15 İlginç Kamp Malzemeleri Listesi 2021 - Kampbros

15 İlginç Kamp Malzemeleri Listesi 2021

Konu Başlıkları

İlginç kamp malzemelerini sizler için araştırdık! Günlük telaşlardan uzaklaşıp, biraz tatil yapmayı, kafa dinlemeyi ve bunu yaparken de doğa ile iç içe olmayı hepimiz hayal ediyoruz. Kamp tutkunları bu hayali sıklıkla gerçekleştirenlerden… Kamp fikrinin yaygınlaşması ile hesaplı ya da pahalı birçok kamp malzemesi, tatilcilerin sırt çantalarındaki yerini almaya başladı. Kamp severlerin sayısının gittikçe artması ile kamp yaşamında yeni ve pratik gereksinimlere olan ihtiyaç da arttı. Bu bağlamda gelişen yaratıcı fikirler sonucu oluşan ilginç kamp malzemelerini sizler için derledik. Mutfak araç gereçlerinden ilk yardıma, pratik temizlik ekipmanlarından eğlence araçlarına kadar kampta hayatınızı kolaylaştıracak pratik ve bir o kadar da ilginç kamp malzemeleri mevcut. Peki kamp tutkunları için geliştirilen ilginç kamp malzemeleri nelerdir? Bunlardan bazılarını sizler için araştırdık:

1.İlginç Kamp Ürünü: Çay Demleme Aparatı

kaynak: karaca.com

Bu ilginç kamp malzemesi sayesinde serin ya da huzurlu kamp akşamlarında bitki çayınızı yudumlanmak isterseniz bu minik aparat sayesinde hem çantanızda yer tasarrufu edecek hem de pratikliği ile zamanınızdan çalmadan, bitki çayı keyfinize eşlik edecek.

2.İlginç Kamp Malzemesi: Sihirli Ateş

kaynak: bolumdukkan.com

Bu ürün piyasada toz halde satılmaktadır. Kampta çekileceğiniz eşsiz fotoğraflarınızı ve ateş başı sohbetlerinizi renklendirmek için bu ürün kaçınılmaz olacak. Sevdiklerinizle romantik bir akşam geçirmek için bile bu ilginç kamp malzemesinden yararlanabilir ve ortamınızı görsel bir şölene çevirebilirsiniz.

3.İlginç Kamp Ürünü: Taşınabilir El Testeresi

kaynak: aliexpress.com

Doğayla baş başa kaldığımızda başımızın çaresine bakmamız gerekiyor. Kamp günlüklerinin yegane unsuru ateş, kamp akşamlarının olmazsa olmazı. Ateş için de öncelikle yakmak için odunlar arıyoruz. Peki her seferinde ateş yakmak için uygun odun bulabiliyor musunuz? Bu pratik ve bir o kadar da ilginç kamp malzemesi işte tam burada kamp çantanızda yer kaplamadan yer almayı hak ediyor.

4.İlginç Kamp Ürünü: Cep Sobası

kaynak:youtube.com

Yaz kış demeden doğada tatil yapan kamp aşıkları için bu ilginç kamp ürünü vazgeçilmez bir parçanız olacak. Hesaplı bir şekilde sahip olabileceğiniz bu ürünü sevdiklerinize hediye edip hem içlerini hem de ceplerini ısıtabilirsiniz! İçinde bulunan özel sıvı sayesinde ısıyı içine hapseder ve içerisindeki metali çıtlattığınızda hızlı bir şekilde sıvı, ısınır ve ısı, 35-40 dakika kadar etkisini sürdürür. Üstelik bu ürünü, ısınmanın haricinde sıcak pressin gerekli olduğu yerlerde de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

5.İlginç Kamp Malzemesi: Ateş Yakma Çubuğu

kaynak: anadoluavmarketi.com

Magnezyum çubuğu olarak da bilinen bu ilginç kamp malzemesinin içerisinde bulunan çakmaktaşı sayesinde hızlıca ateş yakabilecek ve zamandan tasarruf edeceksiniz. Bunun için çubuğu bir kağıt veya dal parçasına sürtmeniz yeterli olacaktır.

6.İlginç Kamp Ürünü: Dönen Izgara

kaynak: decorexpro.com

Bu ilginç kamp malzemesi sayesinde kampınızda mangal keyfini beklerken yiyecekleriniz eş zamanlı, eşit derecede ve siz yorulmadan pişecek.

7.İlginç Kamp Ürünü: Taşınabilir Ateş Yakma Sehpası

kaynak: galeriguvenlik.com

Yağmurlu veya karlı kamp alanlarında bu ürün ile yerle temassız bir şekilde ateşinizi yakabilirsiniz. Ayrıca ateşinizi söndürdükten sonra da yerde bir şey bırakmayacak sehpanızla birlikte ateş kalıntılarını kolaylıkla temizleyeceksiniz. Bu ürün de küçük ve katlanabilir oluşuyla sizlere taşımada çok yardımcı olacak!

8.İlginç Kamp Ürünü: Dokunmatik Çakmak

kaynak: dhgate.com

Bu ürün sayesinde her yerde kolaylıkla şarj edebileceğiniz çakmağınızı, doğada her hava koşulunda kullabilirsiniz. Rüzgardan vs. etkilenmez. Gaz veya başka bir yakıt gerektirmediğinden şarj edebildiğiniz sürece kullanabilirsiniz. Alev oluşturmaz.

9.İlginç Kamp Malzemesi: Taşınır/ Katlanır Pense

kaynak: efeav.com

Bu el aleti, birkaç ürünü birden bünyesinde barındır ve az yer kaplar. Kamp gibi yerlerde bu minimal ilginç kamp malzemesinin işe yararlılığı yadsınamayacak kadar büyük.

10.İlginç Kamp Ürünü: Katlanır Silikon Şişe

kaynak: gearbest.com

Bu ürün sayesinde içeceklerinizi sığar mı, ezilir mi, patlar mı derdiniz olmadan kolaylıkla kullanabileceksiniz. Ayrıca ürün tekrar yıkamaya da uygun oluşuyla son derece hesaplı!

11.İlginç Kamp Malzemesi: Cibinlikli Hamak

kaynak: pricessmart.com

Doğada tatil yapmak denilince akla ilk sıralarda gelen eğlence aracı hamaktır. Fakat birçoğumuz hamakta uzanıp hayaller kurar, müzik dinler ya da kitap okurken bizleri rahatsız eden küçük dostlardan yakınırız. İşte bu düşünülerek hazırlanmış cibinlikli hamaklar kamp yaparken hayatınızı kolaylaştıracak!

12. İlginç Kamp Ürünü: Katlanabilir Mangal

kaynak: aliexpress.com

Hem çantanızdaki yerden tasarruf edebileceğiniz hem de uygun fiyata rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu ilginç kamp malzemesi ile keyifli kamp gecesi sofralarının tadını çıkarabilirsiniz!

13. İlginç Kamp Malzemesi: Portatif Kamp Mutfağı

kaynak: alibaba.com

Bu kendisi küçük ama işlevi büyük ilginç kamp ürünü sayesinde tencereleriniz, çatal kaşıklarınız, tabureniz ve hatta masanız sadece bir kutu içersine sığıyor ve size konforlu bir hizmet sunuyor.

14. İlginç Kamp Ürünü: Şişme Çadır

kaynak: fiyatgrafik.com

Kamp tatili yapıyorsak hemen hepimiz yanımızda pompa taşımaya ihtiyaç duyuyoruz. Bu şişme çadır da pompa yardımıyla çok kısa bir sürede kolayca kurulabiliyor ve 4 mevsime uyumlu özellikte!

15. İlginç Kamp Malzemesi: Portatif Taşınabilir Lavabo

kaynak: alibaba.com

Suya ihtiyaç duymadığımız tatil, alan ya da bir zaman dilimi olmadığına hepimiz hemfikiriz. Bu su depolu taşınabilir lavabo sayesinde kamp tatillerinizde su aramaya gerek kalmadan yanıbaşınızda seyyar bir lavabo sizleri bekliyor olacak.

Bu yazımızda hem kamp tatilinizi kolaylaştıracak hem de sizleri kamp malzemeleri konusunda aydınlatacak ilginç kamp malzemelerini derledik. Şimdiden maceralarla dolu ilginç ve güzel tatiller dileriz sevgili kamp severler!

Kamp Alanları Haritası’nda Keşfet

Bu içeriği beğendin mi?
+1
81
+1
178
+1
257
+1
114
+1
328
+1
3
+1
13
Keşfet

Bunlar da ilgini çekebilir

Ücretli ve Ücretsiz Dikili Kamp Alanları

Dikili kamp alanları, İzmir ve Ege’nin deniz kampı açısından önemli noktalarından biridir. Hem denize yakın hem de doğanın içerisinde kamp yapmak isteyenler için oldukça uygun

Ücretli ve Ücretsiz Anamur Kamp Alanları

Ülkemizden bir başka güzellik Anamur. Doğası, tarihi ve taşıdığı kültürle Mersin’in gözde ilçesi Caretta Caretta’lara da misafirlik ediyorlar. Harika bir sahili, 1911 çıkışlı deniz feneri,

Ihlara Vadisi Kamp Alanı ve Gezi Rehberi

Tarihteki adı (Peristremma) olan Ihlara Vadisi, kilise ve şapelleriyle; doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir alanlardandır. Vadi içerisinden Melendiz Nehri geçmekte ve Nehir, buraya ayrı bir

Ücretli ve Ücretsiz Nevşehir Kamp Alanları

Nevşehir Kamp Alanları içerisinde Kapadokya bölgesi; Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Kayseri şehirlerine dağılmış bölgenin genel adıdır. Kapadokya, Pers dilinde “Katpatuka” kelimesinden türemiş “Güzel Atlar

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp