Anlık Plan Yapanlar ve Üşengeçler Buraya! ''Açılır-Kapanır Çadır'' - Kampbros

Anlık Plan Yapanlar ve Üşengeçler Buraya! ”Açılır-Kapanır Çadır”

Konu Başlıkları

Lost Coast Çadırları

Firma yöneticileri, yola çıkmanın ve açık havanın keyfini çıkarmanın her insanın yaşayabileceği bir şey olması gerektiğini düşünerek bu ultra pratik ve konforlu Lost Coast Çadırlarını maceraperestlerin huzuruna sundu.

Foto : www.kickstarter.com

Firma, mümkün olan en rahat şekilde kamp yapmanızı sağlayarak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çadır tasarladı.

Foto : www.kickstarter.com

Dört mevsimde de rahatlıkla kullanabileceğiniz Lost Coast Çadırlarıyla, kampı tamamen farklı bir tecrübe haline getirebilirsiniz. Ayrıca zamandan da tasarruf edeceğiniz bu çadırı, sadece bir kez aracınızın üzerine kurmanız yeterli olacak.

Foto : www.kickstarter.com

Çadır kurulduğunda ise, uyku tulumları, yastıklar, el fenerleri ve kamp aksesuarları gibi ihtiyacınız olan her şey çadırın içerisinde sizi bekliyor olacak. Zeminde bulunan kalın köpük şilte sayesinde hem sıcacık hem de yerde yattığınız zaman oluşan çileli ağrılardan uzak huzurlu bir uyku çekeceksiniz.

Foto : www.kickstarter.com

Çadır kalın tuval kumaştan oluştuğu için gün boyu karanlık kalacaktır. Böylece geceleri dışarıda ki hava koşullarına karşı bir yalıtım sağlanacağı için uykunuz hiç bölünmeyecek ve günün istediğiniz saati geceymiş gibi uyuyabileceksiniz.

Foto : www.kickstarter.com

Firma ürünü ; ”Kurulum, indirme, paketleme ve ambalaj açma işlemlerinde hiçbir zaman vakit harcamayacaksınız. Lost Coast Çadırları, hızlı ve basit kurulum, depolama kabiliyeti ve iyi bir gece uykusunun konforuyla, şu anda maceranıza başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi verir. Lost Coast Çadırı arabanıza halihazırda monte edildiğinde, mükemmel bir manzarayı, festivali veya yıldızların altında beklenmedik bir geceyle mükemmel bir noktayı bulduğunuzda anın tadını çıkarmak için her zaman hazır olmanızı sağlar.” sözleriyle tanıtmakta.

Foto : www.kickstarter.com

Çadırınızı arabanızın rengine uydurmak, camo temasını tercih etmek, ev-şehir ekibinizi desteklemek, renkli bir desenle süslemek ya da kelimeler eklemekte mümkün.

Foto : www.kickstarter.com

Araba üstü çadırınızı özelleştirme imkanı vererek daha eğlenceli kamp yapma imkanı sunan firma, etrafta ki manzaranın da tadını rahatça çıkarmanız için çadırın her yüzeyine açılır pencereler eklemiştir. Bu özel ve güzel çadırın fiyatı araç boyuna göre değişiklik gösterse de ortalama $835 (yaklaşık 3.139₺) civarında.

*Fiyat 15.01.2018 tarihinde güncellenmiştir.

Foto : www.kickstarter.com

 

Sizce de çok kullanışlı bir ürün değil mi ?

Bu içeriği beğendin mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp