kaktüs kamp alanının sunduğu hizmetlere bakıldığında, oldukça geniş seçenekler oluştuğunu görebilirsiniz. Alanda otopark, plaj, havuz, çamaşırhane, araç kiralama, internet ve dağ manzarası sunan işletmenin Bir çok yönden sizlere imkan sağladığını söyleyebiliriz.

 • Kaktüs Kamp Alanına Ulaşım?

Kaktüs kamp alanına bodrum gümbette bulunmaktadır. Bodrumdan gümbete ulaştığınızda ister kendi aracınızla isterseniz dolmuş, otobüs, taksi vb. ulaşım araçlarıyla alana ulaşabilirsiniz.

Kampbros’da Keşfet.

10.Bodrum Masalı Camping

Bodrum Kamp Alanları - Bodrum Masalı Camping
Bodrum Kamp Alanları – Bodrum Masalı Camping

Bodrum kamp alanları arasında bulunan Bodrum Masalı Camping doğa severlerin vazgeçemeyeceği doğayı iliklerine kadar hissedebilecekleri bir kamp alanıdır. Kamp alanında hem çadır hem karavan kampı yapılabilir dilerseniz hostel konaklama imkanından da yararlanabilirsiniz.Ağaçların arasında kurulu olan hamaklarda kitabınızı okuyabilir, sizin için alanda bulunan çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Mandalin ağaçlarının arasında ailenizle, arkadaşlarınızla huzurlu ve eğlenceli bir kamp tatili geçirebilirsiniz.

 • Bodrum Masalı Camping Alanında Temel İhtiyaçlar Nasıl Sağlanıyor?

Bodrum’da aile işletmesi olarak hizmet verilen kamp alanında sağlanan hizmetler, Ücretsiz Wi-Fi, tuvalet, duş, ortak kullanıma ait mutfak, mangal, ocak, buzdolabı, otopark ve ortak kullanım alanında bulunan elektrikdir.

 • Bodrum Masalı Camping Alanına Ulaşım?

Bodrum masalı kamp alanı Bodrum Gümüşlük de bulunmaktadır. Kamp alanı Gümüşlük Köyü’ne yürüyüş mesafesinde, Turgutreis’e 7 km, Bodrum’a 22 km, Bodrum Havalimanı’na 56 km uzaklıktadır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kampbros’da Keşfet.

İndirim Kuponları ve Güncel Haberler İçin Bültene Kaydolun.

Müşerref Döndü
Müşerref Döndü
Uşak Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunuyum. Sosyal medya danışmanlığı ve içerik editörlüğü yapıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

En Yeni

İlgini Çekebilecek İçerikler
Keşfet

Gelmiş Geçmiş En İyi 55 Yabancı Dizi

Haftasonu geldi, işler de biraz sakinledi derken dizi severler...

Geri Dönüştürülemeyen Atıklar Nereye Gidiyor?

Artan nüfusla birlikte çevre kirliliğinin de arttığından bahsederken bir...

Dünyanın En Büyük Şelaleleri

Bir şelalenin yanında vakit geçirirken dökülen suların etkisiyle tüm...

Okyanuslardaki Plastik Atıklardan Oluşan Yedinci Kıta

Keşifler çağını çoktan geriden bıraktık… Ancak sanata da dahil...