Kendini Doğaya At!

1000+ Doğa Yeri

Keyifli bir doğa tatili için kamp alanlarını, bungalov evleri ve dağ evlerini arayın.

Harita Üzerinde Arayın

Konumunuza en yakın işletmeleri haritalar üzerinde keşfedin.

Kolayca Rezervasyon Yapın

Tatilinizi planladığınız işletmeye telefon ile doğrudan rezervasyon yapın

Nis 07
En İyi 20 Bilim Kurgu Filmi

Sizler için derlediğimiz en iyi 20 bilim kurgu filmlerini izleyerek izolasyon…

Nis 03
Doğada Hayatta Kalma Mücadelesini Anlatan 30 Film

Sizler için evde kaldığımız bu dönemde doğadan kopmadan doğada hayatta kalma…

Mar 31
En İyi 18 Macera Filmi

Evde kaldığımız bu günlerde, evde yapılabilecek en güzel aktivitelerden biride film…

Tatilin en doğal halini herkes için daha ulaşılabilir kılmak amacıyla 2017 yılında Kampbros kuruldu. Amacımız Dünya’nın her yerinde insanların, kamp alanları, karavan alanları, etkinlikleri ve aktivite alanlarını keşfetmesini sağlamak. Ege bölgesi ile başlayan serüvenimiz İzmir, Antalya, Muğla ve İstanbul ile devam etti. Bugün ise Kampbros ile bu heyecana ortak olan milyonlarca kullanıcı için tüm şehirlerde alternatif konaklamanın ve outdoor sporların gelişmesine katkıda bulunuyor. Kampbros ile son dakika indirim fırsatlarını yakalayabilir, hiçbir ekstra komisyon ödemeden telefon ile rezevasyon yapabilirsiniz.

İlk defa kamp konaklama tercih ediyorsanız, Kampbros Blog yazılarımızda yardımcı olabilecek başlıkları inceleyebilirsiniz. Ayrıca işletme profillerini ziyaret ederek, işletmeler hakkında tüm detayları görüntüleyebilir, işletmelere mesaj gönderebilirsiniz. İşletmelerin bulunmadığı ve kullanıcılar tarafından gönderilen kamp alanlarında, işletmenin olmadığı ve tüm sorumluluğun katılımcılara ait olduğuna dair uyarı metnini görüntüleyebilirsiniz.

Her yıl Türkiye’yi ziyaret eden turistlerin alternatif konaklama ve doğa turizminin gelişmesine katkıda bulunması için mümkün olan en anlaşılır görsel içerikleri oluşturmaya çalışıyoruz. Doğa turizmi sektörünün gelişmesi ve büyümesinde turizmi geliştirme bilinci ile hareket eden Kampbros, outdoor sektörüne yenilikçi geliştirmeleri ile öncülük etmeye devam ediyor. Kampbros 75’den fazla iş ortağı ile her geçen gün büyüyen alternatif konaklama sektörüne destek oluyor.